Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Chidder

Chidder

Dołączył 13 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5730
  • Znaleziska 3316
  • Mikroblog 2414
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1

463

Olsztyn: 300 tys. zł dla trzech kobiet za nadgodziny pracodawca przegrał w...

Olsztyn: 300 tys. zł dla trzech kobiet za nadgodziny pracodawca przegrał w...

Apelacja pracodawcy uznana została za bezzasadną. Kobiety otrzymają łącznie 300 tys. zł za wykonywanie obowiązków służbowych w godzinach nadliczbowych. Wyrok jest prawomocny.

olsztyn_com_pl
z
olsztyn.com.pl
dodany: 20.02.2026, 18:48:42
  • 144
  • #
    prawo
  • #
    pieniadze
  • #
    olsztyn
  • #
    praca
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
Chidder
Chidder 21.02.2026, 11:17:05 via Wykop
  • 21
@wredny_bombelek: Jeśli pracujesz w Januszeksie i sobie pozwolisz, to tak będzie to wyglądać. Kuzyn ma firmę budowlaną i jego pracownicy piszą, od której godziny do której robili. I na podstawie tego ich rozlicza. Ostatnio pożegnał się z jednym takim, który uczciwości nie docenił i dopisywał sobie co nieco.
Chidder
Chidder 21.02.2026, 12:06:17 via Wykop
  • -2
@wredny_bombelek: Czyli ludzie dali sobie wejść na głowę, a później płacz, że dali sobie wejść na głowę. Sorry, ale też pracuję w dużej firmie. Ponad 150 placówek w Polsce. Myślisz, że u nas też nie chciano wykorzystywać pracowników? Że nie było "30 CV" na nasze miejsce? Zawsze kończyło się w taki sam sposób- po protestach i groźbach z naszej strony my zostawaliśmy, kierownictwo wylatywało.

622

Furiat z Wyborczej Szczecin banuje na FB bo ludzie mają inne zdanie

Pokaż treści 18+

Furiat z Wyborczej Szczecin banuje na FB bo ludzie mają inne zdanie

Poszło o SCT w Szczecinie, gdzie na konsultacjach w których wzięło 171 osób praktycznie wszyscy byli przeciw. Raz, że autor sam odpisuje na komentarze z godnością ztriggerowanego nastolatka, a dwa, że banuje każdego kto jest mu przeciwny. Sprawdźcie sami! :)

planarize
z
facebook.com
dodany: 21.02.2026, 08:03:01
  • 77
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
  • #
    heheszki
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    sct
Chidder
Chidder 21.02.2026, 11:57:57 via Wykop
  • -32
Gdzie tu jakiś "furiat"? Gdzie tu jakieś głupie odpowiadanie? Bo przeczytałem parę wymian zdań. Były robione konsultacje. Przeciw było 170 osób- w mieście liczącym 385 tysięcy mieszkańców. Mimo to komentujący biorą dane z d*py, albo piszą rzeczy w stylu "bo wszyscy moi znajomi są przeciw". Komentujący prosi o fakty i źródła co niektórych bredni i już jest "ztriggerowanym nastolatkiem"? XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
21.02.2026, 09:54:16
  • 975
Bekę mam z tych patałachów co każda porażkę na igrzyskach zwalają na działaczy, brak infrastruktury, stary sprzęt, nigdy to nie jest ich wina xD oni by mieli złoto tylko zainwestujcie w nich 400 mln złotych. A taka Kowalczyk nie narzekała że w Polsce nie ma śniegu w lato jak w Norwegii tylko wzięła się dwie dechy, przyczepiła kółka od rolek, wiązała przednią oponę od trzydziestki i z--------a cały rok. To są właśnie
Holetoanother_universe - Bekę mam z tych patałachów co każda porażkę na igrzyskach zw...

źródło: 93cc8ad84d0d4e8aad48f4b7ce6cdafa

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chidder
Chidder 21.02.2026, 11:30:52 via Wykop
  • 1
@Hole_to_another_universe: Amerykanin zbudował sobie half-pipe'a, żeby trenować na wrotkach do zimowych igrzysk. Na pustyni.
  • Odpowiedz

462

Grzegorz Braun w obronie rosyjskich interesów w Indiach

Pokaż treści 18+

Grzegorz Braun w obronie rosyjskich interesów w Indiach

Braun powiedział że Indie nie powinny być krytykowane za zakup rosyjskich surowców i dał do zrozumienia, że jego partia nie popiera egzekwowania sankcji nałożonych na Rosję. Na spotkaniu był również Ryszard Czarnecki (PiS).

janeknocny
z
x.com
dodany: 19.02.2026, 12:15:52
  • 92
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    bekazpisu
  • #
    neuropa
  • #
    heheszki
  • #
    rosja
  • #
    polityka
Chidder
Chidder 19.02.2026, 16:45:11 via Wykop
  • 12
@wykoppltakastronazobrazkami: Dostałeś wylewu? Dzwonić na pogotowie?
Chidder
Chidder 19.02.2026, 17:35:14 via Wykop
  • 6
@wykoppltakastronazobrazkami: U nas do zup zamiast robaków daje się warzywa czy mięso. Słyszałem, że u Was w Muchosrańsku jest teraz z tym problem. Może więc jecie robaki - nie wnikam. Najważniejsze, że smakuje.
Coxex
Coxex
18.02.2026, 07:35:20
  • 1589
Boomerzy mówią, że kiedyś nie było czegoś takiego jak autyzm, a potem opowiadają o wujku Januszu, który w latach 80. przez 5 godzin dziennie majsterkował przy swojej kolejce w piwnicy i znał na pamięć wszystkie rozkłady jazdy i trasy pociągów w Polsce, za to jakoś nie dziwnie się z nim rozmawiało.

#heheszki #przemyslenia #autyzm
  • 151
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chidder
Chidder 18.02.2026, 12:13:31 via Wykop
  • 12
@OstroS: Wszyscy znajomi mieli to samo. Z moją córką też się bujałem po psychologach, bo bawiła się sama i tęskniła za mamą w przedszkolu. Odniosłem wrażenie, że chcą sobie mną jakieś plany wyrobić...
  • Odpowiedz
Chidder
Chidder 19.02.2026, 08:19:36 via Wykop
  • 0
@tomekruslan: Idziemy w takim razie na zakład? Ja Ci dzisiaj wieczorem (sorry, bezdzietny piwniczak pracuje na utrzymanie wyimaginowanej rodziny) wrzucam zdjęcia z książeczek dzieci (oczywiście zasłonię dane wrażliwe), a Ty usuwasz konto. Będziesz mieć jaja? ;)
  • Odpowiedz
Chidder
Chidder 19.02.2026, 13:57:49 via Wykop
  • 0
@tomekruslan: Ej, no i jak? Kolana się ugięły? Piszesz głupoty, a jak idę na konfrontację, to udajesz, że nie było tematu? ;) Bądź facet i bierz odpowiedzialność za swoje słowa. Udowodnimy kto ma rację, a kto nie wie o czym pisze i każdy pójdzie w swoją stronę ;) Z łatką głupka, ale pójdzie ;)
  • Odpowiedz

636

Diecezja sosnowiecka. 29 osób podejrzanych o wykorzystywanie seksualne małoletni

Pokaż treści 18+

Diecezja sosnowiecka. 29 osób podejrzanych o wykorzystywanie seksualne małoletni

Komisja Wyjaśnienie i Naprawa działająca przy diecezji sosnowieckiej opublikowała pierwszy raport dotyczący nadużyć seksualnych wobec dzieci i młodzieży. Zidentyfikowano 29 osób związanych z diecezją, wobec których pojawiły się zarzuty lub podejrzenia przestępstw na szkodę osób niepełnoletnich.

marbar4241
z
gazetatrybunalska.info
dodany: 12.02.2026, 14:50:25
  • 110
  • #
    gazetatrybunalska
  • #
    diecezja
  • #
    kosciol
  • #
    sosnowiec
  • #
    przestepstwo
Chidder
Chidder 13.02.2026, 08:22:38 via Wykop
  • 29
@Haszem: Przypominam, że jak pewien znany ksiądz nazwał zgwałcenie dziecka pokusą podobną do zjedzenia cukierka, to Rzecznik Praw Dziecka nawet się nie skrzywił. A siedział w ławce.

2201

Fajerwerki na Światełku do Nieba są OK, a w sylwestra nie. Kuriozalna sytuacja

Fajerwerki na Światełku do Nieba są OK, a w sylwestra nie. Kuriozalna sytuacja

Punktualnie o godzinie 20 podczas 34. Finału WOŚP odbyło się tradycyjne Światełko do Nieba. Część internautów krytykowała pokaz, inni natomiast zdecydowanie stanęli w obronie organizatorów, tłumacząc, że nie były to klasyczne fajerwerki, lecz rodzaj pirotechniki scenicznej.

Lolenson1888
z
ludzie.fakt.pl
dodany: 25.01.2026, 20:59:38
  • 419
  • #
    polska
  • #
    fajerwerki
  • #
    psy
  • #
    wosp
  • #
    sylwester
  • #
    psiarze
Chidder
Chidder 26.01.2026, 10:53:23 via Wykop
  • 0
Ja już się trochę pogubiłem. Jak w Sylwestra właściciele psów płaczą, że trzeba zakazać fajerwerków, to krzyki typu "je*ać psieci". Ale jak Owsiak strzela, to te same osoby pytają się o zdrowie zwierząt. To w końcu tego całego strzelania zakazać czy nie? Czy może tylko jedna opcja polityczna może?
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Chidder
Chidder 26.01.2026, 11:51:53 via Wykop
  • 4
@Fkyt: Mi chodzi o sam fakt, że jak strzelają jedni to jest super, ale jak strzela Owsiak, to już patologia. Bo tak wychodzi z komentarzy - a piszą je te same osoby, co się chwalą strzelaniem w Sylwestra. To, że całość była bezhukowa jest taką wisienką na torcie...
Chidder
Chidder 27.01.2026, 10:05:00 via Wykop
  • -2
@WklensuySuchy01: No nie cierpią, bo fajerwerki były bezhukowe. Tylko że ludzie nie doczytali, bo są (wstaw dowolne obraźliwe słowo).

34

Narty poleciały ze skoczni i chwilę grozy dla Lindvika! [WIDEO]

Narty poleciały ze skoczni i chwilę grozy dla Lindvika! [WIDEO]

Domen Prevc podczas kontroli zapomniał zabezpieczyć narty i narty poleciały ze skoczni. Przez to nie oddał skoku i Słoweńcy stracili szanse na medal Mistrzostw Świata w lotach.

zdzisiu196
z
facebook.com
dodany: 25.01.2026, 16:26:02
  • 7
  • #
    heheszki
  • #
    skoki
  • #
    sport
  • #
    ciekawostki
  • #
    narty
  • #
    niemcy
Chidder
Chidder 26.01.2026, 16:08:08 via Wykop
  • 0
@paliwoda: Szybko, załóż im "homąto"! xD Czy już zapomniałeś jakimi "kwiatkami" nas raczyłeś?

434

Dyrektor więzienia w Sztumie zabił osadzonego. A potem napił się herbaty

- Będę fantastycznym więźniem - mówił ppłk Andrzej G., dyrektor Zakładu Karnego w Sztumie, tuż po tym, jak zabił 66-letniego Józefa F. Spodziewał się dożywocia. W areszcie spędził tylko kilka miesięcy. A potem wyszedł na wolność.

Emerald84
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 19.01.2026, 07:43:17
  • 83
  • #
    kryminalne
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    przestepczosc
  • #
    wiezienie
  • #
    psychologia
Chidder
Chidder 19.01.2026, 12:59:25 via Wykop
  • 3
@sylwke3100: No właśnie nie. Akurat w takich przypadkach prawo jest z*ebane dla każdego. Były sytuacje, że chorzy psychicznie dostawali śmieszne wyroki, a ich ofiary do końca życia z traumą (jeden przypadek opisywano w Uwadze). Tutaj dokładnie to samo, tyle że mordercą nie jest patus tylko policjant. Finał jednak identyczny, bo prawo chroni "wariatów".

44

18-nastolatka w USA, nie chciała wysiąść z nie swojego samochodu.

18-nastolatka w USA, nie chciała wysiąść z nie swojego samochodu.

"Nie wysiądę i co mi zrobicie."

darosoldier
z
youtube.com
dodany: 16.01.2026, 18:56:52
  • 76
  • #
    usa
  • #
    youtube
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    policja
  • #
    kobiety
Chidder
Chidder 17.01.2026, 13:43:56 via Wykop
  • 6
@pisk: Babka okupuje nie swój samochód i policja ma ją zostawić w spokoju, bo jej się smutno zrobi?
r.....r
r.....r
konto usunięte 31.12.2025, 16:37:47
  • 98
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chidder
Chidder 31.12.2025, 19:30:07 via Wykop
  • 1
@remlezar: Wyjdźcie na spacer ;)
  • Odpowiedz

42

10 Gb nowych nieocenzurowanych akt Epsteina

10 Gb nowych nieocenzurowanych akt Epsteina

https://ddosecrets.com/article/epstein-files

UberWygryw
z
youtube.com
dodany: 23.12.2025, 19:17:11
  • 12
  • #
    usa
  • #
    epstein
  • #
    afera
Chidder
Chidder 24.12.2025, 09:53:29 via Wykop
  • -1
@paliwoda: "Homąto" mu załóż, przegrywie!
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
22.12.2025, 06:23:27
  • 908
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chidder
Chidder 22.12.2025, 08:25:32 via Wykop
  • 17
@inflacja_biedaku: Polacy wierzyli też w zdjęcie Macrona u Putina (no wiesz, to z trzema nogami - wczoraj była o tym przypominajka na Mikro), o zakazie ekshumacji polskich ofiar na Wołyniu (fejk wygenerowany przez AI) i o banderowskich pieśniach śpiewanych przez Ukraińców na ulicach Warszawy (manipulacja/kłamstwo). Nie wspomnę o info na Republice o niemieckich policjantach strzelających na ulicach Gdańska (bo to było zwykłym, bezczelnym kłamstwem). Polacy uwierzą we wszystkie złe informacje
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
18.12.2025, 07:59:23
  • 301
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chidder
Chidder 18.12.2025, 09:49:53 via Wykop
  • 12
@WielkiNos: Pffff... Kiedyś w nocy na parkingu tak się przejechałem na psiej kupie, że prawie głową w krawężnik bym przy*ebał. Później ktoś zaczął trutkę rozrzucać przy okolicznych blokach. Szok i niedowierzanie.
  • Odpowiedz

501

Masowa strzelanina na najpopularniejszej plaży w Australii (Bondi/ Sydney)

Pokaż treści 18+

Masowa strzelanina na najpopularniejszej plaży w Australii (Bondi/ Sydney)

Jeszcze nie wiadomo ile osób zginęło. Sam wczoraj byłem tam na imprezie u kumpla.

manstain
z
x.com
dodany: 14.12.2025, 08:41:24
  • 243
  • #
    australia
  • #
    newspace
  • #
    kryminalne
Chidder
Chidder 15.12.2025, 11:38:10 via Wykop
  • -1
@paliwoda: załóż mu "homąto". Nieuku.

274

Kijów znów uderzył w Węgry i Słowację. Kolejny atak na rurociąg Przyjaźń

Pokaż treści 18+

Kijów znów uderzył w Węgry i Słowację. Kolejny atak na rurociąg Przyjaźń

Już po raz piąty - jak informuje Reuters - Ukraińcy zaatakowali rurociąg Przyjaźń, którym rosyjska ropa naftowa transportowana płynie na Węgry i Słowację. Tym razem ukraiński wywiad wojskowy do zniszczenia fragmentu ropociągu użył zdalnie detonowanego ładunku wybuchowego z mieszankami łatwopalnymi.

Bobito
z
rmf24.pl
dodany: 03.12.2025, 12:22:30
  • 109
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
Chidder
Chidder 03.12.2025, 20:28:55 via Wykop
  • 1
@BeLpHeR: Ich boli to, że jakiś czas temu prosili Kazachstan o "pożyczenie" czołgów, ale Kazachstan grzecznie odmówił ;)
prostymirek
prostymirek
17.11.2025, 11:35:15
  • 766
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chidder
Chidder 17.11.2025, 14:41:14 via Wykop
  • 1
@prostymirek: To tak samo, jak na samym początku na pomniku poświęconym ofiarom Wołynia ktoś namalował flagę banderowców. Komu to miało zaszkodzić? Wiadomo, że Ukraińcom. Jak coś śmierdzi ruską onucą, to najpewniej jest to ruska onuca.
  • Odpowiedz

562

Meta zarobiła 16 mld $ na reklamach oszustów w 2024 roku. Ujawniono dokumenty

Meta zarobiła 16 mld $ na reklamach oszustów w 2024 roku. Ujawniono dokumenty

Ujawnione przez Reuters dokumenty z lat 2021-2025 pokazują, że w 2024 roku około 10,1 proc. przychodów Meta, czyli 16 mld dolarów, pochodziło z reklam sklasyfikowanych jako "obarczone wysokim ryzykiem". To kwota trzykrotnie wyższa niż najsurowsze kary regulacyjne, jakie koncern mógłby otrzymać. Zami

sub_zero_1
z
purepc.pl
dodany: 07.11.2025, 11:10:31
  • 45
  • #
    scam
  • #
    meta
  • #
    internet
  • #
    prawo
  • #
    oszustwo
  • #
    facebook
Chidder
Chidder 07.11.2025, 19:12:34 via Wykop
  • 0
@brodatykarzel: To samo u mnie. Ewidentny scam, bo osoba podszywa się po znaną dziennikarkę i postuje linki do fałszywej strony. Zgłaszam i co? Nie łamie regulaminu. Zgłaszam fałszywy profil znanego pisarza (nawet on go zgłaszał) i co? FB nie widzi problemu. Filmik p---o na FB? Nie no, wszystko w porządku. No chyba, że to klasyczny obraz z XVIII wieku z cycem - to usunięty przez FB i jeszcze ban na
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13
  • Strona 3 z 13
  • >
  • Wielbiciel muzyki rockowej i metalowej. Kupuje oryginalne płyty, czyta książki, lubi dobre filmy. Introwertyk. Od wielu lat związany zawodowo z branżą RTV. Z doświadczenia wie, że "klient ma zawsze racje" ale w 90% przypadków tej racji po prostu nie ma.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.10.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.12.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking