
Olsztyn: 300 tys. zł dla trzech kobiet za nadgodziny pracodawca przegrał w...

Apelacja pracodawcy uznana została za bezzasadną. Kobiety otrzymają łącznie 300 tys. zł za wykonywanie obowiązków służbowych w godzinach nadliczbowych. Wyrok jest prawomocny.
z- 144
- #
- #
- #
- #
- #
- #






![Narty poleciały ze skoczni i chwilę grozy dla Lindvika! [WIDEO]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f0078b148920e801d7d5867b6fe0ac108edef1592a983369977038e0ddae915a,w220h142.png)







