
Bryto23 via Wykop
@ruonim: Elektryk elektrykowi nie równy. Własna firma, instalacje w domach i mieszkaniach, gotówka bez faktury do ręki i można sobie fajnie zarabiać. W tym samym czasie elektryk UR w przemyśle ciężkim za 3x szersze kompetencje i więcej roboty, do tego w 4 brygadówce - dostanie 5-6k netto i jak się nie podoba to mamy 10 chętnych na pana miejsce. Więc zawsze jak czytam te wysrywy jak to brakuje fachowców i













