Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko141
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bigs

Bigs

Dołączył 8 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3687
  • Znaleziska 1201
  • Mikroblog 2486
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
badziebadla
badziebadla
28.08.2025, 20:49:04
  • 460
Chyba najlepsze nagranie
#radom #airshow #lotnictwo
badziebadla - Chyba najlepsze nagranie
#radom #airshow #lotnictwo
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigs
Bigs 29.08.2025, 06:43:56 via Wykop
  • 0
@MarianoaItaliano: cyps albo zyps :D
  • Odpowiedz

400

An Ordinary day in Poland

An Ordinary day in Poland

Poland is beautiful.

spere
z
youtube.com
dodany: 27.08.2025, 15:30:13
  • 120
  • #
    polska
  • #
    smiesznypiesek
  • #
    zwierzaczki
  • #
    heheszki
  • #
    humorobrazkowy
  • #
    youtube
Bigs
Bigs 28.08.2025, 08:45:14 via Wykop
  • 1
#czyjastara
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

oggy1989
oggy1989
12.08.2025, 22:12:39
  • 1196
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigs
Bigs 13.08.2025, 07:47:34 via Wykop
  • 1
@oggy1989: wlasnie.. da sie do jakos wylaczyc? albo jest jakas apka na androida, ktora by to zablokowala? strasznie mnie to wkurza, kiedy chce sobie cos obejrzec po polsku, patrze polski tytul, ale w srodku kontent po angielsku :/
  • Odpowiedz
zafrasowany
zafrasowany
09.08.2025, 11:23:01
  • 258
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigs
Bigs 09.08.2025, 21:37:17 via Wykop
  • 1
@zafrasowany: co to jest, nie holuje, nie plywa za to tonie.
Rosyjski plywajacy holownik
  • Odpowiedz
elo_kebab
elo_kebab
03.08.2025, 19:10:10
  • 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigs
Bigs 04.08.2025, 06:28:56 via Wykop
  • 0
@MalinowyGarncarz od razu na software architekta :)

@elo_kebab: bylem rekruterem technicznym w dwóch firmach rekrutując ludzi na wszystkich poziomach w zakresie automatyzacji testów. Powiem Ci, że nie zdarzyło mi się, żeby ktokolwiek z jakiejkolwiek firmy chciał uwalić dla zasady :). Mamy zestaw wiedzy, jaką musi mieć junior / mid i ją weryfikujemy. Często również klient ma swój zestaw, na który mamy zwracać uwagę. I tyle. Jak pasujesz pod wymagania
  • Odpowiedz

2161

InPost NIE JEST polską firmą!

InPost NIE JEST polską firmą!

Rafał Brzoska posiada jedynie 12.49% akcji InPostu (poprzez spółkę A&R Investments Ltd). Resztę wyprzedał zagranicznym inwestorom. Aktualnie największy akcjonariusz (28.75% akcji) to czeska spółka PPF Group N.V.

trottta
z
inpost.eu
dodany: 02.08.2025, 10:09:35
  • 455
  • #
    paczkomaty
  • #
    polska
  • #
    biznes
Bigs
Bigs 02.08.2025, 13:52:52 via Android
  • -1
W sumie samego chyba też nie:).

Kiedyś pracowałem w jednej firmie inżynierskiej, która niby była Polska, ale kupiona przez Hiszpana. I może nie było polskiego kapitału, za to polski sposób zarządzania rodem z lat 90 xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

smutny_kojot
smutny_kojot
01.08.2025, 07:11:34
  • 206
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigs
Bigs 01.08.2025, 17:29:56 via Wykop
  • 1
@smutny_kojot: a to dopiero wrocławskie Nadodrze :D
  • Odpowiedz
potrzebne-informacje
potrzebne-informacje
31.07.2025, 04:00:28
  • 1127
ale smieszne zrobilem
potrzebne-informacje - ale smieszne zrobilem

źródło: metamorfoza

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigs
Bigs 31.07.2025, 08:06:55 via Wykop
  • 0
@windows95: miałęm to samo pisać :)
  • Odpowiedz

493

Koniec tanich przesyłek z Chin. Unia Europejska przygotowała konkretne propozycj

Koniec tanich przesyłek z Chin. Unia Europejska przygotowała konkretne propozycj

Zmiany zakładają wprowadzenie stałej opłaty manipulacyjnej w wysokości 2 euro za każdą przesyłkę pochodzącą spoza UE. Drugą istotną propozycją jest zniesienie obecnego zwolnienia z cła dla przesyłek o wartości do 150 euro. PE także chce by zagraniczni sprzedawcy musieli posiadać magazyny na terenie

znin
z
ithardware.pl
dodany: 13.07.2025, 19:21:38
  • 229
  • #
    chiny
  • #
    aliexpress
  • #
    temu
  • #
    cebuladeals
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
Bigs
Bigs 14.07.2025, 08:36:28 via Android
  • 0
@paw1470 właśnie pamiętam jak kupiłem kolejke dla dziecka z allegro, specjalnie dałem więcej żeby mieć nadzieję, że jest składana w Europie. Januszowi nie chciało się nawet instrukcji po Polsku dołączyć...
Bigs
Bigs 15.07.2025, 07:53:04 via Wykop
  • 0
@paw1470: ideologistyczne wykopki, ktore Cie minusuja lubia placic Januszom i lubia placic wysokie podatki dla Panstwa :p
mam_spanko
mam_spanko
13.07.2025, 09:13:43
  • 1070
Bułka z mielonym ( ಠ_ಠ)
Ciekawe po ile woda z cytryną, pewnie za wszystko pęknie stówa

#kulinaria #gotujzwykopem #polska #zalesie
mamspanko - Bułka z mielonym ( ಠಠ)
Ciekawe po ile woda z cytryną, pewnie za wszystko ...

źródło: 1000078670

Pobierz
  • 189
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigs
Bigs 13.07.2025, 14:13:27 via Android
  • 0
@SHOGOKI wygląda elegancko!
  • Odpowiedz

584

17 nielegalnych migrantów przepłynęło przez Bug do Polski.

Pokaż treści 18+

17 nielegalnych migrantów przepłynęło przez Bug do Polski.

Ujęto także dwóch obywateli Ukrainy, którzy jako kierowcy mieli przetransportować całą grupę w głąb kraju.

Lujaszek
z
kryminalki.pl
dodany: 09.07.2025, 04:45:21
  • 60
  • #
    polska
  • #
    imigranci
  • #
    uchodzcy
  • #
    ukraina
  • #
    policja
  • #
    strazgraniczna
Bigs
Bigs 09.07.2025, 09:29:17 via Wykop
  • 2
ale kozacko to auto wyglada
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

371

Koniec WIBOR

Koniec WIBOR

Rusza największa reforma finansowa od lat. WIBOR, na którym oparte są m.in. kredyty, ma zostać wygaszony, a na jego miej

starnak
z
money.pl
dodany: 29.06.2025, 05:21:53
  • 66
  • #
    wibor
  • #
    kredyty
  • #
    banki
  • #
    pieniadze
Bigs
Bigs 30.06.2025, 08:10:56 via Wykop
  • 1
@anarchisten: mały, ale śmierdzi jak duży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rv0000
Rv0000
24.06.2025, 01:11:48
  • 571
Czym te katolickie osobniki różnią się od feministek? W sumie to nie wiem, czy nie są nawet gorsi.

#redpill #blackpill #mgtow
Rv0000 - Czym te katolickie osobniki różnią się od feministek? W sumie to nie wiem, c...

źródło: dd

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigs
Bigs 24.06.2025, 06:42:05 via Android
  • 1
@Rv0000 jakiś random z niszowego portalu, który pisze dla grupki osób. Hello Katolik czytam czasem taki portal, ale w sprawach wiary a nie społeczeństwa:)
  • Odpowiedz
nie-wiem-ale-sie-dowiem
nie-wiem-ale-sie-dowiem
nie-wiem-ale-sie-dowiem
16.06.2025, 04:58:40
  • 1574
olx w praktyce.
nie-wiem-ale-sie-dowiem - olx w praktyce.

źródło: image

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bigs
Bigs 16.06.2025, 12:13:18 via Wykop
  • 0
Ja pisze ze "tylko odbior osobisty" i wystawiam cos do oddania za darmo za symboliczna dyche (lub dwie) i bardzo wyraznie zaznaczam mozliwosci odbioru / wysylki itp. Kiedys wystawilem tak zepsuta drukarke mowiac jasno, ze jest zepsuta i co w niej jest popsute. Gosc przyjechal, powiedzial ze ma druga polowe, ktora dziala, ale zepsute jest w niej wlasnie to co u mnie dziala :D .
  • Odpowiedz

3090

Będziemy opłacać składke ZUS dla artystów

Będziemy opłacać składke ZUS dla artystów

Najwyraźniej mamy za dużo pieniędzy w budżecie, bo Ministerstwo Kultury chce z niego finansować składki ZUS artystów.

Lama1
z
bezprawnik.pl
dodany: 12.06.2025, 11:20:07
  • 414
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
Bigs
Bigs 12.06.2025, 13:40:59 via Android
  • 2
Cieszy mnie to, że ten rząd bardzo konsekwentnie chce odejść na smietnik historii
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

663

Polacy poślubili 2917 kobiet zza granicy. To już 2,3% nowo zawartych małżeństw!

Polacy poślubili 2917 kobiet zza granicy. To już 2,3% nowo zawartych małżeństw!

2917 cudzoziemek poślubili w 2024 roku Polacy, rok wcześniej 2615. Najszybciej rosnące małżeństwa z Ukrainkami - było ich 2021 (rok wcześniej 1788) i Azjatkami - 247 (rok wcześniej 176), rosły też małżeństwa z kobietami z Ameryki Łacińskiej z 37 do 54, Afrykankami 32 do 37 i Białorusinkami z 203 do

kamil-nadrozny
z
wykop.pl
dodany: 05.06.2025, 12:04:18
  • 368
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    zwiazki
  • #
    tinder
  • #
    rozowepaski
  • #
    azjatki
Bigs
Bigs 05.06.2025, 19:07:21 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

408

Najnowszy sondaż parlamentarny: Konfederacja rośnie w siłę

Najnowszy sondaż poparcia dla partii politycznych przynosi niespodziewane przetasowania na polskiej scenie politycznej. Najnowsze badanie IBRiS, przeprowadzone na zlecenie Onetu, ujawnia zaskakujące tendencje, które mogą diametralnie zmienić układ sił w Sejmie i poważnie wpłynąć na pozycję przyszłej

herozone
z
wiadomosci.dziennik.pl
dodany: 29.05.2025, 06:32:25
  • 157
  • #
    sejm
  • #
    konfederacja
  • #
    polska
  • #
    polityka
Bigs
Bigs 29.05.2025, 13:19:41 via Wykop
  • 126
@burzka: Zandberg tez, ale przed nim jeszcze kilka lat konsekwentnego budowania poparcia na lewicy. Jako prawak Konfederata uwazam, ze Razem jest jedyna sensowna patriotyczna sila na lewicy i jak utrzyma kurs, moze mocno podkopac Platforme, ktora jest bezideowym sciekiem. Po sluchaniu Zandberga mam wrazenie, ze jemu serio zalezy na silnej Polsce, a nie jak Biejat na tanczeniu wokol drzew z teczowa flaga. Co prawda ideowo sie roznimy, ale uwazam, ze
Bigs
Bigs 29.05.2025, 13:22:19 via Wykop
  • -7
@fittrenerka: Braun niestety w mojej ocenie jest bardziej showmenem niz politykiem. I to mu dobrze wychodzi. Zbuduje moze elektorat wiernych wyznawcow na poziomie 3-4 procent. I tyle. Reszta pojdzie do podobnej ideologicznie, a jednak duzo silniejszej Konfy. Inna sprawa, ze Braun ma mocne poparcie Korwina, a jak wiemy, to zawsze przed wyborami bardziej przeszkadza niz pomaga :). Inna sprawa, ze wiem ze sprawdzonego zrodla, ze na Brauna zaglosowalo sporo elektoratu
Bigs
Bigs 29.05.2025, 13:32:21 via Wykop
  • 3
@gabriela-polak: dlatego sie nie zgadzam z wieloma rzeczami, nawet z wiekszoscia ktora mowi. Ale uwazam, ze jest jedyny na lewicy, ktory ma olej w glowie i w ogole porusza tematy gospodarcze, inwestycji strukturalnych itp.
Bigs
Bigs 29.05.2025, 13:58:39 via Wykop
  • 13
@viNci_: co więcej, to jedno małe wyjście legitymizuje Mentzena jako osobę, która może (ale to może) potrafić dogadać się z różnymi opcjami na scenie. Pokazuje, że to już nie jest Korwin 4,75, który z Braunem i gaśnicą stoi na barykadach, ale ktoś kto chce uprawiać dojrzałą politykę.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 19
  • Strona 3 z 19
  • >

Wojtek

  • Twój stary
  • wojtekkoczwara@gmail.com
  • Facebook

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.01.2020

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 26.05.2017

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 28.05.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.06.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.10.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking