Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
5only
5only

5only

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2241
  • Znaleziska 527
  • Mikroblog 1714
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11
NiezlyJestes
NiezlyJestes
07.11.2025, 11:03:12
  • 255
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 07.11.2025, 12:31:19 via Wykop
  • 0
@NiezlyJestes: i to jest lekarz nie to co tera
  • Odpowiedz
essos
essos
essos
05.11.2025, 22:47:55
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 05.11.2025, 23:35:18 via Wykop
  • 0
@essos: najczęściej dodają do asertinu bupropion.
  • Odpowiedz
yahoomlody
yahoomlody
05.11.2025, 13:24:52
  • 1040
mówcie sobie co chcecie, ale gierki na telefon z lat 2005-2010 robione w javie były 100x lepsze niż gówna co teraz wychodzą xD

się naparzało w gry od gameloft na k800i, a teraz same reklamy czy gry logiczne, a większość to i tak budowanie miasta

#grynatelefon #android #takaprawda #gry
yahoomlody - mówcie sobie co chcecie, ale gierki na telefon z lat 2005-2010 robione w...

źródło: hqdefault

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 05.11.2025, 18:03:10 via Wykop
  • 1
@milo77: przypomniałeś
  • Odpowiedz

45

Szpitale odsyłają pacjentów. Roczne limity NFZ wyczerpane

Szpitale odsyłają pacjentów. Roczne limity NFZ wyczerpane

Pieniądze na leczenie skończyły się wyjątkowo szybko. 3.11 wprowadzono ograniczenia w przyjmowaniu pacjentów. Dziura NFZ to ok 14 mld, w 2026 ma przekroczyć 23 mld. Rząd szuka pieniędzy nawet w budżecie kprm...

macvir
z
medonet.pl
dodany: 03.11.2025, 20:51:25
  • 18
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    sluzbazdrowia
5only
5only
5only 04.11.2025, 15:42:52 via Wykop
  • -2
@dziacha: szwagier mówił 1,5 godziny zjeżdża na ścianę, postuka godzinkę i 1,5 godziny powrót. taka to ,,ciężka" praca

2184

Publiczny szpital: do 93 600 zł/mies. dla lekarza SOR w trakcie specjalizacji

Publiczny szpital: do 93 600 zł/mies. dla lekarza SOR w trakcie specjalizacji

Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej poszukuje lekarzy do pracy w SOR w trakcie specjalizacji z medycyny ratunkowej. Wynagrodzenie: do 63 840-93 600 zł* (*168 - 240 godzin miesięcznie)

tomasztomasz1234
z
rocketjobs.pl
dodany: 02.11.2025, 15:39:38
  • 521
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
  • #
    ciekawostki
  • #
    pracbaza
5only
5only
5only 02.11.2025, 17:23:48 via Wykop
  • 3
@FoliarzBombelkowy: norma, teraz dla lekarza w trakcie specializacji. 200-250zl/h
Lekarze juz ze speciliziacja od 300zl/h
GARN
GARN
31.10.2025, 15:45:50
  • 5
#staregry Indiana Jones and the Last Crusade: The Graphic Adventure, 1989. LucasArts.
GARN - #staregry Indiana Jones and the Last Crusade: The Graphic Adventure, 1989. Luc...

źródło: 1

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 01.11.2025, 23:48:50 via Wykop
  • 1
@GARN: wygląda podobnie do Simon the sorcerer
  • Odpowiedz
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
01.11.2025, 17:36:02
  • 2905
Zobaczcie jak na zamkniętych grupach lekarze organizują lobbing. Rzecznik Izby lek. Kosikowski sam nie do końca wie, co konkretnie ma być sparaliżowane jak zrobi się limit pensji lekarzy, więc prosi o "amunicję" xDD

Wręcz podziwiam to środowisko, nikt tak bezwzględnie nie broni swoich interesów. Ciągle organizują się, żeby grzać swoje. Całkiem skutecznie, niektórzy nawet na Wykopie łykają jednocześnie bajki o "przeciętnych zarobkach 20-25k" i "kompletnym paraliżu po ograniczeniu pensji do 48k". A
tomasztomasz1234 - Zobaczcie jak na zamkniętych grupach lekarze organizują lobbing. R...

źródło: rzecznik

Pobierz
  • 458
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 01.11.2025, 21:47:42 via Wykop
  • 0
@tomasztomasz1234:
A na umowach o pracę jest zazwyczaj kwota, jaką podają w tabelkach, ale na kontrakcie to zazwyczaj 200–250 zł/h. A jakość tragedia....
  • Odpowiedz
wysokiewiczplum
wysokiewiczplum
wysokiewiczplum
30.10.2025, 19:28:42
  • 2118
1987 rok - 6310 studentów lekarskiego zaczyna 1 rok, za tego biednego PRLu
1994 - 2000 - tu średnia zaczynających wynosi ledwie 2070
2003 - 2012 - średnia to 3130, w roku 2004 limit to było ledwie 2240 miejsc

Lekarze nie są nadludźmi. Sekretem ich wynagrodzeń nie jest ani poziom studiów, ani rzekoma odpowiedzialność, ani też charakter pracy. Źródłem przepychu, pazerności i wszelkich patologii w ochronie zdrowia są skandalicznie niskie limity przyjęć na studia obowiązujące
  • 243
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 31.10.2025, 23:41:00 via Wykop
  • 1
@wysokiewiczplum: w poz wystarczył by felczer
  • Odpowiedz

391

Coraz więcej udarów w Polsce. "To już nie jest choroba seniorów"

Coraz więcej udarów w Polsce. "To już nie jest choroba seniorów"

W Polsce co 6,5 minuty ktoś doznaje udaru mózgu, a mój najmłodszy pacjent miał 6 lat

Poludnik20
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 31.10.2025, 09:57:23
  • 192
  • #
    zdrowie
  • #
    udarmuzgu
  • #
    szpital
  • #
    udarzwykopem
  • #
    polska
  • #
    rehabilitacja
5only
5only
5only 31.10.2025, 23:39:36 via Wykop
  • 3
@ram0l: zdrowia dla Ciebie mireczku

723

48 000 zł miesięcznie. Padła pierwsza propozycja limitu dla zarobków lekarza

48 000 zł miesięcznie. Padła pierwsza propozycja limitu dla zarobków lekarza

36 480 zł tys. zł miesięcznie, z możliwością podniesienia do 48 tys. zł w uzasadnionych przypadkach

PIAN--A_A--KTYWNA
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 27.10.2025, 19:32:06
  • 472
  • #
    zarobki
  • #
    lekarz50k
  • #
    lekarz
  • #
    pieniadze
5only
5only
5only 27.10.2025, 22:45:54 via Wykop
  • 9
@Naczelny_Cenzopapista: może tak. Przychodzisz do pracy, logujesz się.
Nie można być zalogowanym w dwóch miejscach jednocześnie
Nie można przekroczyć 160 godzin łącznie
Peppe_theFrogg_enjoyer
Peppe_theFrogg_enjoyer
27.10.2025, 18:33:30
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 27.10.2025, 20:20:44 via Wykop
  • 1
@Peppe_theFrogg_enjoyer: wkładka?
  • Odpowiedz
Majster_2
Majster_2
23.10.2025, 13:27:49
  • 7
W końcu wyszła (IV, V, VI Remastered), kolekcja kompletna. Dla porównania edycja dla pc.

#tombraider #gry #nintendoswitch #retrogaming
Majster_2 - W końcu wyszła (IV, V, VI Remastered), kolekcja kompletna. Dla porównania...

źródło: temp_file6755861083000087207

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 24.10.2025, 22:34:14 via Wykop
  • 0
@Majster_2: I i II moje ulubione
  • Odpowiedz
Kremufka2137
Kremufka2137
20.10.2025, 20:23:23
  • 1
Tak taktycznie zapytam - chociaż podejrzewam, że niestety odpowiedź z góry znam.
Stronka typu https://anaboliczni.pl i jej podobne to zapewne wał, co? Tak łatwo nie będzie?

#mikrokoksy #sterydy #pytaniedoeksperta #pytanie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 22.10.2025, 21:32:58 via Wykop
  • 1
@Kremufka2137: jak coś znajdziesz to podeślij priv . Jestem po trzech wizytach u endo, na 4 jak nic nie pomoże to bede musiał sam sie leczyć
  • Odpowiedz
5only
5only
5only 22.10.2025, 21:44:58 via Wykop
  • 1
@Kremufka2137: rozumiem. Jak coś kiedyś znajdę to dam znać
  • Odpowiedz
wiochmen80
wiochmen80
31.10.2023, 12:05:47
  • 1
Czy sklep anaboliczni jest legit ?
#mikrokoksy #sterydy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 22.10.2025, 21:31:16 via Wykop
  • 0
@wiochmen80: jak byś coś znalazł i nie byłyby problemu, to byś podesłał PW ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak mi nie wyjdzie u endo/andro to sam spróbuję ogarnąć zdrowie.
  • Odpowiedz
5only
5only
5only 16.10.2025, 09:15:13
  • 1
Niski testosteron. 179ng/dl
Wiek 33 lata
84kg 177cm
Takie wynik od 3 lat.

Mimo;
5only - Niski testosteron. 179ng/dl 
Wiek 33 lata
84kg 177cm
Takie wynik od 3 lat. 

...

źródło: Screenshot_20251016_105623_Gallery

Pobierz

Jaka klinika trt?

  • meskaklinika 30.8% (12)
  • klinikatrt 12.8% (5)
  • trtmedical sp. z.o.o 7.7% (3)
  • Coś innego - podaj w komentarzu 48.7% (19)

Oddanych głosów: 39

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only
Autor
16.10.2025, 09:21:41 via Wykop
  • 0
@chilon: tak,wszystkie parametry w normie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
5only
5only
5only
Autor
16.10.2025, 09:48:01 via Wykop
  • 1
@chilon: niestety brzucha w normie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chciałbym, tylko trafić na takiego dobrego. Opinie w necie super a na żywo tragedia. No nic, będę szukał dalej kogoś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
5only
5only
5only
Autor
16.10.2025, 11:11:38 via Wykop
  • 1
@HADESP2K: dokładnie i to jest przerażające ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
5only
5only
5only
Autor
16.10.2025, 12:06:27 via Wykop
  • 1
@stillrunning: trzeba być alfa a tu jaja jak orzeszki (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
5only
5only
5only
Autor
18.10.2025, 18:12:55 via Wykop
  • 0
@policjantpeel: wedlug BMI tak ale mam wiecej mięśni niż tłuszczu.
  • Odpowiedz
5only
5only
5only
Autor
20.10.2025, 17:03:22 via Wykop
  • 0
@stiv30: Tak, też już było. Idę w listopadzie do ostatniego endokrynologa (poleconego) i jeśli nic nie pomoże, to zgłoszę się do którejś z klinik TRT. Pozdrowienia.
  • Odpowiedz
5only
5only
5only
Autor
20.10.2025, 21:15:33 via Wykop
  • 0
@Arktosik: tak to będzie androlog/endokrynolog
  • Odpowiedz
KundelekPaniMagdaleny
KundelekPaniMagdaleny
15.10.2025, 18:17:45
  • 165
Dał mi do myślenia wpis w gorących o chorej na nowotwór 30 letniej żonie jednego Mirka. Więc naszła mnie myśl o badaniach profilaktycznych.
Osoby z wiedzą medyczną - jakie badania, od jakiego wieku i co ile warto robić by mieć mniejsze ryzyko przykrej niespodzianki w postaci nowotworu, zawału serca, udaru itp?

Jak wpisuje w google to zwykle są to ogólniki jak np. morfologia, a mi chodzi o bardziej konkretne wskazanie.

Jeśli chodzi o mnie to
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 16.10.2025, 09:32:05 via Wykop
  • 1
@KundelekPaniMagdaleny: W wieku 25 lat miałem kolono bo wc trochę krwi poleciało i spanikowałem. (Prywatna wizyta) lekarz Wyciął 2 polipy i powiedział , ze kiedyś z tego mogło by sie coś zrobić a tak mam spokój na parę lat.
  • Odpowiedz
5only
5only
5only 12.10.2025, 10:43:48
  • 0
Cześć, mirki mam pytanie do mądrzejszych

Wczoraj przypadkiem kliknąłem w link na stronie internetowej. Telefon sam napisał mi wiadomość o treści APEX 882021606 pod numer 92586(sms premium)Wiadomość trzeba było tylko wysłać i oczywiście nie zrobiłem tego.

Czy to oznacza, że mam zainstalowane złośliwe oprogramowanie?
Czy jeżeli tak to co najlepiej zrobić w takim przypadku?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only
Autor
12.10.2025, 13:22:27 via Wykop
  • 0
@adk: dziekuje! Uspokoiłeś mnie.
  • Odpowiedz
5only
5only
5only 15.09.2025, 11:08:25
  • 0
Szybkie pytanie. Dlaczego paco rabanne pure xs w spehora kosztuje 555zl a w eglamour 273 zl? Aż taka różnica spowodowana brakiem perfumerii stacjonarnej?
#perfumy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only
Autor
15.09.2025, 11:12:15 via Wykop
  • 1
@lubie_placki1: dziękuję ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 6 z 6
  • >

Kaka

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking