Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
5only
5only

5only

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2749
  • Znaleziska 657
  • Mikroblog 2092
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11
Kremufka2137
Kremufka2137
20.10.2025, 20:23:23
  • 1
Tak taktycznie zapytam - chociaż podejrzewam, że niestety odpowiedź z góry znam.
Stronka typu https://anaboliczni.pl i jej podobne to zapewne wał, co? Tak łatwo nie będzie?

#mikrokoksy #sterydy #pytaniedoeksperta #pytanie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 22.10.2025, 21:32:58 via Wykop
  • 1
@Kremufka2137: jak coś znajdziesz to podeślij priv . Jestem po trzech wizytach u endo, na 4 jak nic nie pomoże to bede musiał sam sie leczyć
  • Odpowiedz
5only
5only
5only 22.10.2025, 21:44:58 via Wykop
  • 1
@Kremufka2137: rozumiem. Jak coś kiedyś znajdę to dam znać
  • Odpowiedz
wiochmen80
wiochmen80
31.10.2023, 12:05:47
  • 1
Czy sklep anaboliczni jest legit ?
#mikrokoksy #sterydy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 22.10.2025, 21:31:16 via Wykop
  • 0
@wiochmen80: jak byś coś znalazł i nie byłyby problemu, to byś podesłał PW ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak mi nie wyjdzie u endo/andro to sam spróbuję ogarnąć zdrowie.
  • Odpowiedz
5only
5only
5only 16.10.2025, 09:15:13
  • 1
Niski testosteron. 179ng/dl
Wiek 33 lata
84kg 177cm
Takie wynik od 3 lat.

Mimo;
5only - Niski testosteron. 179ng/dl 
Wiek 33 lata
84kg 177cm
Takie wynik od 3 lat. 

...

źródło: Screenshot_20251016_105623_Gallery

Pobierz

Jaka klinika trt?

  • meskaklinika 30.8% (12)
  • klinikatrt 12.8% (5)
  • trtmedical sp. z.o.o 7.7% (3)
  • Coś innego - podaj w komentarzu 48.7% (19)

Oddanych głosów: 39

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only
Autor
16.10.2025, 09:21:41 via Wykop
  • 0
@chilon: tak,wszystkie parametry w normie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
5only
5only
5only
Autor
16.10.2025, 09:48:01 via Wykop
  • 1
@chilon: niestety brzucha w normie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chciałbym, tylko trafić na takiego dobrego. Opinie w necie super a na żywo tragedia. No nic, będę szukał dalej kogoś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
5only
5only
5only
Autor
16.10.2025, 11:11:38 via Wykop
  • 1
@HADESP2K: dokładnie i to jest przerażające ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
5only
5only
5only
Autor
16.10.2025, 12:06:27 via Wykop
  • 1
@stillrunning: trzeba być alfa a tu jaja jak orzeszki (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
5only
5only
5only
Autor
18.10.2025, 18:12:55 via Wykop
  • 0
@policjantpeel: wedlug BMI tak ale mam wiecej mięśni niż tłuszczu.
  • Odpowiedz
5only
5only
5only
Autor
20.10.2025, 17:03:22 via Wykop
  • 0
@stiv30: Tak, też już było. Idę w listopadzie do ostatniego endokrynologa (poleconego) i jeśli nic nie pomoże, to zgłoszę się do którejś z klinik TRT. Pozdrowienia.
  • Odpowiedz
5only
5only
5only
Autor
20.10.2025, 21:15:33 via Wykop
  • 0
@Arktosik: tak to będzie androlog/endokrynolog
  • Odpowiedz
KundelekPaniMagdaleny
KundelekPaniMagdaleny
15.10.2025, 18:17:45
  • 165
Dał mi do myślenia wpis w gorących o chorej na nowotwór 30 letniej żonie jednego Mirka. Więc naszła mnie myśl o badaniach profilaktycznych.
Osoby z wiedzą medyczną - jakie badania, od jakiego wieku i co ile warto robić by mieć mniejsze ryzyko przykrej niespodzianki w postaci nowotworu, zawału serca, udaru itp?

Jak wpisuje w google to zwykle są to ogólniki jak np. morfologia, a mi chodzi o bardziej konkretne wskazanie.

Jeśli chodzi o mnie to
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 16.10.2025, 09:32:05 via Wykop
  • 1
@KundelekPaniMagdaleny: W wieku 25 lat miałem kolono bo wc trochę krwi poleciało i spanikowałem. (Prywatna wizyta) lekarz Wyciął 2 polipy i powiedział , ze kiedyś z tego mogło by sie coś zrobić a tak mam spokój na parę lat.
  • Odpowiedz
5only
5only
5only 12.10.2025, 10:43:48
  • 0
Cześć, mirki mam pytanie do mądrzejszych

Wczoraj przypadkiem kliknąłem w link na stronie internetowej. Telefon sam napisał mi wiadomość o treści APEX 882021606 pod numer 92586(sms premium)Wiadomość trzeba było tylko wysłać i oczywiście nie zrobiłem tego.

Czy to oznacza, że mam zainstalowane złośliwe oprogramowanie?
Czy jeżeli tak to co najlepiej zrobić w takim przypadku?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only
Autor
12.10.2025, 13:22:27 via Wykop
  • 0
@adk: dziekuje! Uspokoiłeś mnie.
  • Odpowiedz
5only
5only
5only 15.09.2025, 11:08:25
  • 0
Szybkie pytanie. Dlaczego paco rabanne pure xs w spehora kosztuje 555zl a w eglamour 273 zl? Aż taka różnica spowodowana brakiem perfumerii stacjonarnej?
#perfumy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only
Autor
15.09.2025, 11:12:15 via Wykop
  • 1
@lubie_placki1: dziękuję ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Strona 8 z 8
  • >

Kaka

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking