5only via Wykop
- 0
@wiochmen80: jak byś coś znalazł i nie byłyby problemu, to byś podesłał PW ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak mi nie wyjdzie u endo/andro to sam spróbuję ogarnąć zdrowie.
Jak mi nie wyjdzie u endo/andro to sam spróbuję ogarnąć zdrowie.
- 1
Niski testosteron. 179ng/dl
Wiek 33 lata
84kg 177cm
Takie wynik od 3 lat.
Mimo;
Wiek 33 lata
84kg 177cm
Takie wynik od 3 lat.
Mimo;
źródło: Screenshot_20251016_105623_Gallery
PobierzJaka klinika trt?
- meskaklinika 30.8% (12)
- klinikatrt 12.8% (5)
- trtmedical sp. z.o.o 7.7% (3)
- Coś innego - podaj w komentarzu 48.7% (19)
5only via Wykop
- 0
5only via Wykop
- 1
@chilon: niestety brzucha w normie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chciałbym, tylko trafić na takiego dobrego. Opinie w necie super a na żywo tragedia. No nic, będę szukał dalej kogoś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chciałbym, tylko trafić na takiego dobrego. Opinie w necie super a na żywo tragedia. No nic, będę szukał dalej kogoś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
5only via Wykop
- 1
5only via Wykop
- 1
5only via Wykop
- 0
@policjantpeel: wedlug BMI tak ale mam wiecej mięśni niż tłuszczu.
5only via Wykop
- 0
@stiv30: Tak, też już było. Idę w listopadzie do ostatniego endokrynologa (poleconego) i jeśli nic nie pomoże, to zgłoszę się do którejś z klinik TRT. Pozdrowienia.
5only via Wykop
- 0
@Arktosik: tak to będzie androlog/endokrynolog
Dał mi do myślenia wpis w gorących o chorej na nowotwór 30 letniej żonie jednego Mirka. Więc naszła mnie myśl o badaniach profilaktycznych.
Osoby z wiedzą medyczną - jakie badania, od jakiego wieku i co ile warto robić by mieć mniejsze ryzyko przykrej niespodzianki w postaci nowotworu, zawału serca, udaru itp?
Jak wpisuje w google to zwykle są to ogólniki jak np. morfologia, a mi chodzi o bardziej konkretne wskazanie.
Jeśli chodzi o mnie to
Osoby z wiedzą medyczną - jakie badania, od jakiego wieku i co ile warto robić by mieć mniejsze ryzyko przykrej niespodzianki w postaci nowotworu, zawału serca, udaru itp?
Jak wpisuje w google to zwykle są to ogólniki jak np. morfologia, a mi chodzi o bardziej konkretne wskazanie.
Jeśli chodzi o mnie to
5only via Wykop
- 1
@KundelekPaniMagdaleny: W wieku 25 lat miałem kolono bo wc trochę krwi poleciało i spanikowałem. (Prywatna wizyta) lekarz Wyciął 2 polipy i powiedział , ze kiedyś z tego mogło by sie coś zrobić a tak mam spokój na parę lat.
- 0
Cześć, mirki mam pytanie do mądrzejszych
Wczoraj przypadkiem kliknąłem w link na stronie internetowej. Telefon sam napisał mi wiadomość o treści APEX 882021606 pod numer 92586(sms premium)Wiadomość trzeba było tylko wysłać i oczywiście nie zrobiłem tego.
Czy to oznacza, że mam zainstalowane złośliwe oprogramowanie?
Czy jeżeli tak to co najlepiej zrobić w takim przypadku?
Wczoraj przypadkiem kliknąłem w link na stronie internetowej. Telefon sam napisał mi wiadomość o treści APEX 882021606 pod numer 92586(sms premium)Wiadomość trzeba było tylko wysłać i oczywiście nie zrobiłem tego.
Czy to oznacza, że mam zainstalowane złośliwe oprogramowanie?
Czy jeżeli tak to co najlepiej zrobić w takim przypadku?
- 0
Szybkie pytanie. Dlaczego paco rabanne pure xs w spehora kosztuje 555zl a w eglamour 273 zl? Aż taka różnica spowodowana brakiem perfumerii stacjonarnej?
#perfumy
#perfumy
5only via Wykop
- 1


Stronka typu https://anaboliczni.pl i jej podobne to zapewne wał, co? Tak łatwo nie będzie?
#mikrokoksy #sterydy #pytaniedoeksperta #pytanie