Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
GangKobry

GangKobry

Dołączył 1 rok i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1593
  • Znaleziska 570
  • Mikroblog 1023
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 106
rolnik_wykopowy
rolnik_wykopowy
20.06.2026, 11:58:11
  • 975
Przypominam, że jeśli chodzi o pieniądze, to konowały nigdy nie miały absolutnie żadnych skrupułów.
#lekarz100k #konowalposting
rolnik_wykopowy - Przypominam, że jeśli chodzi o pieniądze, to konowały nigdy nie mia...

źródło: z28030683AMP,-Lowcy-skor----to-jeden-z-najwazniejszych-tekstow-

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GangKobry
GangKobry 20.06.2026, 13:39:18 via Android
  • 3
@rolnik_wykopowy: akurat ratownicy w pogotowiu to g---o zarabiają
  • Odpowiedz

1599

Ukrainka chwali się, że zatrudnia w żabce w pierwszej kolejności Ukraińców

Ukrainka prowadząca w Warszawie żabkę chwali się, że zatrudnia w pierwszej kolejności Ukraińców i dyskryminuje Polaków ze względu na narodowość.

WielkiNos
z
wykop.pl
dodany: 15.06.2026, 08:46:08
  • 303
  • #
    zabka
  • #
    prawo
  • #
    afera
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    warszawa
GangKobry
GangKobry 15.06.2026, 09:10:16 via Android
  • 494
Zero zaskoczenia, imigracja na szlak szeroką skale się nie asymiluje, a nawet jest wroga do rdzennej ludności. Nic nowego
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

382

Polska oficjalnie za końcem pomocy UE dla ukraińskich mężczyzn w wieku poborowym

Polska oficjalnie za końcem pomocy UE dla ukraińskich mężczyzn w wieku poborowym

Z naszego punktu widzenia to nie jest coś, co budziłoby jakiekolwiek kontrowersje, żeby osoby, które i tak nie mogą legalnie wyjechać z Ukrainy, nie mogły uzyskiwać ochrony tymczasowej w UE - tłumaczy polski dyplomata. Jego zdaniem "byłoby to dobre" także ze względu na relacje z władzami Ukrainy.

Zbychu222
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 02.06.2026, 06:27:21
  • 110
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
GangKobry
GangKobry 02.06.2026, 17:11:55 via Android
  • 9
Dlaczego tylko dla mężczyzn w wieku poborowym? Koniec dla wszystkich bez wyjątków !!!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

955

Awantura w lokalu w centrum Lublina. Obywatel Zimbabwe zaatakował mężczyznę.

Uderzył mężczyznę w głowę trzymaną w ręku szklanką z piwem. Poszkodowany 40-latek trafił do szpitala. Obywatel Zimbabwe trafił do izby wytrzeźwień. Napastnik był agresywny. Na szczęście szklanka trafiła w tył głowy, a nie w twarz czy w szyje. U zaatakowanego pojawiło się silne krwawienie

kapitan-serwatka
z
lublin112.pl
dodany: 01.06.2026, 15:19:22
  • 170
  • #
    lublin
  • #
    zimbabwe
  • #
    imigranci
  • #
    polska
  • #
    policja
GangKobry
GangKobry 01.06.2026, 19:40:14 via Android
  • 16
W końcu zaczynamy doganiać zachód Europy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

alejaktotakto
alejaktotakto
28.05.2026, 03:45:56
  • 45
Zobaczcie jaka ruska propaganda w RMF,przecież wiadomo że nasi bracia by tak nie zrobili ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #wojna #ukraina# #zwierzeta #polityka
alejaktotakto - Zobaczcie jaka ruska propaganda w RMF,przecież wiadomo że nasi bracia...

źródło: 1000017105

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GangKobry
GangKobry 28.05.2026, 07:31:49 via Android
  • 1
@alejaktotakto: dwa wrogie Polsce państwa walczą ze sobą a Polska jak największy frajer wspiera jednego z nich. My sami się wykończymy.
  • Odpowiedz
ubijakitopiel
ubijakitopiel
23.03.2026, 07:00:03
  • 114
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GangKobry
GangKobry 23.03.2026, 08:54:27 via Android
  • 1
Polacy od lat głosują na pis i platforme którzy dojeżdżają cały kraj podatkami w paliwie od wielu lat to płaczcie i płaćcie. Sami jesteście dobie winni.

Narazie ropa nie jest jeszcze tak droga jak za jakiś czas będzie.
  • Odpowiedz

1867

Na Słowacji Diesel za 1.574 EUR = 6.74 PLN Tankowane 22.03.2026

Na Słowacji Diesel za 1.574 EUR = 6.74 PLN Tankowane 22.03.2026

Dziś tankowałem ON na Słowacji przy przejściu granicznym z Czechami za ok. 6.75 za litr. U nas powyżej 8 zł. Żeby to jeszcze była szemrana stacja.

graffer
z
wykop.pl
dodany: 22.03.2026, 19:49:12
  • 338
  • #
    paliwo
  • #
    ekonomia
  • #
    slowacja
  • #
    orlen
  • #
    polska
  • #
    kartonland
GangKobry
GangKobry 23.03.2026, 08:51:55 via Android
  • 3
Polacy głosowaliście na pis i platforme którzy was dojeżdżają podatkami w paliwie od wielu lat to płaczcie i płaćcie. Sami jesteście dobie winni.

Narazie ropa nie jest jeszcze tak droga jak za jakiś czas będzie.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2040

Nie będzie podatku katastralnego i od pustostanów

Nie będzie podatku katastralnego i od pustostanów

Procent pustostanów w Europie: Warszawa 15%-20%, Kraków 14%, Berlin 0.8%, Amsterdam 2.5%, Oslo 1.5%, Kopenhaga 2%

Lama1
z
biznes.interia.pl
dodany: 16.03.2026, 11:47:32
  • 506
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
GangKobry
GangKobry 17.03.2026, 06:11:12 via Android
  • 1
I bardzo dobrze, podatek od posiadania czegokolwiek to skrajna bandyterka, a katastral od pustostanów szybko zamieni się w katastrala od każdej nieruchomości. Litwa dopiero co to przerobiła, od 3 zmieniło się na od każdego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1415

1minuta z wideo z celi Epsteina wykasowana

1minuta z wideo z celi Epsteina wykasowana

Dokladnie ta, ktora wyjasnialaby wszystko co wydarzylo sie w celi :) ekspert zajmujacy sie monitoringiem tlumaczy, ze byly problemy i trzeba bylo wymienic/wyczyscic dysk, tak, ze akurat brakuje tej jednej minuty :)))) FBI zamieszane w ukrywanie prawdy.

Arivederczi
z
youtube.com
dodany: 11.02.2026, 13:28:37
  • 217
  • #
    epstein
  • #
    epsteinfiles
  • #
    polityka
  • #
    fbi
GangKobry
GangKobry 12.02.2026, 10:38:14 via Android
  • 2
Eostein żyje,.jedynie sfingowali jego śmierć. To był agent Mossadu. Pewnie siedzi gdzieś sobie w koszernym kraju na bliskim wschodzie.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

461

Znalazłem pieska na państowym gruncie przy mrozie -8 . Góral kazał mi spier..

Znalazłem pieska na państowym gruncie przy mrozie -8 . Góral kazał mi spier..

Znalazłem pieska w Banskiej Wyznej który prawodpodobnie całe życie spędził na łańcuchu. 2 stycznia 2026 zimny wiatr i -8 stopni. Szukam organizacji ktore moglyby profesionalnie skontrolowac co sie dalej dzieje z tym pieskiem.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 06.01.2026, 12:29:16
  • 240
  • #
    pieseczkizprzypadku
  • #
    pies
  • #
    polska
  • #
    gory
  • #
    tatry
  • #
    policja
GangKobry
GangKobry 07.01.2026, 10:05:16 via Android
  • 1
No i dobrze ci kazał.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

399

Centrum kierowania w Ukrainie, ofiary w Polsce inwazja cybergangów ze Wschodu

Pokaż treści 18+

Centrum kierowania w Ukrainie, ofiary w Polsce inwazja cybergangów ze Wschodu

Jak grzyby po deszczu powstają grupy przestępcze zorganizowane na wzór korporacji, wyspecjalizowane w oszustwach metodą na bankowca i na inwestycje. Proceder opanowali ukraińscy przestępcy.

Bobito
z
rp.pl
dodany: 06.01.2026, 09:24:05
  • 92
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    cyberbezpieczenstwo
  • #
    internet
GangKobry
GangKobry 06.01.2026, 13:35:20 via Android
  • 53
Pisze się "Na Ukrainie". Jesteśmy w Polsce.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SystemHalted2_0
SystemHalted2_0
02.01.2026, 08:32:00
  • 338
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GangKobry
GangKobry 02.01.2026, 10:52:15 via Android
  • 6
@SystemHalted2_0: ludziom o------o na punkcie zwierząt. Upadek wartości, człowiek jest dziś najmniejszą wartością.
  • Odpowiedz
fan_poteznego_dunczyka
fan_poteznego_dunczyka
31.12.2025, 07:45:27
  • 916
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GangKobry
GangKobry 31.12.2025, 11:57:05 via Android
  • 5
@fan_poteznego_dunczyka: mongoło-rusin z Moskwy odwiecznym wrogiem ale mongoło-rusin z Kijowa naszym wspaniałym migtantem.

Oba przypadki to cywilizacja Turańska obca nam kulturowo.

I widać jakmacie zacietrzewione mozgi, myślicie albo ukraińcy albo afrykanie.
Prawda jest taka że niema takiego wyboru. Nikogo takiego nie potrzebujemy.
  • Odpowiedz

360

Większe podatki od aut spalinowych. UE ma nowy plan na elektryki

Większe podatki od aut spalinowych. UE ma nowy plan na elektryki

Zakaz rejestracji aut spalinowych w 2035 roku w Unii Europejskiej nie wejdzie w życie, ale nie oznacza to wcale, że Komisja Europejska wycofuje się z promowania elektromobilności. Co zapisy kontrowersyjnego artykułu 4. nowych unijnych przepisów mogą oznaczać w rzeczywistości?

VoxClamantisInDeserto
z
motoryzacja.interia.pl
dodany: 26.12.2025, 08:17:07
  • 112
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    polityka
GangKobry
GangKobry 26.12.2025, 11:32:58 via Android
  • 147
Oczywiście, zakazu nie będzie, będzie tylko norma spalania EURO 8 której nikt nie spelni i po sprawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

534

Kwota wolna od podatku w 2026 roku nie ulegnie zmianie

Kwota wolna od podatku w 2026 roku nie ulegnie zmianie

Kwota wolna od podatku na poziomie 60 tys. zł już na pewno nie zostanie wprowadzona na 2026 rok.

Xeer77
z
infor.pl
dodany: 18.12.2025, 22:08:10
  • 120
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    gospodarka
GangKobry
GangKobry 19.12.2025, 09:59:03 via Android
  • 2
Bo polityka dziś nie polega na spełnianiu obietnic wyborczych czy poprawie życia, tylko wybieraniu przeciw czemuś. Pisowcy przeciw Tuskowi l. Tuskowcy przeciw kaczorowi, jeszcze inni przeciw Rosji. I tak to się kręci.

Metody jak za komuny, trzeba wskazać wroga z którym się walczy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

GangKobry
GangKobry 18.12.2025, 07:10:45
  • 913
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GangKobry
GangKobry
Autor
18.12.2025, 07:21:15 via Android
  • 59
to nie był taki pilny jak przeżył tyle godzin


@Anakee: rozpoznajesz to, czy był pilny problem, po tym jak ktoś przeżył bądź zmarł na Sorze? No nieźle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tether69
tether69
17.12.2025, 09:56:56
  • 1109
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GangKobry
GangKobry 17.12.2025, 12:40:41 via Android
  • 3
@Szary_Anon: dokładnie, ale tutaj nikogo fakty nie obchodzą tylko urojenia jakiś wykopków.

Dzień jak co dzień na tym patoportalu.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Gang Kobry

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 28.12.2024

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 20.02.2025

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 19.05.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 28.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking