Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
5only
5only

5only

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2273
  • Znaleziska 531
  • Mikroblog 1742
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11
YaGo_
YaGo_
07.01.2026, 01:59:09
  • 1
#niemozemyzasnac otwieram nowy tag dla tych co nie moga zasnac
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 07.01.2026, 02:00:19 via Wykop
  • 1
@YaGo_: obecny
  • Odpowiedz
5only
5only
5only 07.01.2026, 03:49:30 via Wykop
  • 0
@YaGo_: witam witam. A dokładnie to nie wiem, pracowałem cały czas, a dzisiaj jakbym w ogóle nie potrzebował snu. Cholera wie co to sie stało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
asdfghjkl
asdfghjkl
07.01.2026, 01:43:31
  • 5
Coś nie mogę zasnąć
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 07.01.2026, 01:55:30 via Wykop
  • 2
@asdfghjkl: dzisiaj chyba jest cos w pogodzie
  • Odpowiedz
iErdo
iErdo
07.01.2026, 01:48:26
  • 810
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 07.01.2026, 01:54:28 via Wykop
  • 0
@iErdo: ja chodziłem normalne, ale dzisiaj spać nie moge
  • Odpowiedz

74

Świat osiągnął właśnie szczyt zużycia węgla. Polskie górnictwo umiera

Świat osiągnął właśnie szczyt zużycia węgla. Polskie górnictwo umiera

W październiku 2025 r. wynik finansowy netto polskich spółek górniczych po 8 miesiącach roku wyniósł minus 5,5 mld zł, co może oznaczać, że za cały 2025 r. wynik ten będzie zbliżony do zeszłorocznej straty na poziomie 13,4 mld zł.

konkarne
z
strefainwestorow.pl
dodany: 05.01.2026, 13:05:20
  • 60
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    swiat
  • #
    energetyka
  • #
    wegiel
5only
5only
5only 06.01.2026, 11:29:59 via Wykop
  • 0
@alexmich: Mój szwagier strasznie się tym chwali. Twierdzi, że znalazł najlepszą możliwą pracę,dobra pensja, brak większego zmęczenia, do tego wypłacane dodatki, a kartka górnika to już w ogóle jego zdaniem super sprawa.
Bogdana lubelskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5only
5only
5only 02.01.2026, 12:39:42
  • 0
Sephora mi anulowała zamówienie ( ͡° ʖ̯ ͡°) -47% na spicebomb ehh

#perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only
Autor
02.01.2026, 14:39:16 via Wykop
  • 0
@Frufruf: dobrze wiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan
01.01.2026, 04:23:24
  • 753
Podsumowanie sylwestrowej służby na taryfie:
Godziny: 17-5, 12h
Wykonane zlecenia: 29
Obrót: 1032.74zł
Przejechane: około 250km

Koszty
krucjan - Podsumowanie sylwestrowej służby na taryfie: 
Godziny: 17-5, 12h
Wykonane z...

źródło: IMG_20260101_050013

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 02.01.2026, 08:38:45 via Wykop
  • 1
@krucjan: dzięki za służbę
  • Odpowiedz

1367

"W szpitalu powiatowym lekarz chce 500 zł za godzinę. To niebotyczna stawka"

"W szpitalu powiatowym lekarz chce 500 zł za godzinę. To niebotyczna stawka"

W przyszłym roku w systemie opieki zdrowotnej zabraknie ok. 23 mld zł, a lekarze domagają się rekordowych stawek. Wskaźnik podwyżek wynagrodzeń w opiece zdrowotnej w 2025 r. wyniósł 14,34 proc. Żadna inna grupa zawodowa nie miała takich podwyżek mówi Waldemar Malinowski, prezes Ogólnopolskiego Z

tomasztomasz1234
z
newsweek.pl
dodany: 30.12.2025, 12:37:32
  • 459
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
  • #
    afera
5only
5only
5only 31.12.2025, 13:13:45 via Wykop
  • 0
@Mastah84: to normalna stawka na rejonie lubelskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5only
5only
5only 31.12.2025, 13:14:19 via Wykop
  • 0
@TomdeX: 500 zl to normalna stawka w rejonie lubelskim( ͡° ͜ʖ ͡°)
mirko_anonim
mirko_anonim
29.12.2025, 19:37:16
  • 0
✨️ Gdzie kupić spodnie dla niższych facetów? Ⓘ
Hej Mircy
Pytanie mam zwłaszcza do panów #manlet. W jakich sklepach jest największy wybór spodni dla niższych facetów? Już dostaję szału od tych nieskutecznych poszukiwań. Mam wrażenie że w każdym sklepie są tylko spodnie dla dzieci i dla ludzi >180 cm. Mój wzrost to 164 cm. Dresów nie chce.
#modameska #ubierajsiezwykopem
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 29.12.2025, 21:33:19 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: bigstar.pl
  • Odpowiedz
GodALLU
GodALLU
24.12.2025, 15:56:40
  • 11
#perfumy
Dziś wybierz mądrze. Wesołych Świąt i smacznego karpia
GodALLU - #perfumy 
Dziś wybierz mądrze. Wesołych Świąt i smacznego karpia

źródło: 1000004613

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 24.12.2025, 17:31:38 via Wykop
  • 1
Spicebomb!
  • Odpowiedz
Qubn
Qubn
23.12.2025, 20:03:39
  • 0
Potrzebuję się poradzić, od paru dni nie mogę zrobić treningu bo przy wysiłku zaczyna mnie ostro boleć głowa z tylu czaszki jakby za uszami. Oczywiście sprawdziłem w necie i pierwsze wyniki mówią o ciśnieniu albo odwodnieniu. Pierwszy raz mi się tak zdarzyło chyba w niedzielę wieczorem, nie mogłem skończyć treningu, na następny dzień też lekki ból czułem w tym samym miejscu ale ledwo odczuwalny.

Przez kolejne dwa dni piłem dużo wody, ciśnienie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 23.12.2025, 20:19:07 via Wykop
  • 0
@Qubn: Rezonans głowy z angio
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
21.12.2025, 09:20:16
  • 191
Karambol na s19 w którym brało udział 18 samochodów spowodowany był przez baranów wyznających zasadę "wolno=bezpiecznie" i jadących 40kmh lewym pasem bo przecież prawy pas ich parzy a więcej niż 40kmh jechać to kto widział. Miernoty drogowe poraz kolejny stwarzają gigantyczne zagrożenie na drodze a w mediach jakoś o tym cisza
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 21.12.2025, 14:19:31 via Wykop
  • 1
@bArrek: tylko mgła, to trzeba włączać przeciwmgielne przód i tył
  • Odpowiedz
Horrorystyczny_Demon_Pagona
Horrorystyczny_Demon_Pagona
12.12.2025, 19:59:26
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 12.12.2025, 21:59:25 via Wykop
  • 2
@schizoid500: zwężenie cewki.
  • Odpowiedz
5only
5only
5only 10.12.2025, 03:07:37
  • 0
Cholera Od 2:30 spać nie można. Juz dawno tak nie było.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only
Autor
10.12.2025, 03:11:58 via Wykop
  • 0
@shitman6: zdrowia. Żeby ten dzień, który zacznie się za 45 minut, jakoś nam minął.
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
05.12.2025, 06:21:48
  • 87
Mega_Smieszek

źródło: temp_file3478401453051544138

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 05.12.2025, 07:57:31 via Wykop
  • 1
@Mega_Smieszek: Miałem Simon the Sorcerer , świetna przygodówka. Szkoda, że nie powstała trzecia część w klasycznym 2D
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
04.12.2025, 10:27:35
  • 188
#gornictwo #pracbaza #barborka #heheszki
PIAN--A_A--KTYWNA - #gornictwo #pracbaza #barborka #heheszki

źródło: adzhgx

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5only
5only
5only 04.12.2025, 20:23:44 via Wykop
  • 0
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: 4? Szwagier mówi ze 30min do 1 godziny. Pracował raz 1,5 to jeszcze przerwa była 30 min ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

3852

Pracownicy zamykanych kopalń dostaną 5 lat płatnego urlopu i 170 tys. zł odprawy

Pracownicy zamykanych kopalń dostaną 5 lat płatnego urlopu i 170 tys. zł odprawy

pracownicy z kopalń objętych likwidacją mogą liczyć na pakiet świadczeń osłonowych: jednorazowa odprawa finansowa - 170 tys. zł netto (min. 3 lata stażu pracy), urlop górniczy - 5 lat (80 proc. pensji) , urlop dla kadry z zakładów przetwórczych węgla - 4 lata (80. proc pensji)

sub_zero_1
z
finanse.wp.pl
dodany: 04.12.2025, 17:15:23
  • 462
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    pieniadze
  • #
    gornictwo
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
5only
5only
5only 04.12.2025, 19:10:40 via Wykop
  • 2
@MagicznyMariusz: i to wszystko za 30min do 60 min pracy dziennie. Reszta to dojazd do miejsca pracy w kopalni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 4 z 6
  • >

Kaka

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking