Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko129
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
khetar
khetar

khetar

Dołączył 1 rok i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1981
  • Znaleziska 6
  • Mikroblog 1975
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 14
kyloe
kyloe
3 godz. i 31 min temu
  • 10
Co tam dzisiaj robaczki?

#perfumy
kyloe - Co tam dzisiaj robaczki? 

#perfumy

źródło: IMG_6175

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 3 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 2
@kyloe: Arabiyat Prestige Marwa
  • Odpowiedz
majkel34
majkel34
6 godz. i 11 min temu
  • 1
Co jest dobre na lato i nawet nie drogie xD?
#perfumy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 4 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@majkel34: mi siadł ostatnio Rayhaan Jungle Vibe :) taki trochę JPG Le Beau Paradise Garden bez kokosa ze szklarniową zielenią
  • Odpowiedz
mirekzwirek8
mirekzwirek8
wczoraj, 09:21:30
  • 0
Miruny, szukam zapachu na lato, może być słodkawy, aby był trwaly i wytrzymal te 6 godzin chociaż i projekcja jakaś sensowna aby koleżanki w biurze czuły.
Może być syntentyk, aby nie jakaś mocna cytryna jak dla dziada jakiegoś.
Budżet do 400 zł za 100 ml
Próbowałem Azzaro Chrome, raczej ogólnie gustuję w zapachach zimowych jak Givenchy albo Rasasi Daarej.
#perfumy
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar wczoraj, 09:28:34 via Wykop
  • 1
@mirekzwirek8: tak, Hawas Fire lub Afnan Supremacy Collector's Edition (chociaż tu mi lepiej siadł inny klonik Aventusa, czyli Maison Asrar Vanguard, bo miał trochę bardziej stonowane parametry). Jeszcze spróbuj Vulcan Dwu z mango i imbirem.
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar 19.06.2026, 20:00:33
  • 28
#perfumy

Polecam szanowanego użytkownika @cebuloman do perfumowych transakcji mniejszych i większych. Zwłaszcza jakby ktoś chciał się zagłębić w perfumy typowo kadzidlane ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
khetar - #perfumy 

Polecam szanowanego użytkownika @cebuloman do perfumowych transak...

źródło: IMG_20260619_215631

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar
Autor
przedwczoraj, 20:45:30 via Wykop
  • 2
@cebuloman: @kutang__pan miałem okazję testować stacjonarnie w Dragonfly Kraków. Testy były niestety tylko pobieżne. Nie wiem, może źle zapamiętałem ale czuć było pomarańcze, dym i jałowiec. Jakość jak najbardziej ale na ten moment kadzidła to tak <10zł/ml.
  • Odpowiedz
kajss
kajss
kajss
przedwczoraj, 19:26:02
  • 6
#perfumy @Turpizm jeśli to czytasz niezalogowany, to dzięki za wspólne mirkowanie. Trzymaj się zdrowo i umiarkowanie-konsumpcyjnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar przedwczoraj, 19:39:21 via Wykop
  • 0
@kajss: przecież to aktywny tagowicz był... Co się stało?
  • Odpowiedz
c_39
c_39
przedwczoraj, 19:08:36
  • 0
Sole di bergamotto z Zary, testował to ktoś?

#perfumy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar przedwczoraj, 19:21:20 via Wykop
  • 1
@c_39: brudne cytrusy, taki Bergamask Fraiche lub Cologne. Mi się podoba i będę polował na wyprzedaż ;)
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar przedwczoraj, 11:59:21
  • 2
#perfumy

Gdzie przetestuję stacjonarnie perfumy marki Unique'e Luxury? Najlepiej Kraków lub Warszawa :)
khetar - #perfumy 

Gdzie przetestuję stacjonarnie perfumy marki Unique'e Luxury? Naj...

źródło: 17823887412015443017541219781362

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar
Autor
przedwczoraj, 12:12:51 via Wykop
  • 0
@Pietruchoowy: bardziej Ocean the Rive i Mangonifiscent (ʘ‿ʘ)

Może ktoś ma odlewki??
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar
Autor
przedwczoraj, 12:40:36 via Wykop
  • 0
@anomaly_: a kojarzysz w którejkolwiek z niszowych perfumerii? Nie wiem, może Quality Misala?
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar
Autor
przedwczoraj, 14:12:36 via Wykop
  • 0
@anomaly_: no to lipa :/
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar
Autor
przedwczoraj, 16:31:47 via Wykop
  • 0
@lubie_placki1: ale Ocean czy Mango?
  • Odpowiedz
lecoffe
lecoffe
przedwczoraj, 05:33:50
  • 2
Co tam na skurze wariacie? U mnie dzisiaj wpadło top piżmo od Ensara, a mianowicie Mongolian Musk 🦌

#perfumy
lecoffe - Co tam na skurze wariacie? U mnie dzisiaj wpadło top piżmo od Ensara, a mia...

źródło: 1000066589

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar przedwczoraj, 05:35:11 via Wykop
  • 0
@lecoffe: o, nowy Avatar, nie poznałem hehe.

Allure Homme Sport Cologne
  • Odpowiedz
KingOfTheWiadro
KingOfTheWiadro
24.06.2026, 17:31:55
  • 18
Wieczorne podziękowanie dla mireczka @cebuloman za doskonałe wywiązanie się z transakcji kupna-sprzedaży flakonów La Couventów. To, czy to był dobry zakup to się dopiero okaże, bo jak na razie sprawdziłem sobie Sperone i, Chryste Panie, jaki to jest zajzajer xDDDD Weźcie sobie szafkę z otwartymi 50 przyprawami, wrzućcie do michy, dolejcie Dr. Peppera i spirytusu i macie mniej więcej to, czym to jest xD


Ale, ale! Kolega @cebuloman,
KingOfTheWiadro - Wieczorne podziękowanie dla mireczka @cebuloman za doskonałe wywiąz...

źródło: cebuloman_knoppersik_szanuje_za_uprzejmosc_kolego

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 24.06.2026, 18:36:48 via Wykop
  • 1
@KingOfTheWiadro: co tag, to tag... Nie jakieś tam griupy perfiumowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  • Odpowiedz
serbski_schab
serbski_schab
24.06.2026, 16:54:38
  • 2
#perfumy
Allure Blanche - jakie ma na was parametry? Bo przyszła mi odleweczka i na razie tragedia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kiedyś jakiś mirek pisał, ze mu z odlewki zrobił sie ekstrakt, mam teraz ten sam problem, czego jest najlepiej dolać żeby zmniejszyć gęstość?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 24.06.2026, 16:58:54 via Wykop
  • 1
@serbski_schab: czy ten Mirek to ja? Nie rozcieńczaj, psiknij tak jak jest tylko, że mniej psików ( ͡º ͜ʖ͡º) jak dajesz zazwyczaj 3-5x to daj 2-3x.
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar 24.06.2026, 18:32:54 via Wykop
  • 0
Chyba tylko ten BdC L’Exclusiv coś jest wart

tylko lexclusif jest spoko z całego sklepowego chanelka! :)


@Czypsy: @anomaly_ najprawdziwsza prawda (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
tomeek85
tomeek85
24.06.2026, 06:22:35
  • 0
Ma ktoś do odlania #perfumy Bleu de Chanel L'Exclusif ?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 24.06.2026, 06:36:00 via Wykop
  • 1
@tomeek85: @bananiq miał w dobrej cenie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
michalkichal123
michalkichal123
23.06.2026, 14:36:54
  • 8
#perfumy
ja kupił paczkę z odlewkami a wśród niej dekant z jednego zapachu (który dobrze znam) wydaje mi się nie być legitny ehhh a tak się chlop cieszył
michalkichal123 - #perfumy 
ja kupił paczkę z odlewkami a wśród niej dekant z jednego...

źródło: a50868f18212332f3165287985747452

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 23.06.2026, 14:38:51 via Wykop
  • 2
@michalkichal123: co do chu... ヽ( ͠°෴ °)ノ może różnica w batchu? Parę razy tak miałem, że zapach różnił się (miałem 2 dekanty tego samego zapachu). No ale nie na tyle, żebym podejrzewał fake...
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar 23.06.2026, 16:00:01 via Wykop
  • 1
@Czypsy: w ciężkich czasach żyjemy jak na perfumiarskie hobby ( ͡° ᴥ ͡°)
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
23.06.2026, 15:53:04
  • 2
#perfumy

Pomocy.
Z flakonu regularnie cieknie sok. Dosłownie codziennie ta jedna kropla musi ściekać. Wszystko wypływa z rurki więc nawet tego nie mam jak skleić czy uszczelnić. Kurde perfumy za tyle kasy a zaraz się okaże że co tydzień 1ml wyparowuje.

Co robić (╯︵╰,)
KjatanSveisson - #perfumy 

Pomocy.
Z flakonu regularnie cieknie sok. Dosłownie codzi...

źródło: 1000008232

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 23.06.2026, 15:58:32 via Wykop
  • 4
@KjatanSveisson: przechyl flakon tak aby rurka nie była zanurzony w soku, wypsikaj (1-2x) z rurki sok i pozostaw do następnego użycia, ew. odlej sobie dekant jak nie chce Ci się bawić tak za każdym razem.
  • Odpowiedz
Cliencik
Cliencik
Cliencik
23.06.2026, 12:39:14
  • 1
#perfumy Mireczki podpowiedzcie, czy cena dobra bo będe brał chyba w ciemno, chodzi o sam zapach. Jak nie podejdzie pewnie wystawię na tagu. Dior Homme Sport 125 ml - 360 zł. Warto to łykać w tej cenie ? Sprzedający pewniak, nie jedną butlę od niego brałem.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 23.06.2026, 12:51:21 via Wykop
  • 6
@Cliencik: zapach topka, od kilku lat w czołówce rankingu zapachów wiosna/lato lub nawet całorocznych. Co do ceny jest na całkiem dobra i przy takiej na tych perfumach nie stracisz.
  • Odpowiedz
gokihar
gokihar
21.06.2026, 18:54:52
  • 0
#perfumy
Pomóżcie wycenić dobrze Bond9 2 zapachy bo już zszedłem do 590 za butelkę i nie wiem czy teraz czekać czy by cena stała się "sportowa" i zeszło czy też czekać na zainteresowanego i dać sobie na wstrzymanie.
gokihar - #perfumy 
Pomóżcie wycenić dobrze Bond9 2 zapachy bo już zszedłem do 590 za...

źródło: IMG_20260613_121451170

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 22.06.2026, 09:22:44 via Wykop
  • 2
@gokihar: spróbuj na grupach perfumowych jednocześnie obniżając cenę co jakiś czas. Wszystko zależy jak szybko chcesz sprzedać. Na grupach masz od 10tyś do 100tyś użytkowników, a na tagu lekko ponad 6tyś.
  • Odpowiedz
markaron
markaron
22.06.2026, 08:22:24
  • 6
Pochwalcie się swoimi kolekcjami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy
markaron - Pochwalcie się swoimi kolekcjami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 22.06.2026, 08:59:16 via Wykop
  • 0
@Czypsy: to bait? bo już sam nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Cliencik
Cliencik
Cliencik
22.06.2026, 06:22:27
  • 1
#perfumy Puszczę w dobre rączki pachnidełka :

Chanel Allure Sport Cologne - 100 ml (bez 1 globala ) - 300 zł
JPG Le male Elixir - 75 ml (bez 2 sików) - 200 zł

+ koszt wysyłki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar 22.06.2026, 08:37:15 via Wykop
  • 1
@Cliencik: co drugą rzecz bym kupił na tym tagu xD
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar 21.06.2026, 17:53:58
  • 12
#perfumy

Wołam kolegów @ranadj (sorry, że tak późno) oraz @bananiq. Koledzy pytali niedawno jak odlewać atomizery typu grzybek ( ͡º ͜ʖ͡º) Rozszerzona gumowa rureczka nie zdaje do końca egzaminu. Rozwiązaniem jest strzykawka oraz igła (ja mam akurat 0,8). Igłę należy tuż przy korpusie zarysować nożem i wyłamać na zewnątrz rysy - tylko ostrożnie... Przystawiając igłę ze strzykawką naciskamy na tłok, a sok
khetar - #perfumy 

Wołam kolegów @ranadj (sorry, że tak późno) oraz @bananiq. Koledz...

źródło: auv10h

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar
Autor
21.06.2026, 17:54:57 via Wykop
  • 3
khetar

źródło: IMG_20260621_190957

Pobierz
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar
Autor
21.06.2026, 17:55:29 via Wykop
  • 1
khetar

źródło: IMG_20260621_191118

Pobierz
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar
Autor
21.06.2026, 18:04:17 via Wykop
  • 3
@ucho_igielne: tam igły się nie wkłada :) igła jest ucięta tuż przy korpusie/kleju... Chodzi o to, że ten stożek który powstaje, bardzo dobrze uszczelnia grzybka.
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar
Autor
21.06.2026, 20:17:33 via Wykop
  • 0
@ucho_igielne: no w sensie igły nie wkładasz w mechanizm bo jest ucięta
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 29.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking