Wpis z mikrobloga

Zapraszam na #garscnewsow na 19 stycznia

Wersja bez grafiki w komentarzu na FB tutaj
urarthone - Zapraszam na #garscnewsow na 19 stycznia

Wersja bez grafiki w komentarzu...

źródło: Garść Newsów na 19 stycznia

Pobierz

News dnia to...

  • CBA w Orlenie 37.2% (590)
  • 100 fundacji zgarnia większość środków dla OPP 2.6% (42)
  • "Słoneczko" z Teletubisi urodziła 8.6% (137)
  • 500 tys. domów pali śmieciami 5.2% (82)
  • Pol'and'Rock nie wróci do Kostrzyna 7.7% (123)
  • Ze zdrowiem Kazika lepiej 3.7% (59)
  • Ponad 10 tys. osób chce zostać gitarzystami 1.4% (22)
  • Miss America lata F-16 7.6% (121)
  • Zamieszanie z elektrownią jądrową w Polsce 25.9% (412)

Oddanych głosów: 1588

  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
  • 1
@@Kuork czy tylko mi się wydaje że ładniej w mundurze niż w tej tandetne sukience i make upie? ????


Nie tylko, to tak jak u nas na waselach jak przesadza z makijazem xD
  • Odpowiedz