Wpis z mikrobloga

Chyba faktycznie trzeba prawnie wymuszać fabryczne ograniczenie prędkości bo inaczej się bydło nie nauczy i będzie jeździć z sądowym zakazem. Jaki sens homologowac pojazdy które jadą więcej niż te 180km/h jeżeli nie ma u nas w kraju drogi która pozwala legalnie tak szybko jechać? Niech se przyspieszają do setki w 3 sekundy ale kaganiec na 180km/h i koniec. Do tego surowe kary za ściąganie ograniczeń i problem się zmniejszy. W dzisiejszych czasach fura co zamyka 3 paki jest śmiesznie tania i coraz więcej sebixów i innych patusów na nie stać.

#prawo #wypadek #majtczak #motoryzacja #samochody
kobiaszu - Chyba faktycznie trzeba prawnie wymuszać fabryczne ograniczenie prędkości ...

źródło: 1000011198

Pobierz
  • 225
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kobiaszu: Zabić można już przy 100km/h i ograniczenia prędkości sprawią że będą z---------ć nie 200km/h a 180km/h i to nie robi różnicy w przypadku wypadku a debili nie powstrzyma. Kary, kary, surowe kary
  • Odpowiedz
@kobiaszu: Będzie podział aut dla lamusów i dla fanów motoryzacji i cały kapitał odpłynie od tych co będą nakładali więcej ograniczników i innych zbędnych systemów. Jestem za dodatkowym prawem jazdy dla profesjonalistów( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 339
@jurek-gagarin: Ratunku, nie pozwalają mi z---------ć z narażeniem życia postronnych osób, literalnie komunizm xD

Zbuduj se własną, prywatną autostradę i tam sobie z---------j 300 wozem BEZ homologacji. Jeździsz po publicznych drogach to stosujesz się do kodeksu i morda w kubeł
  • Odpowiedz
@kobiaszu jak tak czytam twoje odpowiedzi to wydaje mi się że nie rozumiesz że problemem nie są auta które jadą 300 tylko ludzie. Tak samo jest z bronią i innym narzędziem.
  • Odpowiedz
nie pozwalają mi z---------ć z narażeniem życia postronnych osób, literalnie komunizm xD


@kobiaszu: To ze auto moze techcznie jechac szybciej, nie znaczy ze musisz z---------ć jak debil i pałowac od swiateł do świateł, czy jechac 500 na godzine. Przygłupie.

Jeździsz po publicznych drogach to stosujesz się do kodeksu i morda w kubeł

Dokładnie. I moc auta nie ma znaczenia bo stosujesz sie do przepisów, niezaleznie czy auto ma 50KM mocy,
  • Odpowiedz
@kobiaszu: A ile masz pościgów typie? Ogromna większość kończy się zatrzymaniem uciekającego bo w Polsce nie da się daleko uciekać na tych drogach. Nie ważne czy masz 300 czy 1000 koni. Policyjne BMW mają wystarczająco dużo mocy by prowadzić skuteczny pościg nawet za dużo mocniejszym autem bo tamto się zwyczajnie nie rozwinie.

Bajdurzysz i wymyślasz uzasadnienia z d--y
  • Odpowiedz
@jurek-gagarin: słuchaj to, że obowiązują jakieś normy i prawa w systemie w którym dużo ludzi porusza się pojazdami i po prostu aby to jakoś działało muszą takowe istnieć, to dopasowanie do tego prawa pojazdów, które poruszają się na drodze to nie jest żadne "mentalny niewolnik" tylko normalna rzecz. Ja wiem, że wychodzisz z założenia, że takie ograniczenia = "niewolnictwo" i to w wielu aspektach prawda (np. masz taki ograniczony pojazd
  • Odpowiedz
@kobiaszu

Chyba faktycznie trzeba prawnie wymuszać fabryczne ograniczenie prędkości bo inaczej się bydło nie nauczy i będzie jeździć z sądowym zakazem.


Że co xD co ma jedno do drugiego?
  • Odpowiedz
  • 14
@jurek-gagarin

Kolejny mentalny niewolnik. Zredukować jeszcze przerzutki i zębatki w rowerach zeby nie dało sie w miescie czy na wiosce powyzej 30 albo 40 jechac


Ograniczenia do 250masz już od dawna, natomiast zgodzę się z OPem że nie ma różnicy czy 250 czy 180 bo i tak nie można tyle jechać
  • Odpowiedz