Wpis z mikrobloga

#rozdajo, rozdajo, a do wygrania głośna książka: Dziewczyny z Dubaju 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wydawnictwo pisze o tej książce tak:


Mam nadzieję, że zachęciłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oprócz tego standardowo – kubek i długopis z logo JakDorobic - a tak, na pamiątkę oraz kod licencyjny na system antywirusowy McAfee Mobile - licho nigdy nie śpi, warto mieć antywirusa również na telefonie.

Żeby wziąć udział w rozdajo, odpowiedzcie w komentarzu na pytanie: Jaka rzecz lub usługa w niewygórowanej cenie (do 200 zł) diametralnie zmieniła Twoje życie. Chodzi o zakup w ostatnim roku. Krótko opisz.

Dodatkowo zachęcam Was do zapoznania się z promocją VeloKonta. Do zgarnięcia jest 650 zł premii – i to serio bez żadnych haczyków. Bank wypłaca po prostu 10% zwrotu za wszystkie płatności kartą i BLIKiem przez pół roku.

Rozdajo trwa do najbliższej niedzieli. Ogłoszenie zwycięzcy w dniu następnym.
___
Dołącz do grupy na FB
Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

#rozdajo #jakdorobicrozdaje #pieniadze #promocje #promocja #zarabianie #oszczedzanie #okazja #okazje ##!$%@? #czytajzwykopem #budzetdomowy #finanseosobiste #oszczedzanie #pieniadze #zarobki #wydatki
JakDorobiccom - #rozdajo, rozdajo, a do wygrania głośna książka: Dziewczyny z Dubaju ...

źródło: WhatsApp Image 2023-07-10 at 10.49.20

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@JakDorobic_com jako że od lat frygam się na łyso różnymi urządzeniami (przeważnie maszynką systemową 5 ostrzy + mydło proraso), stało się to przykrym obowiązkiem co 2-3 dni. Od niedawna ktoś polecił mi tego Remingtona i odmieniło to moje życie. Przede wszystkim czasowo jestem do przodu. Może nie idealnie gładko jak maszynką ale jest akceptowalnie.
19michael86 - @JakDorobic_com jako że od lat frygam się na łyso różnymi urządzeniami ...

źródło: temp_file4013657995093815188

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@JakDorobic_com wydaje mi się, że największe zmiany w moim życiu wywołała książka "nowa ziemia" autorstwa Ekharta Tolle. Chyba najlepiej wydane 30zł w ciągu ostatnich kilku lat xd
  • Odpowiedz
dla mnie największą zmianę wywołały 3 pozycję które moim zdaniem must have każdy kto chce zmienić swoje życie i nie patrzeć tylko na jutro ale i na przyszłość. są to takie pozycję jak. Finansowa Forteca , atomowe nawyki i Czarny łabędź. Finansowa pomogła mi w stworzeniu poduszki jak i w szybszej spłacie hipoteki która spłacę już w październiku. 15 lat wcześniej :) a później zajmę się oszczędnościami na przyszłość. Atomowe nawyki potrafią
  • Odpowiedz