Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy czy polecacie przejść na dietę z Huel? Czy łatwo na tym schudnąć? Gdzie mogę znaleźć jakiś SKRÓCONY poradnik odnośnie zamieniania posiłków na ten proszek?

#huel #zagrubo2023 #zagrubo #bekazgrubasow #chudnijzwykopem #odchudzanie #dieta #mirkokoksy #mikrokoksy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bc56fcbab6bef5c090744d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: kluczem do schudnięcia nie jest zmiana jedzenia na inne tylko ogólnie jedzenie mniej. Jak zamienisz jedne kalorie na drugie to nadal będziesz podjadać między posiłkami albo dopychać się bo nie będziesz mieć uczucia sytości.

Huel jest spoko jako uzupełnienie diety jak nie masz czasu gotować albo ci się nie chce. Niby producent chwali się, że Huel ma wszystkie potrzebne wartości odżywcze, ale aż tak bardzo bym nie ufał temu marketingowi.
SystematycznaRozowypasek: Nie słuchaj się ich, dzieciaki powyżej mają 15 lat i temu tak gadają. Oni nie mają takich problemów co my - starsi :P
Zależy od tego ile masz lat. Ja mam 33 lata i mimo tego, iż odżywiałem się zdrowo oraz uprawiałem sport - nic to nie dawało. Nic nie chudłem. A co wystarczyło zrobić? Dopiero jak zacząłem stosować koktajl Herbalife - zacząłem tak chudnąć, że szok. Koktajl Herbalife posiadał
@AnonimoweMirkoWyznania: sam Huel nie zaleca spożywania więcej niż dwóch posiłków dziennie (mimo kilku eksperymentów, które pokazały brak szkodliwych efektów - pewnie posmarowane te testy).
Jest to wygodne rozwiązanie bo masz wszystko policzone. Ja używam jako posiłek po porannym kardio albo przed kardio jak nie mam czasu na odczekanie bo innym posiłku.
Nie jest to nic cudownego. Ułatwia trochę życie.