Chciałbym kupić #garmin, najlepiej jakiegoś używanego czy w ogóle mi podejdzie używanie smartwatcha. Jakiego taniego Garmina opłaca się wziąć? Czego szukać? Będę używał tylko na siłowni, może bym zaczął biegać - taki jest plan. Im taniej, tym lepiej. Myślałem również o #applewatch, ale na pewno drożej wyjdzie.
#smartwatch #bieganie #silownia #mikrokoksy
#smartwatch #bieganie #silownia #mikrokoksy













#zywiec #meskiegranie #zywiec
Mieli ogłoszenie na olx. Nie było bardzo drogo. Wiadomo, że przez ostatnie lata ceny wystrzeliło więc i teraz może być szaleństwo. Z doświadczenia polecam po tej stronie rzeki. Bo utkniesz w korkach.