Wpis z mikrobloga

  • 2802
Właśnie się dowiedziałem, że moja szwagierka zamówiła do chrztu ubranko dla dziecka, ochrzciła dziecko w nim i odesłała bo ma 14 dni na odesłanie wedle prawa. Powiedziałem żonie, że wedle mnie zachowała się jak zwykła #polka na to mój #rozowepaski że wszyscy tak robią, ja na to że chyba w jej w rodzinie ( późnej sobie uświadomiłem że ja również do niej należę ale chodziło mi oczywiście o rodzinę z jej strony xd ) inba jest na 102 ale jednak swojej zasady mam i gardzę takim zachowaniem.
  • 151
@Erravi: super sprawa dla takiego dziecka, zwiększenie możliwości napotkania pedofila plus w zależności od wrażliwości bardziej lub mniej efektowne skrzywienie psychiczne, nieźle musiał przeskrobać że rodzice go ochrzcili, pewnie średnia lubią tego kaszojada
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Erravi: W Ameryce normalka takie oddawanie towaru. Walmart nawet nie sprawdza i przyjmuje jak leci XD

W Anglii mój znajomy używał tak słuchawek gamingowych przez pół roku dzięki polityce Amazona. Zamawiał, grał na nich 3 tygodnie, odsyłał, dostawał kase i brał kolejne XD

Na Wykopie oczywiście UUUUUUU POLAK OSZUST i #!$%@? o szopenie.