Wpis z mikrobloga

  • 2803
Właśnie się dowiedziałem, że moja szwagierka zamówiła do chrztu ubranko dla dziecka, ochrzciła dziecko w nim i odesłała bo ma 14 dni na odesłanie wedle prawa. Powiedziałem żonie, że wedle mnie zachowała się jak zwykła #polka na to mój #rozowepaski że wszyscy tak robią, ja na to że chyba w jej w rodzinie ( późnej sobie uświadomiłem że ja również do niej należę ale chodziło mi oczywiście o rodzinę z jej strony xd ) inba jest na 102 ale jednak swojej zasady mam i gardzę takim zachowaniem.
  • 151
  • Odpowiedz
@Erravi: Zajebista postawa, ktoś chce ochrzcić dziecko, czyli powinno to być wyrazem pewnej postawy, która również jest powiązana z etyką. Ale kilka dni póżniej: "jednak nie". Co to za wytłumaczenie poza tym, że wszyscy tak robią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Erravi: super sprawa dla takiego dziecka, zwiększenie możliwości napotkania pedofila plus w zależności od wrażliwości bardziej lub mniej efektowne skrzywienie psychiczne, nieźle musiał przeskrobać że rodzice go ochrzcili, pewnie średnia lubią tego kaszojada
  • Odpowiedz
Moja żona miała suknię wystawioną na sprzedaż na OLX. Przyjechała dziewczyna że chciałaby ją wziąć, pomierzyć, pokazać rodzinie.
Nie można było do niej się dodzwonić przez kilka tygodni po czym oddała że jednak nie chce.
Jesteśmy niemal pewni że wzięła w niej ślub i oddała (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Erravi: W Ameryce normalka takie oddawanie towaru. Walmart nawet nie sprawdza i przyjmuje jak leci XD

W Anglii mój znajomy używał tak słuchawek gamingowych przez pół roku dzięki polityce Amazona. Zamawiał, grał na nich 3 tygodnie, odsyłał, dostawał kase i brał kolejne XD

Na Wykopie oczywiście UUUUUUU POLAK OSZUST i #!$%@? o szopenie.
  • Odpowiedz
@Erravi: za młodzika na wakacjach pracowałem w Anglii w pewnej globalnej marce na zwrotach, laski kupowały drogie sukienki na wesele i odsyłały po. Zapocone i #!$%@? od spodu gdzie się ciągnęło po podłodze, nawet nie wyprane. Zwrot kasy szedł od ręki za takie szmaty.
  • Odpowiedz
@Erravi: nie tylko w Polsce tak ludzie robią. Co powiesz na to: w Holandii jest sieć sklepów Praxis (coś jak OBI lub Castorama). Też przyjmują zwroty w ciągu 2 tygodni. Co robią Holendrzy? Kupują żywe choinki tuż przed świętami, a po nowym roku je oddają
  • Odpowiedz
@Erravi: Ja zamówiłam buty na pogrzeb i ludzie mi sugerowali to samo, żeby odesłać.

Ja na to, że chyba ich #!$%@?ło, a poza tym 80zl na promce mi nie szkoda. To jakaś plaga jest xD
  • Odpowiedz