@wfyokyga: Jest nadzieja, byłem ostatnio w klubie w którym kiedyś trenowałem i obserwowałem jak to teraz wygląda... no i powiem że to co zobaczyłem mnie zaskoczyło. Nasz trening a to co robią teraz to jest przepaść.Zaangażowani młodzi trenerzy, tłumaczący szczegóły techniczne na treningu strzeleckim, w trakcie sparingu zatrzymywali grę i tłumaczyli jak powinni się lepiej zachować obrońcy w zakończonej akcji. Na prawdę fajnie to wyglądało.
Jak mnie w-----a to j----e TVP, żeby włączyć mecz trzeba przewijać belkę i szukać transmisji, bo w---------ą najpierw jakieś g---o typu atmosfera, ławka 1, ławka 2 (╯°□°)╯︵┻━┻ #mecz
@jutokintumi: chore to jest, najlepiej wchodzić ze strony głównej. jakbym dzisiaj wszedł w te transmisje to bym nawet nie doscrollował do transmisji łączonej
Sędzia podnosi rękę, komentatorzy ślepi i głusi. O co tu chodzi? Oni muszą komentować do gwizdka jak sędziowie co muszą trzymać ciśnienie do końca akcji?
Przecież do mnie kurier niedługo przyjedzie z karnisza mi a ja pije garaże i oglądam mecza. Jak padnę na ryj to powodzenia panie dostarczycielu( ͡°͜ʖ͡°)
#mecz