Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
heheszek

heheszek

Dołączył 12 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16084
  • Znaleziska 312
  • Mikroblog 15772
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 582
heheszek
heheszek 7 min temu
  • 1
Ładna ta bramka Elangi ale takiego golazo co przejdzie do historii to jeszcze na tym mundialu nie było

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heheszek
heheszek 19 min temu
  • 6
Mundialowe slowo roku - tercja

Jednak wolałem podania diagonalne( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #mundial
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johnblaze12345
johnblaze12345
1 godz. i 28 min temu
  • 11
Maciej Iwański to dobry komentator imho.
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heheszek
heheszek 1 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 3
@johnblaze12345: też go lubię, ma taki balans między nie byciem nudziarzem a gwiazdorzeniem jak Borek.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
1 godz. i 40 min temu
  • 4
Jak te Japońce grają, ta technika. Niestety dla nas jest tylko Polska myśl szkoleniowa od małego i później są takie efekty ehhh
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heheszek
heheszek 1 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 2
@wfyokyga: Jest nadzieja, byłem ostatnio w klubie w którym kiedyś trenowałem i obserwowałem jak to teraz wygląda... no i powiem że to co zobaczyłem mnie zaskoczyło. Nasz trening a to co robią teraz to jest przepaść.Zaangażowani młodzi trenerzy, tłumaczący szczegóły techniczne na treningu strzeleckim, w trakcie sparingu zatrzymywali grę i tłumaczyli jak powinni się lepiej zachować obrońcy w zakończonej akcji. Na prawdę fajnie to wyglądało.
  • Odpowiedz
bonpensiero
bonpensiero
1 godz. i 38 min temu
  • 4
HYDRATION BREAK
#mecz
bonpensiero - HYDRATION BREAK 
#mecz

źródło: 063d4f67cefc82b2633528e4302a8956fe565bc1943c0de7f6225584093d79b0

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heheszek
heheszek 1 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 1
@bonpensiero: ile przerw ominąłeś, chyba niewiele? w nocy zawsze na straży( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jutokintumi
jutokintumi
przedwczoraj, 23:43:38
  • 10
Jak mnie w-----a to j----e TVP, żeby włączyć mecz trzeba przewijać belkę i szukać transmisji, bo w---------ą najpierw jakieś g---o typu atmosfera, ławka 1, ławka 2 (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heheszek
heheszek wczoraj, 00:27:55 via Android
  • 0
@jutokintumi: chore to jest, najlepiej wchodzić ze strony głównej. jakbym dzisiaj wszedł w te transmisje to bym nawet nie doscrollował do transmisji łączonej
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
przedwczoraj, 21:09:28
  • 17
znowu znikające powiadomienie podejrzana sprawa to jest wgl łep boli to se tak o leże a co uwas
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heheszek
heheszek przedwczoraj, 22:51:37 via Wypiek
  • 2
@annlupin: zdjąłem gacie i paczę co Maroko z Haiti wyprawiajom.
heheszek - @annlupin: zdjąłem gacie i paczę co Maroko z Haiti wyprawiajom.

źródło: IMG-20260625-WA0000

Pobierz
  • Odpowiedz
Samara__Morgan
Samara__Morgan
przedwczoraj, 03:04:35
  • 39
Nocna w słońcu
Samara__Morgan - Nocna w słońcu

źródło: 1000129892

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heheszek
heheszek przedwczoraj, 03:15:34 via Android
  • 3
@annlupin: tak właśnie mam jak mi karnisz puści xDD
heheszek - @annlupin: tak właśnie mam jak mi karnisz puści xDD

źródło: IMG_20260624_051147

Pobierz
  • Odpowiedz
heheszek
heheszek przedwczoraj, 03:21:28 via Android
  • 9
@annlupin: spokojnie, karnisz dzisiaj przyjedzie to ci oddam( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
heheszek
heheszek przedwczoraj, 05:04:12 via Android
  • 1
@lukasz_pudzian: wiem o co chodzi, sam taki jestem... ale przychodzi moment że trzeba podjąć męskie decyzje( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
heheszek
heheszek przedwczoraj, 04:00:05
  • 4
Zobaczy Kongo, jeszcze Kongo wygra z Uzbekistanem...

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
przedwczoraj, 03:49:04
  • 17
#gielda dobre czasy tworzą mocne krachy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heheszek
heheszek przedwczoraj, 03:51:12 via Android
  • 3
@ja_tu_tylko_na_moment: dobre krachy tworzą dobrych inwestorów... Wiem coś o tym, trust me bro( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
heheszek
heheszek przedwczoraj, 03:45:14
  • 1
Sędzia podnosi rękę, komentatorzy ślepi i głusi. O co tu chodzi? Oni muszą komentować do gwizdka jak sędziowie co muszą trzymać ciśnienie do końca akcji?

#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heheszek
heheszek
Autor
przedwczoraj, 03:47:16 via Android
  • 1
@lubiesikacdozlewu: też jestem zaspany i pijany i jakoś widzę co się dzieje...
  • Odpowiedz
heheszek
heheszek
Autor
przedwczoraj, 03:48:53 via Android
  • 3
@lubiesikacdozlewu: jak już? Zacząłem o 22( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kropkawykopka12
kropkawykopka12
przedwczoraj, 02:58:37
  • 0
#mecz
Kurde ale szkoda ten tej Panamy. Fajną ofensywną piłkę grają i na pewno nie zasługują żeby wyjechać z mundialu z 0 pkt
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heheszek
heheszek przedwczoraj, 03:05:33 via Android
  • 0
@Cztero0404: dokładnie takie miałem przemyślenia jak ludzie narzekali na grę Meksyku...
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
przedwczoraj, 02:18:43
  • 13
zielonka co nie plusuje to od razu na czarno wiadomo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heheszek
heheszek przedwczoraj, 02:37:19 via Android
  • 0
@annlupin: a co ty taka chitra na te plusy, zielonka też prawie człowiek
  • Odpowiedz
heheszek
heheszek przedwczoraj, 03:03:10 via Android
  • 0
@annlupin: króciutko z frajerami?
  • Odpowiedz
heheszek
heheszek przedwczoraj, 02:49:22
  • 7
mecz typu mundialowy, umiejętności trochę brakuje ale n----------y k---a ogień dr Kongo forever ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heheszek
heheszek przedwczoraj, 02:32:48
  • 0
Przecież do mnie kurier niedługo przyjedzie z karnisza mi a ja pije garaże i oglądam mecza. Jak padnę na ryj to powodzenia panie dostarczycielu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Umeraczyk
Umeraczyk
przedwczoraj, 02:26:34
  • 2
Mam nadzieje, że moja inwestycja w gta6 sprawi, że zagram w tę grę za darmo ʕ•ᴥ•ʔ
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heheszek
heheszek przedwczoraj, 02:28:38 via Android
  • 1
@Umeraczyk: no pewnie, tak właśnie będzie, dlaczego nie...
  • Odpowiedz
bonpensiero
bonpensiero
przedwczoraj, 02:24:49
  • 8
HYDRATION BREAK
#mecz
bonpensiero - HYDRATION BREAK 
#mecz

źródło: 063d4f67cefc82b2633528e4302a8956fe565bc1943c0de7f6225584093d79b0

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heheszek
heheszek przedwczoraj, 02:27:02 via Android
  • 3
@bonpensiero: wytrwały nawadniacz, szanuję( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
heheszek
heheszek przedwczoraj, 02:24:46
  • 2
Te meczycho to będzie meczycho

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin
przedwczoraj, 02:03:39
  • 50
misiek po czwartej nad ranem
annlupin - misiek po czwartej nad ranem

źródło: annlupin7889876

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heheszek
heheszek przedwczoraj, 02:21:09 via Android
  • 1
@annlupin: taka moja obserwacja że ptaki się dzisiaj słabo drzom coś jakby tego?
  • Odpowiedz
heheszek
heheszek przedwczoraj, 02:12:01
  • 0
Stadion typu elegancki

#mecz
heheszek - Stadion typu elegancki

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.04.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.11.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking