Wpis z mikrobloga

Ogolnie mowiac "gruba" sprawa. Bezprawnie odebrali nam syna (jest on teraz w rodzinie zastępczej) przez pomówienie szpitala (na porodowce byłam ogolnie nielubiana osobą) i głównie przez to, ze brałam leki przeciwbolowe na legalne recepty. Mamy warunki do wychowywania, jestem osoba niekarana zdrowa psychicznie i pełnoprawna, a mimo to odebrali nam pierwsze dziecko. Wiecej informacji na f.. OddajcieAdiego #oddajcieadiego proszę o rozglaszanie gdzie sie da bede wdzięczna #pomagajzwykopem #pomoc #dzieci #dziecko #sadowehistorie #sadownictwo #prawo #polska #wykop
  • 241
Ewidentnie ćpunka i dodatkowo jakąś patola. Obyś nigdy w życiu nie odzyskała tego dziecka. No i co że dostał 10 pkt, jak przytrzymywali go,żeby sprawdzić czy lek nie wpłynął na niego podczas ciąży. To że teraz jest zdrowy nie znaczy,że podczas pierwszych skoków rozwojowych nie wyjdzie,że został uszkodzony układ nerwowy, bo opoidyy itd wpływają na rozwój plodu. Poza tym te akcje w szpitalu...i czy ja dobrze doczytałam,że ona na początku pisze coś
@MariannaPietrzak nawet nie chce mi się już dyskutować na ten temat. Taa 5 lat..... To był 2013 rok, Miałaś 18 lat wtedy, i o jakim odrzuceniu ty mówisz? XD że co ze mi czesc nie powiedziałaś?

#csiwykop to możesz wołać ale nie wiem czy ktoś obecny tutaj powie coś więcej ode mnie ( ͡º ͜ʖ͡º) A po 2 nie mam zamiaru pisać więcej, bo nie ma to
@MariannaPietrzak: czemu nikt nie wpadł na bardzo proste rozwiązanie z nazwą leku? XD

Wystarczy podać substancje aktywną (Morphinum, pochodna piperydyny, chlorowodorek oksykodonu itp). Za to cię nikt nie pozwie
@MariannaPietrzak: Jak się rodzi dziecko, które uzależnione jest od opioidów, a matka nie chce się poddać zamkniętemu leczeniu, żeby w domu dziecko nie przyjmowało dalej opio z mlekiem matki, to odebranie dziecka, jest jak najbardziej na plus. Fajnie, że tym razem sąd szybko zadziałał, a ordynatorowi los dziecka nie był obojętny i złożył obciążające zeznania. Żal tego dziecka, że już na starcie to państwo się bardziej o nie martwi, niż własna