Wpis z mikrobloga

nie pójdę więcej na siłownie, dzisiaj poszłam poćwiczyć brzuch na ławce. Najpierw jakiś chłop ciągle się podejrzanie gapił, potem drugi i widziałam jak śmieje się pod nosem.
Wróciłam do domu i od razu się rozbeczałam
#sport #silownia
  • 40
  • Odpowiedz
@black_coffe: nie przejmuj się, na 99% nie śmiali się z ciebie, może nawet nie patrzyli się na ciebie

ludzie na siłowniach naprawdę przychodzą po to żeby zrobić swoje i lecieć dalej z życiem, owszem w przerwach mogą wodzić wzrokiem po sali czasem z nudów, czasem z ciekawości albo ze zmęczenia po prostu bezwiednie błądzić wzrokiem

do tego sporo osób lata w słuchawkach więc równie dobrze mogli mieć jakiś podcast na słuchawkach
  • Odpowiedz
@black_coffe Współczuję. Chodzę regularnie na siłownie i wydaje mi się że nie koniecznie się gapili na Ciebie. Ludzie ze zmęczenia albo jak się za myślą patrzą gdzieś w przestrzeń i akurat mogłaś być w tej przestrzeni. Spróbuj wrócić, nie ma co się zrażać. Może inne godziny gdy mniej ludzi będzie :)
  • Odpowiedz
@black_coffe: a ty myślisz że od czego się tym adonisom na siłowni sześciopaki rzeźbią? Od targania zalastwa? A skąd, to od rechotania z grubasów.

  • Odpowiedz