Wpis z mikrobloga

Ogolnie mowiac "gruba" sprawa. Bezprawnie odebrali nam syna (jest on teraz w rodzinie zastępczej) przez pomówienie szpitala (na porodowce byłam ogolnie nielubiana osobą) i głównie przez to, ze brałam leki przeciwbolowe na legalne recepty. Mamy warunki do wychowywania, jestem osoba niekarana zdrowa psychicznie i pełnoprawna, a mimo to odebrali nam pierwsze dziecko. Wiecej informacji na f.. OddajcieAdiego #oddajcieadiego proszę o rozglaszanie gdzie sie da bede wdzięczna #pomagajzwykopem #pomoc #dzieci #dziecko #sadowehistorie #sadownictwo #prawo #polska #wykop
  • 241
  • Odpowiedz
@MariannaPietrzak Fakt, że lek, który ktoś przyjmuje jest na receptę nie wyklucza uzależnienia. Jeśli kobieta przyjmuje opioidy w ciąży to dziecko może również urodzić się uzależnione.

Uwagi o ojcu zastępczym bardzo nie na miejscu - fakt, że ktoś chodzi o kulach nie umniejsza jego zdolności do sprawowania opieki nad dzieckiem. To jest ktoś, kto jest gotowy zajmować się Pani dzieckiem, wypadałoby okazać więcej szacunku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@MariannaPietrzak: No nieźle. Zrób wszystkim przysługę i zacznij korzystać z antykoncepcji.
Lepiej wychować się w bidulu czy rodzinie zastępczej niż mieć taką matkę.

Od 5 dni zamazujesz nazwę leku i domniemanych narkotyków które miałaś wnieść do szpitala kiedy jest to jedna z najważniejszych informacji. Zamiast ogarnąć się i walczyć o dziecko w normalny sposób próbujesz robić z siebie ofiarę w nieudolny sposób. Odszkodowanie może też chcesz od szpitala, co?

Tutaj nie
Amiioy - @MariannaPietrzak: No nieźle. Zrób wszystkim przysługę i zacznij korzystać z...

źródło: comment_1649548532QaxRrCtP2KvsgW8FRxreC8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MariannaPietrzak: Czyli niewykluczone, że ćpasz jakieś opioidy, do tego odwalałaś krzywe akcje w szpitalu z oknem, męczyłaś dziecko i słusznie ci je zabrali. W Polsce serio trzeba się postarać żeby stracić dzieciaka. Także pogódź się z tym, idź na leczenie czy coś i nie staraj się o kolejne, bo też ci zabiorą. Pozdrawiamy, usuń konto
  • Odpowiedz
@uzytkownik_zablokowany: @Ahoga: @Niemamwiedzy: @stefan_pmp: @Get_Ze_Flammenwerfer: @fazonun: @mivus: @Natna213: @cz4rnyy: @lobo: @not_me: @murdoc: @Belmirka: @KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: @dr_Batman: @wist: @TavarishPiesov: @konrado12: @szynszyla2018: @Alfabet: @malyalewarjat: @matka_ziemniakow: @frytaa: @Amiioy: @GryzeKisiel:

Nie wiem czy wszystkich oznaczyłem,ale muszę zabrać głos w sprawie bo mnie #!$%@? krew jasna zalewa. Z tej strony @korni007 , pozyczylem
  • Odpowiedz
Takze mirki uwazajcie i nie dajcie sie zrobic w bambuko.


@dziubsterpl: nikt się nie dał zrobić (chyba, ale nie będę się za wszystkich wypowiadać). Wszyscy na fb czy tutaj pytają się o "legalny lek znany od setek lat" i zero odpowiedzi, czyli wynika wprost że to są narkotyki, wróć opioidy przepisane przez "lekarza"
  • Odpowiedz
@frytaa: ona ma z tym problem od dawna. tak jak wspomnialem to byl rok 2012-2013, tak naprawde od 2007-2012 nikt jej nigdzie nie widzial.pozniej wyszlo ze byla na leczeniu (wedle moich informacji w Szczecinie) Szkoly nawet nie wiem czy ukonczyla , jedynie widzialem jak matka ja odwozila rano, po 2013 nie widzialem ani matki ani jej,ale jak widac ona mieszka w Ostrowie. Szukala Xanaxu u nas i sie pytala czy nie
  • Odpowiedz
@frytaa: tak wogole to pisząc o matce że jej nie było to miałem na myśli że nikt jej wtedy nie widział, tylko rano kilka razy jak odwoziła ją do miasta, później pałeczke przejął ojciec. Może mój kumpel z wioski czyta Mirko i dorzuci swoje trzy grosze z tego co pamięta (ten o którym wspomniałem wyżej - który też z nia rozmawiał) może potwierdzi fakt że ojciec jej szukał po wiosce jak
  • Odpowiedz
@dziubsterpl: W ogóle sie to kupy nie trzyma. Mam swietne warunki, nie cpie, wszystko pomowienia, wszystko udowodnie bla bla bla. Zadnego dowodu, zeby mozna bylo choć odrobine uwierzyc, ze jest ofiara. Gdzie jest rodzina? Przeciez jakby doszlo do takiego skandalu wojowali by razem z nia, a jest sama.
  • Odpowiedz