Wpis z mikrobloga

Ogolnie mowiac "gruba" sprawa. Bezprawnie odebrali nam syna (jest on teraz w rodzinie zastępczej) przez pomówienie szpitala (na porodowce byłam ogolnie nielubiana osobą) i głównie przez to, ze brałam leki przeciwbolowe na legalne recepty. Mamy warunki do wychowywania, jestem osoba niekarana zdrowa psychicznie i pełnoprawna, a mimo to odebrali nam pierwsze dziecko. Wiecej informacji na f.. OddajcieAdiego #oddajcieadiego proszę o rozglaszanie gdzie sie da bede wdzięczna #pomagajzwykopem #pomoc #dzieci #dziecko #sadowehistorie #sadownictwo #prawo #polska #wykop
  • 241
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@MariannaPietrzak: gdy dowiedziałem się że na wykopie siedzi typ co zadzgal swoich rodziców i pisze to z wariatkowa nic mnie nie zdziwi, a tobie raczej nie wierzę, nikt nie zabiera dzieci od tak. Według komentarzy jesteś chora psychicznie i masz problem.

Podchodzę do wielu komentarzy i wpisów na wykopie z wielkim dystansem bo nie wiem do końca kto pisze takie rzeczy iczy jest w miarę normalny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Konto zielonki i cały świat przeciwko. Nie lubię wydawać wyroków ale coś tutaj śmierdzi. Ogarnie legalnych recept to nie jest problem, zawsze się znajdzie jakiś sprzedajny lekarz który wypisze na prywacie. Jak w szpitalu zobaczyli, że kontakt z panną jak z innego świata a w portalu pacjenta 20 opakowań na opio to zareagowali prawidłowo. W Polsce nikt tak po prostu nie odbiera dzieci.
  • Odpowiedz
  • 10
Pomijając wszystko która matka nazywa syna Adim xDD madka nazywała by go Adrian, Adrianek itd a ta wstawia zdjęcie kaszojada na FB z podpisem Adi xD za samo to powinni odebrać prawa rodzicielskie.
  • Odpowiedz
Jej nie chodzi o odzyskanie dziecka, bo tak nie pisze matka, której bezprawnie odebrano dziecko. Dobrze, że państwo zareagowało w miarę szybko i oby maluch znalazł dobrą rodzine.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@twojmlodszybrat: @mivus: nie pamiętam nie mogę się do kopać do jego wpisów, pisał że starzy ujadali mu ze jest nieudacznikiem, był na bezrobociu, zabił rodziców, trafił do wariatkowa i stamtąd redaguje czasami wpisy na wykopie.

Mówił że żałuję, że jest zamknięty i że jest zdrowy, że będzie programista na zachodzie i takie tam głupoty.

Siostra się od niego odwróciła, w końcu zabił jej rodziców. Wujek czasami odwiedza, ogólnie chory psychicznie
  • Odpowiedz