Wpis z mikrobloga

Ogolnie mowiac "gruba" sprawa. Bezprawnie odebrali nam syna (jest on teraz w rodzinie zastępczej) przez pomówienie szpitala (na porodowce byłam ogolnie nielubiana osobą) i głównie przez to, ze brałam leki przeciwbolowe na legalne recepty. Mamy warunki do wychowywania, jestem osoba niekarana zdrowa psychicznie i pełnoprawna, a mimo to odebrali nam pierwsze dziecko. Wiecej informacji na f.. OddajcieAdiego #oddajcieadiego proszę o rozglaszanie gdzie sie da bede wdzięczna #pomagajzwykopem #pomoc #dzieci #dziecko #sadowehistorie #sadownictwo #prawo #polska #wykop
  • 241
@MariannaPietrzak: przyjmowanie takich leków w ciazy jest potencjalnie szkodliwe dla płodu. Ja przez 9 mcy nie brałam nawet paracetamolu a bolące gardło leczymam tabletkami ziołowymi, żeby nie narażać na nic dziecka. Ty przyjmowałaś psychotropy - choćbys łaziła po ścianach powinnaś się wstrzymać, dla zdrowia syna. Dobrze że ci go zabrali, może jeszcze nie zdążyłaś mu zabrać szansy na szczęście.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@MariannaPietrzak: nie wiem co Ty próbujesz osiągnąć ale nie wkurzaj ludzi wołając ich, bo jak rzeczywiście wnerwisz wykopków to sobie tylko nabruździsz panno leżał w inkubatorze "a to chyba nie aparatura". A niby co? Jeśli dziecko trafiło do inkubatora to jednak tak całkowicie zdrowe nie było, bo zdrowe dzieci do niego nie trafiają. Jeszcze raz mnie zawołasz, a osobiście się zacznę orientować co było nie tak z dzieckiem i z tobą,