Wpis z mikrobloga

Ogolnie mowiac "gruba" sprawa. Bezprawnie odebrali nam syna (jest on teraz w rodzinie zastępczej) przez pomówienie szpitala (na porodowce byłam ogolnie nielubiana osobą) i głównie przez to, ze brałam leki przeciwbolowe na legalne recepty. Mamy warunki do wychowywania, jestem osoba niekarana zdrowa psychicznie i pełnoprawna, a mimo to odebrali nam pierwsze dziecko. Wiecej informacji na f.. OddajcieAdiego #oddajcieadiego proszę o rozglaszanie gdzie sie da bede wdzięczna #pomagajzwykopem #pomoc #dzieci #dziecko #sadowehistorie #sadownictwo #prawo #polska #wykop
  • 241
jesli znajdzie sie osoba ktora zasponsoruje darmowe badania krwi moge za 15 min jechać


@MariannaPietrzak: Pogorszylo sie Tobie? To Mariannie zalezy, zeby jej uwierzono, a nie ludziom. Odsylasz na fb po dowody a tam ich brak i tylko bredzisz, ze beda. Adi pójdzie do przedszkola, do podstawówki itd. a ty bedziesz dalej bredzic o dowodach o ile sie nie wykonczysz do tego czasu.
@MariannaPietrzak @dziubsterpl "Mój synek leżał w tym samym czasie w jednym pokoju z pani synkiem dobrze wiem co się wtedy działo sama bałam się o własne dziecko jak pani przychodziła w odwiedziny . Współczułam tylko personelowi. Okno było otwierane przez panią a noworodki leżały w samych pieluszkach i kaftanikach to normalne że powinno być ciepło . Wsadzała pani palce do oczu dziecka i budziła specjalnie. Było jeszcze wiele innych dziwnych zachowań z