Wpis z mikrobloga

Ogolnie mowiac "gruba" sprawa. Bezprawnie odebrali nam syna (jest on teraz w rodzinie zastępczej) przez pomówienie szpitala (na porodowce byłam ogolnie nielubiana osobą) i głównie przez to, ze brałam leki przeciwbolowe na legalne recepty. Mamy warunki do wychowywania, jestem osoba niekarana zdrowa psychicznie i pełnoprawna, a mimo to odebrali nam pierwsze dziecko. Wiecej informacji na f.. OddajcieAdiego #oddajcieadiego proszę o rozglaszanie gdzie sie da bede wdzięczna #pomagajzwykopem #pomoc #dzieci #dziecko #sadowehistorie #sadownictwo #prawo #polska #wykop
  • 241
@dziubsterpl: Nie mam pojecia ale moge sie domyslac dla czego tak cie to dotknelo ze nadal pamietasz o mnie(jest mi z tego powodu niezmiernie milo). Z tego co pamietam (najprawdopodobniej ty lub twoj kolega bo nie wiem kto teraz pisze) pare nascie dobrych lat wstecz zaproponowal mi chodzenie co zanegowalam stad taka reakcja tego czlowieka na to co sie dzieje. I nie mam problemu z opio, ani innymi uzywkami, jesli znajdzie
@ratty: Dziecka nie chciano mi wypisac na wlasne rzadanie z niewiadomych powodow(chcialam uzasadnienia pisemnego ktorego nieotrzymalam, dla czeog syn tak dlugo w szpitalu przebywa). Zagwarantowalam ordynatorce ze zapewnie mu leczenie prywatne, mimo to go niewypisali i niepowiedzieli dla czego, mimo, iz dziecko lezalo w normalnym lozeczku, wydaje mi sie ze leki mozna dawkowac tym bardziej ze syn nie byl poprzypinany do aparatury bardzo dlugi czas.
@dziubsterpl: I prosilabym abys podzielil sie tymi informacjami publicznie. Chce aby wszyscy znali te tajne "brudne" info o mnie. ( @uzytkownik_zablokowany: @Ahoga: @Niemamwiedzy: @stefan_pmp: @Get_Ze_Flammenwerfer: @fazonun: @mivus: @Natna213: @cz4rnyy: @lobo: @not_me: @murdoc: @Belmirka: @KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: @dr_Batman: @wist: @TavarishPiesov: @konrado12: @szynszyla2018: @Alfabet: @malyalewarjat: @matka_ziemniakow: @frytaa: @Amiioy: @GryzeKisiel:

@
@dziubsterpl: Tego jednego znam od czasow dziecinstwa czyli rok okolo 2007 i wiem ze on na 99% procent w jakims sensie sie we mnie zadluzyl i mial dlugi czas zal za odzucenie. Nie wspominajac o wielu innych ktorzy akurat teraz mieli okazje sie wykazac w komentarzach. Odnosnie tej sprawy jestem w stanie obalic wiele zazutow rowniez, a przedewszystkim tych ze szpitala. Ja mimo wszystko nalegam na podzielenie sie tymi ciekawymi watkami.
@MariannaPietrzak: Przestań się pogrążać. Twoja wiarygodność tutaj (i na FB) upadła już dawno.

Nie ma wad, poniewaz lek ktory zazywalam jest naturalna substancja.

W grupie "naturalnych substancji" mamy np. alkohol etylowy, morfinę, kodeinę, heroinę i kokainę. Wszystkie były lub są używane jako lek. Żadnych nie powinna zażywać kobieta w ciąży, karmiąca czy dowolna osoba opiekująca się dzieckiem (w dowolnym wieku). Nawet mimo zalecenia lekarza.
@fazonun: Jesli teoretycznie przyjmowalabym ktoras z tych substancji wg zalecen lekarza, lub wszystkie na raz, a dziecko urodziloby sie calkowicie zdrowe, i mailo warunki to czy wg ciebie powinno sie dziecko matce odbierac bez uwczesniejszego przebadania np psychiatrycznego? Bo ja i moja rodzina ma z gola inne zdanie.
@MariannaPietrzak ale czego Ty oczekujesz po tym wołaniu?

Historia drugiej strony tj. @dziubsterpl jest spójna wewnętrznie i zewnętrznie. Spina się z nagraniami ze szpitala i innymi wpisami na Facebooku, w tym na Twoim peju.

Twoja wersja to jakiś zlepek twierdzeń i oceń zdarzeń i słów wyrwanych z kontekstu.

Jeżeli kochasz swoje dziecko to zamiast wojować z nami w necie skup się na sobie. Uporządkuj swoje życie i tak sobie ustaw życie żeby
@MariannaPietrzak jak chodzisz wiecznie pod wpływem opioidów i średnio kontaktujesz, co stwierdzili lekarze obserwujący cię na oddziale to nie ma znaczenia czy tak jest bo chcesz być na haju czy to dlatego że nie chcesz wyć z bólu.

Po prostu nie dajesz gwarancji tego żeby zajmować się dzieckiem. To nie prawo karne i nikt nie będzie patrzył na Twoje motywy. To prawo rodzinne tu dobrem nadrzędnym jest dobro dziecka.

Kilka osób Ci