Wpis z mikrobloga

Zapraszam na #garscnewsow na 29 listopada

TXT tutaj
Pobierz urarthone - Zapraszam na #garscnewsow na 29 listopada

TXT tutaj
źródło: comment_1638226454SYzXdLdqXpsewDc5MLfkRu.jpg

News dnia to...

  • Wręczono Złotą Piłkę 8.9% (51)
  • Zmarł Apetor 47.9% (273)
  • Nowe obostrzenia 4.6% (26)
  • Rowerem na poród 4.6% (26)
  • Obietnice firmy wiceministra 9.6% (55)
  • Proces byłego senatora 15.1% (86)
  • Legia wygrała, kibice zrobili pożar 9.3% (53)

Oddanych głosów: 570

  • 20
@urarthone: skorolimity nie obejmuja osob zaczszepionych to jak na impreze sportowa przjdzie 250 osob nie zaszczepionych a a za kilka minut dojdzie kolejne 250 zaszczepionych ktorych nie obejmuja limity to tych niezaszczepionych wyrzuca? Jaki jest sens robienia ograniczen dla niezaszczepionych jesli nie mozna sprawedzac czy ktos jest zaszczepiony? to jest jeden wielki nielogiczny belkot.
@maminternetnapegasusie: @qweasdzxc: a cholera nie wiem jak mi się nie skopiowało. #1 tak brzmi:

Zwycięzcą Złotej Piłki dla najlepszego piłkarza roku został Leo Messi. Drugi był Robert Lewandowski, który wcześniej otrzymał nagrodę dla napastnika roku (przyznana pierwszy raz). Złotą Piłkę kobiet odebrała Alexia Putellas, nagrodę dla najlepszego bramkarza otrzymał Gianluigi Donnarumma. Klubem roku została Chelsea – eurosport.pl
Pobierz urarthone - @maminternetnapegasusie: @qweasdzxc: a cholera nie wiem jak mi się nie sk...
źródło: comment_1638227829dhQLdxEPJdWtRAvANwI6Fe.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@urarthone: 5 nie wiadomo o co chodzi, "wiceministra Łukasz Mejza", "z rodzicami kontaktowali się"

7 też napisane niechlujnie, kto spalił barwy kogo? Nie ma słowa kto był gospodarzem.