Wpis z mikrobloga

No ja #!$%@?. Wystawiłem zestaw czasopism na OLX - jakiś gość pisze czy może osobno jeden numer. Odpowiadam że nie i myślę że fajrant, ale nie. Teraz się dowiaduje że dostałem ocenę negatywną ocenę od kupującego: "Pan nie chciał mi sprzedać osobno jeden numer".
To jest normalne że ludzie mogą ci wystawić ocenę za sprzedaż nie kupując od ciebie niczego?
#olx #januszeolx #allegro
emerytowany_emeryt - No ja #!$%@?. Wystawiłem zestaw czasopism na OLX - jakiś gość pi...

źródło: obraz_2023-11-22_221904381

Pobierz
  • 41
@Rachey

więc nie mogę powiedzieć czy było źle czy dobrze

To po kij on pisze ocenę jak nie może ocenić xD niektórzy chyba nie rozumieją, że ocena jest nieobowiązkowa albo mają jakieś skrzywienie, że jak ktoś prosi o ocenę to trzeba ocenić. Podobnie widziałem w opiniach na ceneo dla produktów: wystawiona ocena i komentarz "dopiero dotarło więc nie mogę jeszcze ocenić" xD
@emerytowany_emeryt: moje 3 z ostatnich 4 ocen. Od kupujących mam tylko najwyższe oceny, a negatywy od półgłówków, którzy nie kupują, a zawracają dupę. OLX to jest żart jeśli chodzi o te oceny.
I do tego kłamią, że to są oceny od kupujących.

Może gdyby jeszcze z automatu dawali ocenę maksymalną, gdy ktoś kupi, ale sam nie wystawi oceny i nie zgłosił pretensji, to miałoby to sens. Albo chociaż by były do
kaktuszostrymikolcami - @emerytowanyemeryt: moje 3 z ostatnich 4 ocen. Od kupujących ...

źródło: olx

Pobierz
@DosKapp4 Ta, Allegro Lokalnie. Tak samo kładą na to lachę jak na OLX. Ludzie kupują ode mnie przedmioty i nie płacą, po czym przez 5 dni muszę je jeszcze trzymać i nie mogę wystawić na nowo, bo kupujący ma tyle czasu na zapłatę. Jak wykupiłem promowanie to mi to promowanie i kasa przepadła, bo kupujący nie zapłacił za przedmiot. Ocen nie ma żadnych, nie da się blokować ludzi, nie można usuwać ogłoszeń
@emerytowany_emeryt: OLX to gówno xD Jak się komuś nie spodoba jak mu odpisałeś, albo że (o #!$%@?) nie odpisałeś wcale to też da Ci negatyw xD
To samo jest w drugą stronę: napisałeś do kogoś, on Ci nie odpisał albo wymieniliście po jednej wiadomości, a za dwa dni masz ankietę "JAK PRZEBIEGŁA TRANSAKCJA Z JANUSZEM?" i się #!$%@? zastanawiasz o kogo chodzi? o jaki przedmiot? kiedy to było? Nic #!$%@? się