Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dwa lata temu przy porodzie zmarła mi żona. Z pomocą rodziców wychowuję syna i jakoś daję sobie radę chociaż pierwszy rok był koszmarem, bo musiałem się podnieść psychicznie (było cholernie ciężko :(), zaopiekować dzieckiem i poukładać codzienność. Z perspektywy czasu uważam, że się udało, dlatego chciałbym rozpocząć nowe życie z kobietą. Żona na zawsze pozostanie w moim sercu, ale nie chcę być sam. Znów chcę kochać i być kochanym przez kobietę.
Na tyle, na ile mogłem spotkałem się z kilkoma kobietami (#tinder, #badoo i z poczty pantoflowej znajomych). Niestety, każda traktowała mnie jako ciekawostkę, freaka, lub męską wersję "madki polki". W profilu wyraźnie napisałem "Wychowuję samotnie dwuletniego syna" więc chyba umawiały się przez ciekawość "jak chłop radzi sobie z bombelkiem. A radzi sobie IMO całkiem dobrze, bo syn rośnie zdrowy i szczęśliwy i chociaż czasem trudno mi związać koniec z końcem (Musiałem zmienić pracę na gorszą. Pracuję teraz na pół etatu) to nie żałuję.
Tymczasem ja szukam kobiety na poważny, stały i zdrowy związek. Czy są inni samotni ojcowie? Jak to u was wygląda? Jakie macie doświadczenia w samotnym wychowywaniu dziecka? Udało wam się ułożyć sobie życie i zbudować nową rodzinę?

#zwiazki #tinder #badoo #samotnosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ade0f031a2c7000b20c8f4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 287
@AnonimoweMirkoWyznania: I po co masz sie babrac w tinderowym scieku kiedy masz wejsciowke VIP do swiata kobiet od backstage. Czlowieku, masz male dziecko, jestes wszedzie tam gdzie masa mlodych, ogarnietych kobiet. Place zabaw, bawialnie, zlobki. Te wszystkie kobiety maja kolezanki, siostry, przyjaciolki. A ustatkowane kobiety uwielbiaja swatac. Nawiaz znajomosci z matkami a zanim sie obejrzysz zaraz beda Ci podsylac kandydatki.
hmm są dwie opcje albo Ci się uda albo nie, #!$%@? wie jak będzie, pewne jest natomiast że będzie ciężko. Gdybyś był bogaty było by łatwiej, ale to nie była by miłość tylko wybór dla kasy, małe szanse że znajdziesz kobietę bez bagażu która weźmie chłopa z dzieckiem, większe szanse masz szukając matki z dzieckiem, ja bym chyba poszedł właśnie w tym kierunku. Oczywiście odsiewajac patologie które zaszła w ciążę w wieku
@AnonimoweMirkoWyznania: Dzielny facet jesteś. Najwyższe uznania... niemniej jednak zgadzam, się z tym co większość ludzi pisze... myślę że najłatwiej będzie ci znaleźć nić porozumienia z kobietą która też z różnych powodów sama wychowuje dziecko.

Od razu mielibyście coś, co was łączy.

Ps. To jest naturalne że nie chcesz być samotny - jesteś młody facet, twoja żona na pewno chciałby byś sobie życie ułożył i był szczęśliwy. Nowa mama dla synka to
@AnonimoweMirkoWyznania: dzieciate kobitki... jeżeli to nie wdówki, to dochodzi czynnik w postaci ojca dziecka, więc na to też trzeba będzie być gotowym. Pamiętaj też, że są kobiety które nie mogą być matkami a bardzo by chciały, wtedy taki wdowiec z dzieckiem to idealna opcja :) ale jak takie znaleźć to nie wiem, szkoda że nie ma tematycznych portali randkowych, tylko trzeba korzystać z tinderów czy badoo gdzie towarzystwo jest wymieszane i
@AnonimoweMirkoWyznania: gdybym rozstała się z niebieskim, to samotny ojciec byłby dla mnie ogromnym plusem na starcie. Zapewne nie jestem sama, więc po prostu musisz spotkać kogoś odpowiedniego tylko :)
Minusami aplikacji randkowych jest to, że zwraca się uwagę w dużej części na 'wygląd' (właściwie na umiejętność pokazania się na zdjęciu + faceci nie mają wyobraźni jak ktoś wygląda bez makijażu), a nie na czyjąś energię.
Powodzenia :))