Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BoloMaster

BoloMaster

Dołączył 8 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28127
  • Znaleziska 488
  • Mikroblog 27639
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 265
vateras131
vateras131
14 godz. i 24 min temu
  • 0
God od War z 2018 był dla mnie taki sobie ale do ukończenia. Kupiłem teraz Ragnarok bo widziałem że ma przytłaczająco pozytywne opinie na Steam i jak na razie po paru godzinach tego upgrade'u nie widzę. Dalej steruje się żółwiem, a fabuła to symulator toksycznego starego.
Będzie lepiej?
#gry
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 14 godz. i 23 min temu via Android
  • 1
@vateras131: Ragnarok dużo lepszy. Atreus strasznie w-----a, ale gameplay jest mocno rozwinięty( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster przedwczoraj, 17:24:33
  • 9
Kto komentuje? Dużo lepiej się tego słucha, niż wczorajszego ciągłego p---------a borasa( ͡° ᴥ ͡°) #mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_
przedwczoraj, 17:25:22 via Wykop
  • 8
@BoloMaster: prawda? Normalny, spokojny komentarz bez nienormalnych emocji z d--y
  • Odpowiedz
Siebentausendzweihundertvier
Siebentausendzweihundertvier
Siebentausendzweihundertvier
przedwczoraj, 17:29:08 via Wykop
  • 6
@BoloMaster: Ciaglego, bezustannego, nieustajacego
  • Odpowiedz
Najmienkszy_puszkarz
Najmienkszy_puszkarz
14.06.2026, 13:44:00
  • 11
W 2021 roku był tu większy ruch na treningach xd
#f1
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 14.06.2026, 13:45:04 via Android
  • 5
@Najmienkszy_puszkarz: niemożliwe, 12k osób na tagu( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 14.06.2026, 13:14:23
  • 11
Pamiętacie jak wszyscy podniecali się agresywnym projektem Astona podczas testów? ( ͡° ͜ʖ ͡°) No niesamowite g---o zbudowali(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) #f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krystekize
krystekize
14.06.2026, 13:14:52 via Android
  • 1
@BoloMaster: Newey ugotował Xddd
  • Odpowiedz
MojHonorToWiernosc
MojHonorToWiernosc
14.06.2026, 13:15:50 via Wykop
  • 1
@BoloMaster: Przyznam że się jarałem szkoda że ostatecznie takie g---o wyszło
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 14.06.2026, 13:09:40
  • 4
Mercedes jeszcze będzie okazję poprawić silnik dzięki ADUO xD Piękny sezon( ͡° ʖ̯ ͡°)
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 14.06.2026, 13:05:37
  • 1
I gekon już odjeżdza po easy win( ͡° ʖ̯ ͡°)
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Demon_Cleaner
Demon_Cleaner
14.06.2026, 11:49:40
  • 11
Podsumowanie finałów
#nba
Demon_Cleaner - Podsumowanie finałów 
#nba

źródło: 1000039026

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 14.06.2026, 12:10:26 via Android
  • 7
@BigVV: straszny słup. Jak juz ktoś tu pisał, z Popem nawet po wylewie wygraliby mistrza( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 14.06.2026, 10:53:50
  • 1
Czyli win Toyoty(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#lemans
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonBorubar
DonBorubar
DonBorubar
14.06.2026, 10:43:20
  • 1
W sumie, że Sochan został mistrzem NBA to się zastanawiam co myślicie. Jego decyzja by przejść do NYK była dobra czy zła. Został mistrzem no ale parkietu to zbytnio nie powąchał i pytanie co z jego przyszłością. No ale dalej jest mistrzem NBA...

#nba

Przejście Sochana do NYK to dobry ruch?

  • Tak 56.4% (31)
  • Nie 43.6% (24)

Oddanych głosów: 55

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 14.06.2026, 10:48:24 via Android
  • 4
@DonBorubar: latem walka o utrzymanie się w rotacji jakiegoś słabiaka lub Euroliga( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 14.06.2026, 09:46:16
  • 11
Warto po raz kolejny przypomnieć, że FMVP Brunson i All NBA Luka, zostali finalnie zastąpieni truchłem Krisa Middletona. Brawo Mavericks( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#nba
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b4kus
b4kus
14.06.2026, 10:04:42 via Wypiek
  • 9
@Demon_Cleaner co xd
mieli dzikiego farta w drafcie i trafił im się Flagg, jeśli chodzi o to co zrobili w trade’ach to @BoloMaster ma rację
  • Odpowiedz
DzdzystyDzejson
DzdzystyDzejson
przedwczoraj, 10:38:28 via Wykop
  • 1
@Demon_Cleaner: Dirk to GOAT w Dallas, nie porównuj młodego prospectu do mistrza.
  • Odpowiedz
unlucky_
unlucky_
unlucky_
14.06.2026, 09:21:33
  • 7
#nba

De Aaron Fox obrzydliwe PO, a przypominam że SAS zaraz będą mu płacić 50+mln. Chłopowi który robi średnio 15 pkt na 46% eFG, a w decydującym meczu 7 pkt na skuteczności 3/15 xD
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 14.06.2026, 09:27:24 via Android
  • 1
@unlucky_: jeden z najgorszych kontraktów w lidze. Spurs dali kosmiczną kasę, dla parcha z gówna jakim są Kings( ͡° ͜ʖ ͡°) Brawo
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 14.06.2026, 09:40:11 via Android
  • 2
@DonBorubar: już w momencie przedłużenia te ponad 200 baniek wyglądało źle. Teraz wygląda absurdalnie( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
DzdzystyDzejson
DzdzystyDzejson
14.06.2026, 09:27:50
  • 2
Niestety, ale frajerzy wszechczasów. Kryli ich talentem i za każdym razem spękali na robocie. Obrzydliwie zabrali mi kilka poranków.
#nba
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 14.06.2026, 09:30:20 via Android
  • 4
@DzdzystyDzejson: emerytowany i połamany CP3, byłby lepszym rozgrywającym niż to g---o Fox+Mitch wuefista, który nie potrafi nawet wziąć timeoutu w dobrym momencie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 14.06.2026, 09:17:26
  • 1
Nie ma na strumyku transmisji z f1 i le Mans?
#strumyk #f1 #lemans
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus
14.06.2026, 09:18:13 via Wykop
  • 6
@BoloMaster: wejdz sobie w telewizje i eurosport
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
14.06.2026, 09:19:52 via Wykop
  • 4
@BoloMaster: strumyk.net
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 14.06.2026, 08:29:28
  • 1
Nie jest rzułty 83, ale za niecałe 9 dych warto postawić na półce( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lemans #lego
BoloMaster - Nie jest rzułty 83, ale za niecałe 9 dych warto postawić na półce( ͡° ͜ʖ...

źródło: 1000068857

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 14.06.2026, 07:19:06
  • 3
Brawo dla NYK. Spurs z tym nieudacznikiem na ławce nie wygrają nic, a Fox to jeden z najgorszych kontraktów lidze. Zwykły pet, który dostaje absurdalne pieniądze( ͡º ͜ʖ͡º)
#nba
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Demon_Cleaner
Demon_Cleaner
14.06.2026, 07:43:33 via Android
  • 2
@BoloMaster: zaorac wszystko i budować wokół Harpera, Patyk moze zostać jako elitarny zawodowiec co najwyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
southlander
southlander
13.06.2026, 22:32:14
  • 1
Każdy #mecz taki dobry, czy mam farta? To dopiero mój pierwszy na tych mś, do tej pory jechałem na skrótach i wyglądało to dobrze, ale skróty to trochę jak trailery w filmach.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 13.06.2026, 22:34:00 via Android
  • 0
@southlander: Każdy niestety nie. USA bardzo dobry mecz i 2 połowa Czechy-Korea
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 13.06.2026, 22:31:21
  • 0
Dobrze wygląda Maroko, oby znowu zakręcili się koło strefy medalowej( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 13.06.2026, 18:45:10
  • 19
Newey na LeMans, a Aston w F1 ponad sekunda straty do Cadilaca xD Nieźle tam się bawią za hajs Strolla( ͡º ͜ʖ͡º) Niech ktoś zgasi światlo nad tą trumną
#lemans #f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MirkoLord
MirkoLord
13.06.2026, 18:46:26 via Wykop
  • 17
@BoloMaster: stary dziad tak wydymał pape strolla jak go nikt jeszcze nie wydymał
  • Odpowiedz
Atomus
Atomus
13.06.2026, 18:46:53 via Wykop
  • 12
@BoloMaster: wina silnika wszystko, pora na CSa xD
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 13.06.2026, 17:10:26
  • 2
Mialem czekać na patche, ale nie wytrzymałem i kupiłem( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lepiej grać na padzie czy klasycznie, mysz+klawiatura?
#gothic
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
13.06.2026, 21:27:42 via Wykop
  • 1
@BoloMaster: pad jest zawsze jedyną słuszną opcją w przypadku gier z trzeciej osoby
  • Odpowiedz
Wormditt
Wormditt
14.06.2026, 00:31:25 via Wykop
  • 1
@niedorzecznybubr: ale p---------e
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 31.01.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking