God od War z 2018 był dla mnie taki sobie ale do ukończenia. Kupiłem teraz Ragnarok bo widziałem że ma przytłaczająco pozytywne opinie na Steam i jak na razie po paru godzinach tego upgrade'u nie widzę. Dalej steruje się żółwiem, a fabuła to symulator toksycznego starego. Będzie lepiej? #gry
W sumie, że Sochan został mistrzem NBA to się zastanawiam co myślicie. Jego decyzja by przejść do NYK była dobra czy zła. Został mistrzem no ale parkietu to zbytnio nie powąchał i pytanie co z jego przyszłością. No ale dalej jest mistrzem NBA...
Warto po raz kolejny przypomnieć, że FMVP Brunson i All NBA Luka, zostali finalnie zastąpieni truchłem Krisa Middletona. Brawo Mavericks( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°) #nba
De Aaron Fox obrzydliwe PO, a przypominam że SAS zaraz będą mu płacić 50+mln. Chłopowi który robi średnio 15 pkt na 46% eFG, a w decydującym meczu 7 pkt na skuteczności 3/15 xD
@DzdzystyDzejson: emerytowany i połamany CP3, byłby lepszym rozgrywającym niż to g---o Fox+Mitch wuefista, który nie potrafi nawet wziąć timeoutu w dobrym momencie( ͡°͜ʖ͡°)
Brawo dla NYK. Spurs z tym nieudacznikiem na ławce nie wygrają nic, a Fox to jeden z najgorszych kontraktów lidze. Zwykły pet, który dostaje absurdalne pieniądze( ͡º͜ʖ͡º) #nba
Każdy #mecz taki dobry, czy mam farta? To dopiero mój pierwszy na tych mś, do tej pory jechałem na skrótach i wyglądało to dobrze, ale skróty to trochę jak trailery w filmach.
Newey na LeMans, a Aston w F1 ponad sekunda straty do Cadilaca xD Nieźle tam się bawią za hajs Strolla( ͡º͜ʖ͡º) Niech ktoś zgasi światlo nad tą trumną #lemans #f1
Będzie lepiej?
#gry