Wpis z mikrobloga

@CptPsyh: one po prostu szukają atencji, jedna przez drugą ścigają się, która znajdzie coś i zaistnieje.

@Tygrysia_Lilia: ja tam widzę laskę z obiema zajętymi rękami bo ma dziecko i torebkę i kolesia z dzieckiem za jedną rękę, a w drugiej kawa na spółę. Dla nich. Dla niej i dla niego. A niesie ją bo ma #!$%@? jedna rękę wolna bo nie nosi torebki.

Takie tępe pindy to rak obecnych czasów.
@Tygrysia_Lilia jak kupiłem sobie suszarkę do włosów to na opakowaniu miałem kobietę, która nią suszy swoje piękne włosy xD

Mam kartę do drogerii, żeby mieć promocje to mam na niej napisane "kobiecy sposób na" xD

Ale mam poważniejsze problemy w życiu niż to, że produkt który kupiłem jest skierowany bardziej do kobiet xD
Pobierz
źródło: comment_1616050113LgSfcHcR7Ormr88azNGXnV.jpg
@Tygrysia_Lilia historia obrazka jest inna. To pani wypiła pierwszą połowę a pan dopija drugą. Zapytanie czemu piją z jednego kubka, a bo im taniej wychodzi, piją sporadycznie kawę i to po troszku. Po za tym ida na badania do urologa czy pan nie ma nawrotu raka jąder, a że zamknęli im przeczkole i żłobek bo źródło korona wirusa to idą wspólnie. Taka jest historia tego obrazka
@Tygrysia_Lilia: Przecież ewidentnie to jest kawa mamy tylko tata jest dżentelmenem i niesie kawę dla swojej żony bo ona niesie dziecko i torebkę. Poznałem to po kolorze kubka. Jak ktoś ma betonowy światopogląd to nawet jakby na kubku były małe kotki i pieski to doszukałby się w nich braku równouprawnienia płci.
ja to widze tak ze kobieta karmiaca nie powinna pic kawy, chyba ze nie chce zeby babelek spal. A stary jedzie na kawie bo pomaga z dziecmi i jeszcze pracuje. No ale mi sie zmienilo postrzeganie odkad zostalam madka XD


@vyvazani: Przecież można pić kawę przy karmieniu piersią. Nie wszystkie dzieci mocno reagują na kofeinę, a matka przy małym dziecku tej kofeiny mocno potrzebuje. A stary nie pomaga z dziećmi bo