Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko204
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
2cool2beAgod

2cool2beAgod

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5547
  • Znaleziska 237
  • Mikroblog 5310
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 53
KwiatyZla
KwiatyZla
22.06.2026, 17:52:44
  • 7
#mecz
CR7 w prime imo na rowni z Messim z tym, ze On mogl rywalizowac z argentyczykiem dzieki niezwyklym warunkom fizycznym, bo Leo ich nie mial, a gdy cris je utracil przez wiek, to roznica zrobila sie kolosalna
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2cool2beAgod
2cool2beAgod 22.06.2026, 18:25:06 via Wykop
  • 0
@BigVV: 91 goli z czego ponad 20 w meczach towarzyskich, totalna nieobecność w każdym meczu o stawkę co skończyło się sezonem bez żadnego trofeum i jak na messiego przystało zmarnowanym decydującym karnym na wagę awansu bodajże z Chelsea w LM. Czyli ogólnie c---a warty jest ten rekord
  • Odpowiedz
2cool2beAgod
2cool2beAgod 22.06.2026, 18:33:12 via Wykop
  • 0
@BigVV: jak bardzo byś nie próbował tego wyprzeć to takie są fakty xDˣᴰ
  • Odpowiedz
2cool2beAgod
2cool2beAgod 22.06.2026, 18:37:00 via Wykop
  • 0
@BigVV: nikt kto ma więcej niż 70 iq nie zostanie fanem messiego bo każda trzeźwo myśląca osobę odrzuca to jak bardzo nasterydowany karzełek przez te dwie dekady był faworyzowany na każdej płaszczyźnie xDˣᴰ nawet mi cię nie żal
  • Odpowiedz
Monsanto93
Monsanto93
Monsanto93
26.10.2025, 16:05:50
  • 5
#mecz #laliga

Biały kolor niósł w sobie Boga, uczciwość i prawdziwe dobro – ludzie, którzy go nosili, świecili czystym sumieniem.
Bordowy błyszczał jak wino chciwości – nosili go oszuści, degeneraci i ci, którzy dobro uznali za słabość - taka prawda przegrywy katalońskie.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2cool2beAgod
2cool2beAgod 26.10.2025, 16:13:11 via Wykop
  • 1
@Monsanto93: taki wygląd wasz barceloniarze
  • Odpowiedz
2cool2beAgod
2cool2beAgod 26.10.2025, 16:03:55
  • 0
Totalna dominacja cvvela #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2cool2beAgod
2cool2beAgod 26.10.2025, 15:30:26
  • 0
Jazda z psami #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nehro
Nehro
27.08.2025, 05:36:54
  • 287
Trafiłem niedawno na ten kanał i szczerze jak oglądałem kiedyś "Boso przez świat" to tam Cejrowski miał ze sobą cała ekipe, przewodnika, człowieka lokalsa który znał wszystko i wiedział gdzie można się zapuszczać gdzie nie, a tutaj chłop na żywioł podróżuje zupełnie sam z całym sprzętem z kamerą po najbardziej niewiadomych miejscach tego świata. Pomijając fakt że nigdy bym się nie odważył zapuszczać w takie miejsca ale zwyczajnie bałbym się że nigdy
Nehro - Trafiłem niedawno na ten kanał i szczerze jak oglądałem kiedyś "Boso przez św...
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2cool2beAgod
2cool2beAgod 27.08.2025, 14:44:20 via Wykop
  • 1
@MikiGRU: >najlepszy podróżniczy kanał na polskim YouTube
xDˣᴰ
  • Odpowiedz
2cool2beAgod
2cool2beAgod 29.09.2024, 18:25:47
  • 0
Mireczki na jakich stronach zamawiacie swoje witaminy i suplementy? #mikrokoksy #dieta
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

onepnch
onepnch
29.09.2024, 18:26:13 via Wykop
  • 2
@2cool2beAgod: allegro
  • Odpowiedz
KwasneJablko
KwasneJablko
29.09.2024, 18:47:31 via Wykop
  • 1
@2cool2beAgod: great one
  • Odpowiedz
2cool2beAgod
2cool2beAgod 29.09.2024, 17:06:55
  • 0
Mireczki z jakich stron zamawiacie suplementy do
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2cool2beAgod
2cool2beAgod 17.08.2024, 15:09:35
  • 0
Elo #berlin #niemcy jadę sobie na #ravetheplanet samochodem i szukam parkingu gdzieś blisko stacji metra z którego później dostanę się ubhanem pod stację zoo. Czy ktoś z was zna jakieś spoty gdzie mogę zaparkować?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fishery
fishery
fishery
17.08.2024, 15:15:29 via Wykop
  • 0
@2cool2beAgod: Dowolny P&R i masz S/U bahn. Jak jedziesz z od dołu to że 113 zjedź na Schönefeld Nord, w prawo w B96a i po prawej będziesz miał P&R. Jak ze Szczecina to zjazd z ringu na Ahrensfelde i zaraz za wiochą będziesz miał P&R
  • Odpowiedz
2cool2beAgod
2cool2beAgod 16.06.2024, 14:02:47
  • 3
Dobrze, że zszedł #mecz
2cool2beAgod - Dobrze, że zszedł #mecz

źródło: IMG_2989

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xdemon
xdemon
xdemon
16.06.2024, 14:03:46 via Wykop
  • 0
@2cool2beAgod: Wstrzymywacz? Obejżyj sobie wszystkie nasze kontry i zobacz kto napędzał akcje a kto wstrzymywał
  • Odpowiedz
Manioza
Manioza
08.05.2024, 20:49:18
  • 3
#mecz w meczu o superpuchar Real Bayer to chyba z 10 goli padnie po 90 minucie xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2cool2beAgod
2cool2beAgod 08.05.2024, 21:07:45 via Wykop
  • 0
@Manioza: bez kitu xd
  • Odpowiedz
M4A1Q123
M4A1Q123
17.04.2024, 21:50:12
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2cool2beAgod
2cool2beAgod 17.04.2024, 21:51:37 via Wykop
  • 1
@M4A1Q123: co tam szczekasz xDˣᴰ
  • Odpowiedz
2cool2beAgod
2cool2beAgod 26.03.2024, 10:04:37
  • 0
Jakieś pomysły jak wyciągnąć ten metalowy bolec? #kiciochpyta #pytanie #fotelbiurowy
2cool2beAgod - Jakieś pomysły jak wyciągnąć ten metalowy bolec? #kiciochpyta #pytanie...

źródło: IMG_1816

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2cool2beAgod
2cool2beAgod
Autor
26.03.2024, 10:12:35 via Wykop
  • 0
@ZielonaOdnowa: akurat nie mam żadnego luźnego pod ręką bo w odbycie twojej starej trzymam już narzędzia (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
2cool2beAgod
2cool2beAgod
Autor
26.03.2024, 10:31:06 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
rtone
rtone
13.01.2023, 20:22:32
  • 638
Mam taki stary folder z filmami #testoviron pobrany z vichan w czasach kiedy testo był niszą - ok 130 filmów. Nie jestem znawcą ale wielu nie widziałem nigdzie indziej. Jest to coś warte? xd
rtone - Mam taki stary folder z filmami #testoviron pobrany z vichan w czasach kiedy ...

źródło: comment_1673641263WIfjn0TMzfKjcUMhYi8lSK.jpg

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2cool2beAgod
2cool2beAgod 14.01.2023, 06:28:24 via iOS
  • 0
@rtone: Potrzebuje filmiku z trojmiasta w rolach glownych: Polka, mokebe, seba i testo
  • Odpowiedz
Yakuza123
Yakuza123
05.01.2023, 08:08:00
  • 972
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2cool2beAgod
2cool2beAgod 05.01.2023, 15:00:58 via iOS
  • 0
@Yakuza123: Zrobiłeś błąd, ze mu nie w-------s
  • Odpowiedz
Raisei-chan
Raisei-chan
03.01.2023, 03:09:10
  • 399
I AM COMPLETE
Raisei-chan - I AM COMPLETE

źródło: comment_1672715336lguCiCV6pQhd7nW5hEqj7k.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2cool2beAgod
2cool2beAgod 03.01.2023, 08:39:59 via iOS
  • 1
@dan777: Tenacious D
  • Odpowiedz
2cool2beAgod
2cool2beAgod 03.01.2023, 11:25:00 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
2cool2beAgod
2cool2beAgod 03.01.2023, 11:51:22 via iOS
  • 2
@SkeletonKing:

nie ma obowiązku lubienia czegoś i można mieć swoje własne preferencje


Wiem, wiem dlatego odpisałem w rownie pretensjonalny sposób co osoba która cytowałem
  • Odpowiedz
miekki_am
miekki_am
miekki_am
03.01.2023, 05:37:27 via Android
  • 233
Wytłumaczcie mi proszę co jest złego w przejściu na cyfrowy pieniądz i całkowitej likwidacji pieniądza tradycyjnego. Jeśli uczciwie pracuje i zarabiam, niezależnie czy jest to UoP czy działalność gospodarczą, to wszystkie dochody mam udokumentowane. Jeśli coś spada mi z nieba, czyli wygrywam na loterii, dostaję spadek po babci czy rodzice mają kaprys i przelewają mi dwie bańki w ramach wsparcia, to również - według obowiązujących przepisów - mogę to wykazać i po
  • 471
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2cool2beAgod
2cool2beAgod 03.01.2023, 08:36:18 via iOS
  • 0
@Nowystaryziel czyli osoby pracujące na etacie lub płacący uczciwie podatki w ramach DG to frajerzy?


@miekki_am:
Tak, jesteś frajerem i to w dodatku zarozumiałym.
  • Odpowiedz
mati1990
mati1990
mati1990
02.01.2023, 17:25:48
  • 354
puszkarz zabił prawidłowo jadącego rowerzystę...
https://rybnik.naszemiasto.pl/smiertelny-wypadek-w-rybniku-w-boguszowicach-rowerzysta/ar/c1-9153719
#szosa #samochody #polskiedrogi
mati1990 - puszkarz zabił prawidłowo jadącego rowerzystę...
https://rybnik.naszemias...

źródło: comment_1672680466janPFvZDhwaCJSwog32rhs.jpg

Pobierz
  • 207
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2cool2beAgod
2cool2beAgod 02.01.2023, 20:43:15 via iOS
  • 1
@mati1990: Ale ty p--------y jesteś fest typie
  • Odpowiedz

751

Zadławiła się i zmarła bez pomocy. Pogotowie błędnie stwierdziło, że jest pijana

Zadławiła się i zmarła bez pomocy. Pogotowie błędnie stwierdziło, że jest pijana

Pani Elżbieta walczy o wyjaśnienie okoliczności śmierci 35-letniej córki Natalii, którą znaleziono nieprzytomną na przystanku. Wezwano pogotowie, ale załoga miała stwierdzić, że 35-latka jest pijana. Ratownicy zadzwonili po policję. Według funkcjonariuszy kobieta była trzeźwa. Pozostawiono ją bez…

Szewczenko
z
interwencja.polsatnews.pl
dodany: 30.12.2022, 15:18:55
  • 127
  • #
    polska
  • #
    szczecin
  • #
    pogotowieratunkowe
  • #
    afera
  • #
    wydarzenia
2cool2beAgod
2cool2beAgod 30.12.2022, 23:27:41 via iOS
  • -2
@odomdaphne5113: Co drugi ratownik w Polsce to s-------n i przyglup
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.09.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.09.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.11.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking