#mecz CR7 w prime imo na rowni z Messim z tym, ze On mogl rywalizowac z argentyczykiem dzieki niezwyklym warunkom fizycznym, bo Leo ich nie mial, a gdy cris je utracil przez wiek, to roznica zrobila sie kolosalna
@BigVV: 91 goli z czego ponad 20 w meczach towarzyskich, totalna nieobecność w każdym meczu o stawkę co skończyło się sezonem bez żadnego trofeum i jak na messiego przystało zmarnowanym decydującym karnym na wagę awansu bodajże z Chelsea w LM. Czyli ogólnie c---a warty jest ten rekord
@BigVV: nikt kto ma więcej niż 70 iq nie zostanie fanem messiego bo każda trzeźwo myśląca osobę odrzuca to jak bardzo nasterydowany karzełek przez te dwie dekady był faworyzowany na każdej płaszczyźnie xDˣᴰ nawet mi cię nie żal
Biały kolor niósł w sobie Boga, uczciwość i prawdziwe dobro – ludzie, którzy go nosili, świecili czystym sumieniem. Bordowy błyszczał jak wino chciwości – nosili go oszuści, degeneraci i ci, którzy dobro uznali za słabość - taka prawda przegrywy katalońskie.
Trafiłem niedawno na ten kanał i szczerze jak oglądałem kiedyś "Boso przez świat" to tam Cejrowski miał ze sobą cała ekipe, przewodnika, człowieka lokalsa który znał wszystko i wiedział gdzie można się zapuszczać gdzie nie, a tutaj chłop na żywioł podróżuje zupełnie sam z całym sprzętem z kamerą po najbardziej niewiadomych miejscach tego świata. Pomijając fakt że nigdy bym się nie odważył zapuszczać w takie miejsca ale zwyczajnie bałbym się że nigdy
Elo #berlin #niemcy jadę sobie na #ravetheplanet samochodem i szukam parkingu gdzieś blisko stacji metra z którego później dostanę się ubhanem pod stację zoo. Czy ktoś z was zna jakieś spoty gdzie mogę zaparkować?
@2cool2beAgod: Dowolny P&R i masz S/U bahn. Jak jedziesz z od dołu to że 113 zjedź na Schönefeld Nord, w prawo w B96a i po prawej będziesz miał P&R. Jak ze Szczecina to zjazd z ringu na Ahrensfelde i zaraz za wiochą będziesz miał P&R
Mam taki stary folder z filmami #testoviron pobrany z vichan w czasach kiedy testo był niszą - ok 130 filmów. Nie jestem znawcą ale wielu nie widziałem nigdzie indziej. Jest to coś warte? xd
Wytłumaczcie mi proszę co jest złego w przejściu na cyfrowy pieniądz i całkowitej likwidacji pieniądza tradycyjnego. Jeśli uczciwie pracuje i zarabiam, niezależnie czy jest to UoP czy działalność gospodarczą, to wszystkie dochody mam udokumentowane. Jeśli coś spada mi z nieba, czyli wygrywam na loterii, dostaję spadek po babci czy rodzice mają kaprys i przelewają mi dwie bańki w ramach wsparcia, to również - według obowiązujących przepisów - mogę to wykazać i po
Pani Elżbieta walczy o wyjaśnienie okoliczności śmierci 35-letniej córki Natalii, którą znaleziono nieprzytomną na przystanku. Wezwano pogotowie, ale załoga miała stwierdzić, że 35-latka jest pijana. Ratownicy zadzwonili po policję. Według funkcjonariuszy kobieta była trzeźwa. Pozostawiono ją bez…
CR7 w prime imo na rowni z Messim z tym, ze On mogl rywalizowac z argentyczykiem dzieki niezwyklym warunkom fizycznym, bo Leo ich nie mial, a gdy cris je utracil przez wiek, to roznica zrobila sie kolosalna