Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
CptPsyh
CptPsyh

CptPsyh

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12831
  • Znaleziska 1220
  • Mikroblog 11611
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0
CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh wczoraj, 07:16:58
  • 1
#lekarz #sluzbazdrowia
Pamiętam parę lat temu była na Mirko imba, kiedy robiący specjalizacje protestowali jak mało zarabiają. Wtedy nie można było słowa powiedzieć na lekarzy. Mówiłem już wtedy, że nie znam biednego lekarza
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ly000
ly000
wczoraj, 10:54:43 via Wykop
  • 1
@CptPsyh: tak, pamiętam jak lekarze rezydenci praktycznie zaraz po skończeniu studiów płakali że zarabiają po 6k brutto. tak jakby po każdych innych studiach nie zarabiało się wtedy jeszcze mniej xD
  • Odpowiedz
Akinori456
Akinori456
12.06.2026, 03:14:43
  • 5
Huopy mam takie pytanko:
Bo zapisywałem się w styczniu na kurs CNC, dopiero zadzwonili do mnie w poniedziałek, iż zaczynają się zajęcia w piątek (czyli dzisiaj) o 16.
No i takie pytanko: Iść na to? Gdyż zajęcia będą w każdy piątek o 16, tylko już nie pamiętam po ile godzin będzie trwać (prócz tego, że kurs trwa 120h) no i jeszcze za to nie zapłaciłem...
A tak mi się dzisiaj nie chcę
Akinori456 - Huopy mam takie pytanko:
Bo zapisywałem się w styczniu na kurs CNC, dopi...

źródło: opteamic-outsourcing-procesowy-wsparcie-procesow-produkcyjnych

Pobierz

Jak wyżej:

  • Iść. 82.8% (53)
  • Nie iść... 17.2% (11)

Oddanych głosów: 64

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh 12.06.2026, 05:54:52 via Wykop
  • 1
@Akinori456: Pamietam, ze byla moda na CNC Programowanie. Jak teraz sytuacja na rynku ? Szukaja programistow czy operatorow maszyny
  • Odpowiedz
KochanekAdmina
KochanekAdmina
03.06.2026, 09:06:09
  • 22
Czaicie że rząd nieudaczników KO robi wszelkie możliwe fikołki, poświęcając resztki poparcia w narodzie żeby zrobić 140 nowych stołków dla pociotków pod pozorem HEHE WSPARCIA ARTYSTÓW tylko po to żeby Giga-Chad Pan Prezydent Karol Nawrocki, zawetował im tą ustawę w przerwie na snusa wywołując kwik lewactwa? xD Co te przygłupy chcą osiągnąć, broniąc tej ustawy jak lwy? xD

Komuchów z KO nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.

#bekazlewactwa
KochanekAdmina - Czaicie że rząd nieudaczników KO robi wszelkie możliwe fikołki, pośw...

źródło: gigachad

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh 03.06.2026, 11:11:11 via Wykop
  • 1
@KochanekAdmina: Juz "artysci" zaczynaja szczekac pod PO: Za rok, przed wyborami to bedzie kwik.
  • Odpowiedz
Melin_z_Brighton
Melin_z_Brighton
14.05.2026, 07:50:26
  • 39
Panie Areczku, jak tam, znowu na 6 rano do tego kołchozu z---------ć za minimalną krajową na umowie zlecenie? Chciałbyś umowę o pracę? No niestety Areczku to są koszta, a my musimy jeszcze zapłacić multimilionerowi żeby sobie wybudował dom w jego prywatnym lesie, chcesz żebyśmy zbankrutowali? No nic panie Areczku wracaj do swojej dwupokojowej klitki wynajętej od pana dewelopera na której wynajem przeznaczasz 80% swojej wypłaty, ale pamiętaj Areczku pracuj tak dalej a
MelinzBrighton - Panie Areczku, jak tam, znowu na 6 rano do tego kołchozu z---------ć...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-14 094046

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh 14.05.2026, 09:39:46 via Android
  • 0
@DaBaDee: jest nakaz hejtowania to hejtuja
  • Odpowiedz
CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh 08.05.2026, 12:59:19
  • 0
Po co była walka z prezydentem o SAFE skoro sobie podpisali jak chcieli? Chyba tylko po to, żeby ostatnich sceptycznych przekonać jakie jest potrzebne, bo skoro prezydent jest przeciw to znaczy, że się myli, a zatem kredyt jest dobry.
Ogólnie to prezydent zawsze się myli jak czegoś nie podpisze, no chyba, że podpiszę to wyjątkowo ma rację.
#polityka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh
Autor
08.05.2026, 13:01:08 via Android
  • 0
@fidelio-fidelio: partyjniackie tuby czatują na tagu #polityka i nawet sekundy nie minie jak jak odpowiadają. Macie jakieś boty wbudowane, czy powiadomienia ?
  • Odpowiedz
szychun
szychun
08.05.2026, 11:48:01
  • 487
#polityka #bekazpisu SAFE podpisane, Polska przyspiesza zbrojenia. Dobry dzień dla wszystkich, którym na sercu leży bezpieczeństwo kraju. A wszystkie partyjniackie i kibolskie czopki d--a cicho, możecie wracać do jarania się wyciskaniem 150kg. Nikogo nie oszukacie, że waszych głowach partia znaczy więcej niż kraj.
szychun - #polityka #bekazpisu SAFE podpisane, Polska przyspiesza zbrojenia. Dobry dz...

źródło: 1000018312

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh 08.05.2026, 12:37:05 via Android
  • 1
@szychun: ile krajów podpisała taka pożyczkę?
  • Odpowiedz
CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh 08.05.2026, 12:40:56 via Android
  • 1
@szychun: to ile ? Czy poszło polecenie na dziś zachwalanie pożyczki i męczenie ze spotkania Tusk meloni.
  • Odpowiedz
CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh 08.05.2026, 12:49:54 via Android
  • 1
@szychun: wziąć pożyczkę pod korek od obcych banków na niewiadomy procent pod kuponów czegos, którego cena wzrośnie o 30% jak tylko wyjdzie, że jest on kasa, bo jak zawsze jest z finansowaniem. sukces !
  • Odpowiedz
szychun
szychun
05.05.2026, 07:45:06
  • 114
#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji czy ktoś mi jest w stanie wytłumaczyć- o uj mu chodzi? xd jak tak to konfedopis płacze, że sponsorujemy Ukrainę za darmo, jak zabiegany o uczestnictwo w odbudowie - też źle. Nie wiem kto jest głupszy - Berkowicz czy jego wyborcy.
szychun - #polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji czy ktoś mi jest w stanie wytłumacz...

źródło: 1000018260

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh 05.05.2026, 09:32:59 via Wykop
  • 0
@lewoprawo: A Koalicja jaki ma?
  • Odpowiedz
dalsim
dalsim
04.05.2026, 03:26:41
  • 1077
#zondacrypto #zonda
dalsim - #zondacrypto #zonda

źródło: IMG_2959

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh 04.05.2026, 04:57:42 via Wykop
  • 2
@Berkel_88: Jakis film nowy wyszedl?
  • Odpowiedz
Marshall_Marrow
Marshall_Marrow
Marshall_Marrow
02.04.2026, 18:33:16
  • 413
Wrzucam screena wpisu @zafrasowany, bo z jakiegoś powodu spadł z rowerka, a moim zdaniem był wartościowy.

#ukraina #rosja #wojna
Marshall_Marrow - Wrzucam screena wpisu @zafrasowany, bo z jakiegoś powodu spadł z ro...

źródło: 1000017898

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh 02.04.2026, 20:38:00 via Android
  • 1
@mattt-pittt: z Ukrainy albo ze Śląska. Antypolscy na wykopie to standard od kilku lat
  • Odpowiedz
huopisko
huopisko
31.03.2026, 22:20:14
  • 315
i tak się właśnie rozmawia z Amerykanami PiSowcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#usa #trump #polska #nato #iran #wojna #bekazpisu #polityka
huopisko - i tak się właśnie rozmawia z Amerykanami PiSowcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#usa #trump #...

źródło: 1000005734

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh 01.04.2026, 05:04:36 via Wykop
  • 0
@essos: Albo z transportem srodladowym po odrze
  • Odpowiedz
Tumurochir
Tumurochir
29.03.2026, 08:42:39
  • 1232
Poleciał do USA i robi sobie zdjęcia z amerykańskim sprzętem jednocześnie wetując SAFE dla polskich fabryk

Wyobraźcie sobie mieć kiedyś prezydenta, który będzie promował polski przemysł zbrojeniowy z taką pasją, z jaką Nawrocki promuje amerykański

Czy kojarzycie by odwiedził jakikolwiek polski zakład i zrobił sobie podobne zdjęcie z Borsukiem albo Piorunem?

#nawrocki #bekazpisu #bekazprawakow #neuropa #trump #usa #wojna
Tumurochir - Poleciał do USA i robi sobie zdjęcia z amerykańskim sprzętem jednocześni...

źródło: 1000119041

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh 29.03.2026, 10:07:16 via Android
  • 0
@KokainowyStforek: a co się udaje w Polsce produkować ? ile fabryk otworzono za po ? Chyba za poprzednich kadencji kastrowali wojsko
  • Odpowiedz
CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh 14.03.2026, 13:59:07
  • 28
Połowę pieniędzy na SAFE wydaliśmy na obce państwo tak o w ciągu tylko dwóch lat 2022-2023. I teraz ktoś jest mi w stanie wmówić, że żeby zbroić swoje państwo potrzebujemy zewnętrznych pożyczek? Może trzeba było trochę skromniej z wydatkami
CptPsyh - Połowę pieniędzy na SAFE wydaliśmy na obce państwo tak o w ciągu tylko dwóc...

źródło: 24556

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh
Autor
14.03.2026, 14:02:29 via Android
  • 4
@Dragonan: polska racja stanu to trzepanie korzyści na obudowie lub kontraktach, a nie wysyłanie kasy w niebyt
  • Odpowiedz
CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh
Autor
14.03.2026, 14:20:19 via Android
  • 0
@MistrzKowalski: zaatakowanie Polski a Ukrainy to dwie inne pary butów.
  • Odpowiedz
CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh
Autor
14.03.2026, 14:46:28 via Android
  • 1
@Drizztek: a może to Ty jesteś wykopkiem, który nie ma racji?
  • Odpowiedz
CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh
Autor
14.03.2026, 15:38:24 via Android
  • 1
@niecodziennyszczon: typie właśnie nie wiadomo na co poszła na to kasa, bo z tego co wiem każdy pomysł kontroli był gaszony w zarodku.
@Dragonan dlaczego pomysł, że odbudowa Ukrainy miałaby być finansowana przez polskie rządowe pieniądze, a nie ukraińskie rządowe pieniądze/surowce/udziały?
  • Odpowiedz
CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh
Autor
14.03.2026, 15:48:46 via Android
  • 1
@MistrzKowalski: tak samo jak idzie kasa na biedę w Afryce. Gdzieś przepada, brak kontroli kto dostaje tam. Kraj łapówkarski, a ty myślisz, że wszytko na pociski idzie?
  • Odpowiedz
CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh
Autor
14.03.2026, 15:54:48 via Android
  • 0
@MistrzKowalski: w dupie masz czy z 20 miliardów 10 poszło na lewizne? To tylko niepolak możne napisać, ale patrząc na propagandę tutaj to mnie nie zdziwi jakby na tagach masę Ukraińców była.
Wg źródeł po intensywnych walkach Rosja może odbudować potencjał w 3-5 lat . Teraz pytanie, czy nam Ukraina pomoże
  • Odpowiedz
CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh
Autor
14.03.2026, 16:04:00 via Android
  • 0
@Dragonan: to mamy płacić za armię, płacić za odbudowe i nie mieć nic z tego, już kilka lat po tym, jak okazało się, że ruscy nie dadzą radę dalej wgłąb Ukrainy wejść tylko pod pozorem tego, że mogą nas zaatakować? To musieliby albo drugi front otworzyć, albo wejść przez Ukrainę której nie mogą podbić.

A kraje zachodnie w sumie dostawali 50centow z każdego euro wydanego w Polsce jako inwestycję, a
  • Odpowiedz
CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh
Autor
14.03.2026, 16:35:09 via Android
  • 0
@MistrzKowalski: https://www.fe-ddis.dk/globalassets/fe/dokumenter/2025/-fe-intelligenceoutlook-25-.pdf?hl=pl-PL strona 17
  • Odpowiedz
CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh
Autor
14.03.2026, 19:46:42 via Android
  • 0
@CptPsyh: te poddalniczo-slużebnicze myślenie w stosunku do Ukrainy przekonuje mnie, że tutaj powinmo być pokazane jakim obywatelem kraju jesteś jak postujesz, bo az tyłu głupków nie może żyć w mirkowej bańce
  • Odpowiedz
JWRJWR
JWRJWR
13.03.2026, 05:05:46
  • 2203
Amerykanie właśnie nas wyruchali, jak ruchają ostatnio wszystkich sojuszników. Znoszą pomału sankcje na ruską ropę. Ukraina została sprzedana i nasze interesy zostały zdradzone. #polityka
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh 13.03.2026, 06:43:26 via Wykop
  • 6
@JWRJWR: USA nas wydyma niezalecnie kto rzadzi u nich. Polska to kraj § swiata. Myslenie zyczeniowe i podpinanie prawicy czy lewicy nie ma sensu
  • Odpowiedz
CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh 13.03.2026, 07:10:31 via Wykop
  • 1
@Gjbgghbhhjj: Myslenie zyczeniowe. Brak tarczy antyrakietowej, koniecznosc viz po naszym wkladzie w wojny w Afganistanie i Iraku, zniesienie embargo na NS2 to przyklady dymania przez Dekokratow polski rzad - w tym przypadku rzad PO. Tarcze wybudowano, bo zmienily sie cele USA, ale sam fakt, ze zrezygnowali w ramach resetu to cos
  • Odpowiedz
CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh 13.03.2026, 08:02:58 via Android
  • 1
@JWRJWR: @bidzej no tak, masz racje. Nie liczy się, że USS nas dyma kiedy im pasuje, tylko, że nas dyma kandydat poparty przez PiS
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
13.03.2026, 04:57:25
  • 69
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh 13.03.2026, 06:45:12 via Wykop
  • 0
@przemyslaw-maczka: ale o tym nie wypada rozmawiac
  • Odpowiedz

268

Trociny pomagają oczyszczać glebę z metali ciężkich

Trociny pomagają oczyszczać glebę z metali ciężkich

Zespół badawczy z Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej udowadnia, że to, co przemysł drzewny uznaje za odpad, może znacząco wspomóc oczyszczanie gleb z metali ciężkich. Wyniki badań polskich naukowców zostały opublikowane w czasopiśmie "ACS Omega".

Lifelike
z
pwr.edu.pl
dodany: 10.03.2026, 17:54:16
  • 52
  • #
    nauka
  • #
    chemia
  • #
    wroclaw
  • #
    ciekawostki
  • #
    swiatnauki
  • #
    liganauki
CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh 11.03.2026, 07:52:25 via Android
  • -2
@kosma666: już nie. Unia zaprzeczyła, że jest eko
CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh 11.03.2026, 07:56:29 via Android
  • -2
@kosma666: pelet i brykiet nie jest już ekologiczny i nie buduje się fabryk osuszających trociny w tym celu za bardzo
jabol6000
jabol6000
10.03.2026, 04:48:56
  • 687
#heheszki
jabol6000 - #heheszki

źródło: 1000011096

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh 10.03.2026, 05:55:21 via Android
  • 584
@jabol6000: jak patrzysz oczami to nie monetyzuje się jej
  • Odpowiedz
zeszyt-w-kratke
zeszyt-w-kratke
zeszyt-w-kratke
09.03.2026, 11:14:38
  • 315
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh 09.03.2026, 11:45:27 via Android
  • 5
@zeszyt-w-kratke: gdzie mieszkańcy bloków mają ładować auto ?
  • Odpowiedz
CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh 09.03.2026, 12:15:14 via Android
  • 4
@zeszyt-w-kratke: odpowiesz ?
  • Odpowiedz
CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh 09.03.2026, 12:36:39 via Android
  • 3
@Marek_Licyniusz_Krassus: no niestety to nie wyjdzie. Gdzie chcesz podłączyć pod blokiem auto ? Jak ktos mieszka w bloku to zazwyczaj nie ma garażu. USA mają ogromne powierzchnię i parkingi. Idź do dużego miasta pod blokowisko i zobacz ile auto jest do podłączenia i przelicz ile kw potrzeba żeby tak zasilic
  • Odpowiedz
CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh 09.03.2026, 12:58:45 via Android
  • 4
@zeszyt-w-kratke:
Trzebaby było w każdy mieście kuć beton i asfalt, zakładać nowa, grubsza instalacje od samego początku i budować wystaczajaco gniazdek żeby o 3 w nocy się nie budzić żeby wyciągnąć wtyczkę, bo ktoś.inny chce ładować. Dodatkowo na oze tego nie uciagniesz, bo a) ładujesz po pracy jak już słonka nie ma, a takich akumulatorów jeszcze nie ma b) jak nie świeci i nie wieje, to sieć padnie. Musisz mieć
  • Odpowiedz
CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh 09.03.2026, 15:09:23 via Android
  • 4
@zeszyt-w-kratke: po prostu nie masz żadnych argumentów. Porównujesz Polske z Chinami (ile mają elektrowni atomowych ) i CPN budowany w rok na boku z kuciem ulic, chodników i parkingów.
Pleciesz bzdury
  • Odpowiedz
CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh 09.03.2026, 15:18:25 via Android
  • 2
@Wyemancypowanykalafiorek: po prostu jakiś polityk pisu cośtam źle powiedział o OZE i teraz jest przeciwny przekaz.
  • Odpowiedz
MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx
09.03.2026, 08:55:26
  • 620
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh 09.03.2026, 10:52:25 via Wykop
  • 0
@MrsMsx: Prawda jest taka, ze jakby rzadzili demokraci to tak samo wsparliby Izrael, jak trump
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
09.03.2026, 05:20:33
  • 210
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh 09.03.2026, 07:23:20 via Wykop
  • 3
@chigcht: i Holownia z 20% i byl juz w drugiej turze
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
09.03.2026, 05:45:37
  • 490
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPsyh
CptPsyh
CptPsyh 09.03.2026, 07:20:51 via Wykop
  • 0
@wesolymaluch: moze czas zaczac racjonalizowac wydatki
@wezsepigulke zwykly obywatel odetchnie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.04.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.06.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.01.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking