Huopy mam takie pytanko:
Bo zapisywałem się w styczniu na kurs CNC, dopiero zadzwonili do mnie w poniedziałek, iż zaczynają się zajęcia w piątek (czyli dzisiaj) o 16.
No i takie pytanko: Iść na to? Gdyż zajęcia będą w każdy piątek o 16, tylko już nie pamiętam po ile godzin będzie trwać (prócz tego, że kurs trwa 120h) no i jeszcze za to nie zapłaciłem...
A tak mi się dzisiaj nie chcę
Bo zapisywałem się w styczniu na kurs CNC, dopiero zadzwonili do mnie w poniedziałek, iż zaczynają się zajęcia w piątek (czyli dzisiaj) o 16.
No i takie pytanko: Iść na to? Gdyż zajęcia będą w każdy piątek o 16, tylko już nie pamiętam po ile godzin będzie trwać (prócz tego, że kurs trwa 120h) no i jeszcze za to nie zapłaciłem...
A tak mi się dzisiaj nie chcę












Pamiętam parę lat temu była na Mirko imba, kiedy robiący specjalizacje protestowali jak mało zarabiają. Wtedy nie można było słowa powiedzieć na lekarzy. Mówiłem już wtedy, że nie znam biednego lekarza