#lemans chyba nigdy czerwonej flagi nie bylo
tumialemdaclogin via Wykop
- 1
@SpongeBobertKanciastoRenki: w 2013 po śmiertelnym wypadku Simonsa
Ogółem wtedy też chcieli cały wyścig przed wczesnie zakończyć
Ogółem wtedy też chcieli cały wyścig przed wczesnie zakończyć
tumialemdaclogin via Wykop
- 1
@SpongeBobertKanciastoRenki: właśnie raczej była, bo też wtedy tylko 240 okrążeń przejechali, w autach w których w poprzednich latach walili prawie 400
tumialemdaclogin via Wykop
- 1
@Korowiov: aż z ciekawości sprawdziłem i faktycznie nie było, tylko bardzo długi SC przez deszcz
tumialemdaclogin via Wykop
- 1
@nico-toscani: @SpongeBobertKanciastoRenki dobra nie ważne, jakieś fałszywe wspomnienie miałem
#f1 Ale Haas jest w dupie. Jak oni to zrobili? Cały środek stawki im uciekł, jestem wściekły
tumialemdaclogin via Wykop
- 0
@dodi-lukebakio: no i może nie zadzwonić nigdy. Ponoć Ferrari ma pokładać większą nadzieję w Camarze, tym co jeździ obecnie w F2, a rok temu w debiucie wygrał F3. Uważają że to większy talent od Bearmana.
Właśnie mieli zacząć już negocjację z Haasem w sprawie posady na 2027. Aby bezpośrednio skonfrontować ze sobą Bearman vs Camara. Lepszy pewnie dostanie fotel po Hamiltonie. Bo jeden zablokował Leclerc na wiele lat.
Właśnie mieli zacząć już negocjację z Haasem w sprawie posady na 2027. Aby bezpośrednio skonfrontować ze sobą Bearman vs Camara. Lepszy pewnie dostanie fotel po Hamiltonie. Bo jeden zablokował Leclerc na wiele lat.
daily reminder że Bottas ciągle ma więcej zwycięstw niż charles leclerc #f1 #sekcjaszkalowaniamonakijskiejp0kraki
źródło: image
Pobierz
tumialemdaclogin via Wykop
- 5
@manifoldboosted: jeszcze Massa ma wieciej wygranych, w krótszym czasie. Mając sezonu z mniejszą ilością wyścigów.
A Leclerc miał 3 dlugie sezony gdzie dało się na trzaskać wygranych 2019, 22, 24
A Leclerc miał 3 dlugie sezony gdzie dało się na trzaskać wygranych 2019, 22, 24
- 6
źródło: leclec_bottas_V6
Pobierz
tumialemdaclogin via Wykop
- 5
Alpine nie powiedziało Gasliemu o karze i chłop świętował na okrążeniu zjazdowym i na podium chciał iść xd
https://dubz.co/c/efb2d6
#f1
https://dubz.co/c/efb2d6
#f1
@tumialemdaclogin: xDDDDDD
@tumialemdaclogin: Jak mógł nie wiedzieć, jak podczas czerwonej flagi widać było jaki był wkurzony i walił ręcznikiem w bandę?
Tam tyle kar będzie że jeszcze dziad na podium skończy xd
#f1
#f1
@tumialemdaclogin: no i to by było eleganckie
#f1 Ile Russell ma kary?
tumialemdaclogin via Wykop
- 1
@dodi-lukebakio: DT zamieniana po wyścigu jest na 30 sekund. Plus 5 sekund wcześniej to razem 35
Patrz jak kosze beton
#f1
#f1
Kurde jakby Robert nie pojechał w ronde di Andorra
@tumialemdaclogin: kurde gdyby ona jednak nie miała siurka
- 6
tumialemdaclogin via Wykop
- 3
@MrRedz: przegrał ze starym dziadem
tumialemdaclogin via Wykop
- 1
- 5
tumialemdaclogin via Wykop
- 1
@MrRedz: a potem znowu będzie że tyyyyyyyle brakowało
Roman Biliński na podium F2 w Monako

Jako pierwszy w historii kierowca reprezentujący Polske stanął na podium wyścigu F2. Serii bezpośrednio pod F1 Biorąc pod uwagę wszystkie poprzednie jej poprzednie wcielenia GP2, F3000. PS mimo to był sprint to w oficjalnych statystykach F2 są one na równo z głównymi wyścigami, więc Roman zapisal si
z- 27
- #
- #
- #
tumialemdaclogin via Wykop
- 14
Warto odnotować że Polska dołączyła do grona państw z podium w F2 bardzo późno
Przed nami były już Czechy, Bułgaria, Estonia, Rumunia co już w 2017 miała kierowcę co zrobił podia.
Nie mówiąc już o egzotyce jak Paragwaj czy Barbados.
Przed nami były już Czechy, Bułgaria, Estonia, Rumunia co już w 2017 miała kierowcę co zrobił podia.
Nie mówiąc już o egzotyce jak Paragwaj czy Barbados.
- 14
tumialemdaclogin via Wykop
- 1
@MrRedz: ciekawe czy @milosz1204 będzie oglądać
@tumialemdaclogin: Człowieku, ale bym się takiego Ptysia w szklanej butelce napił!!!
- 10
#f1
https://x.com/wearetherace/status/2062949258790129994
Stary cwel nie ma dobrego bolida i już obrażony na cały świat. Ciekawe czy tak samo narzekał w '23
https://x.com/wearetherace/status/2062949258790129994
Stary cwel nie ma dobrego bolida i już obrażony na cały świat. Ciekawe czy tak samo narzekał w '23
źródło: 1000010276
Pobierz
tumialemdaclogin via Wykop
- 0
@jedlin12: ale jazda hybrydowym(jedynym w stawce) samochodem nie przeszkadzała mu wygrać Le Mans
źródło: 1000006904
Pobierz
tumialemdaclogin via Wykop
- 5
@JuzefCynamon: ale tak serio to nie mogę rozkiminc czemu, dwie flagi są jak ktoś ma podwójne obywatelstwo. On raczej nie ma
tumialemdaclogin via Wykop
- 4
@JuzefCynamon: ponoć on w jakiś niskich formulach startował już kiedyś na licencji USA
tumialemdaclogin via Wykop
- 10
źródło: 1000006906
PobierzMewa z------a żarcie z vip restauracji tuż przy samym torze. Gdzie pewnie ten kawalek kosztuje z kilka set euro
#f1
#f1
źródło: 1000006905
Pobierz@tumialemdaclogin: i to będzie więcej akcji niż jutro na torze
@Logistyk_z_Cadillaca: ała
- 16
#f1 10,3k ale to z--------a
tumialemdaclogin via Wykop
- 9
@JuzefCynamon: jak Kubica w barierkę
- As long as the car is not red, I wish you the best!
Osiągnięcia
Rocznica
od 03.11.2025Rocznica Mikroblogger
od 15.01.2022Mikroblogger














#lemans