Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko117
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tumialemdaclogin

tumialemdaclogin

Dołączył 11 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15812
  • Znaleziska 228
  • Mikroblog 15584
  • Obserwujący 50
  • Obserwowane 10
tumialemdaclogin
tumialemdaclogin przed chwilą
  • 3
Byle tylko kojot nie zrobił znaleziska 5 minut przed końcem
#lemans
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
14 godz. i 25 min temu
  • 1
#lemans chyba nigdy czerwonej flagi nie bylo
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tumialemdaclogin
tumialemdaclogin 14 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 1
@SpongeBobertKanciastoRenki: w 2013 po śmiertelnym wypadku Simonsa

Ogółem wtedy też chcieli cały wyścig przed wczesnie zakończyć
  • Odpowiedz
tumialemdaclogin
tumialemdaclogin 14 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 1
@SpongeBobertKanciastoRenki: właśnie raczej była, bo też wtedy tylko 240 okrążeń przejechali, w autach w których w poprzednich latach walili prawie 400
  • Odpowiedz
tumialemdaclogin
tumialemdaclogin 14 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 1
@Korowiov: aż z ciekawości sprawdziłem i faktycznie nie było, tylko bardzo długi SC przez deszcz
  • Odpowiedz
tumialemdaclogin
tumialemdaclogin 14 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 1
@nico-toscani: @SpongeBobertKanciastoRenki dobra nie ważne, jakieś fałszywe wspomnienie miałem
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
przedwczoraj, 15:33:09
  • 1
#f1 Ale Haas jest w dupie. Jak oni to zrobili? Cały środek stawki im uciekł, jestem wściekły
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tumialemdaclogin
tumialemdaclogin przedwczoraj, 18:57:02 via Wykop
  • 0
@dodi-lukebakio: no i może nie zadzwonić nigdy. Ponoć Ferrari ma pokładać większą nadzieję w Camarze, tym co jeździ obecnie w F2, a rok temu w debiucie wygrał F3. Uważają że to większy talent od Bearmana.

Właśnie mieli zacząć już negocjację z Haasem w sprawie posady na 2027. Aby bezpośrednio skonfrontować ze sobą Bearman vs Camara. Lepszy pewnie dostanie fotel po Hamiltonie. Bo jeden zablokował Leclerc na wiele lat.
  • Odpowiedz
manifoldboosted
manifoldboosted
07.06.2026, 19:55:18
  • 19
daily reminder że Bottas ciągle ma więcej zwycięstw niż charles leclerc #f1 #sekcjaszkalowaniamonakijskiejp0kraki
manifoldboosted - daily reminder że Bottas ciągle ma więcej zwycięstw niż charles lec...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tumialemdaclogin
tumialemdaclogin 07.06.2026, 20:13:03 via Wykop
  • 5
@manifoldboosted: jeszcze Massa ma wieciej wygranych, w krótszym czasie. Mając sezonu z mniejszą ilością wyścigów.

A Leclerc miał 3 dlugie sezony gdzie dało się na trzaskać wygranych 2019, 22, 24
  • Odpowiedz
MrRedz
MrRedz
07.06.2026, 18:50:06
  • 6
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1 #sekcjaszkalowaniamonakijskiejp0kraki
MrRedz - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1 #sekcjaszkalowaniamonakijskiejp0kraki

źródło: leclec_bottas_V6

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tumialemdaclogin
tumialemdaclogin 07.06.2026, 19:42:42 via Wykop
  • 5
@MrRedz: @manifoldboosted
tumialemdaclogin - @MrRedz: @manifoldboosted

źródło: vfwmm5

Pobierz
  • Odpowiedz
tumialemdaclogin
tumialemdaclogin 07.06.2026, 17:14:36
  • 65
Alpine nie powiedziało Gasliemu o karze i chłop świętował na okrążeniu zjazdowym i na podium chciał iść xd

https://dubz.co/c/efb2d6

#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruut
ruut
07.06.2026, 17:48:46 via Wykop
  • 2
@tumialemdaclogin: xDDDDDD
  • Odpowiedz
Pawu1on
Pawu1on
07.06.2026, 21:20:38 via Wykop
  • 5
@tumialemdaclogin: Jak mógł nie wiedzieć, jak podczas czerwonej flagi widać było jaki był wkurzony i walił ręcznikiem w bandę?
  • Odpowiedz
tumialemdaclogin
tumialemdaclogin 07.06.2026, 15:01:52
  • 16
Tam tyle kar będzie że jeszcze dziad na podium skończy xd
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niezly_softcore
niezly_softcore
07.06.2026, 15:03:42 via Wykop
  • 0
@tumialemdaclogin: no i to by było eleganckie
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
07.06.2026, 14:56:12
  • 0
#f1 Ile Russell ma kary?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tumialemdaclogin
tumialemdaclogin 07.06.2026, 14:57:19 via Wykop
  • 1
@dodi-lukebakio: DT zamieniana po wyścigu jest na 30 sekund. Plus 5 sekund wcześniej to razem 35
  • Odpowiedz
tumialemdaclogin
tumialemdaclogin 07.06.2026, 14:40:28
  • 21
Patrz jak kosze beton
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tumialemdaclogin
tumialemdaclogin 07.06.2026, 08:49:52
  • 3
Kurde jakby nie ściągnęli Romana na pit tylko został na torze jak pajet, przed którym zresztą jechał to by miał te P3 lub P4
#f1 #f2
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Breaking-DAD
Breaking-DAD
07.06.2026, 08:54:57 via Wykop
  • 11
Kurde jakby Robert nie pojechał w ronde di Andorra
  • Odpowiedz
diamondhands
diamondhands
07.06.2026, 09:06:54 via Wykop
  • 0
@tumialemdaclogin: kurde gdyby ona jednak nie miała siurka
  • Odpowiedz
MrRedz
MrRedz
06.06.2026, 15:14:04
  • 6
Hamilton znowu pokonał monakijską pOkrakę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tumialemdaclogin
tumialemdaclogin 06.06.2026, 15:14:20 via Wykop
  • 3
@MrRedz: przegrał ze starym dziadem
  • Odpowiedz
tumialemdaclogin
tumialemdaclogin 06.06.2026, 15:18:36 via Wykop
  • 1
@MrRedz: z drugiej strony dziadek za ścianą mieszkał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MrRedz
MrRedz
06.06.2026, 14:25:15
  • 5
Mam nadzieję że Lewis Hamilton znowu pokona monakijską p0krakę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tumialemdaclogin
tumialemdaclogin 06.06.2026, 14:27:19 via Wykop
  • 1
@MrRedz: a potem znowu będzie że tyyyyyyyle brakowało
  • Odpowiedz

315

Roman Biliński na podium F2 w Monako

Roman Biliński na podium F2 w Monako

Jako pierwszy w historii kierowca reprezentujący Polske stanął na podium wyścigu F2. Serii bezpośrednio pod F1 Biorąc pod uwagę wszystkie poprzednie jej poprzednie wcielenia GP2, F3000. PS mimo to był sprint to w oficjalnych statystykach F2 są one na równo z głównymi wyścigami, więc Roman zapisal si

tumialemdaclogin
z
wykop.pl
dodany: 06.06.2026, 13:12:05
  • 27
  • #
    f1
  • #
    f2
  • #
    sport
tumialemdaclogin
tumialemdaclogin
Autor
06.06.2026, 13:41:15 via Wykop
  • 14
Warto odnotować że Polska dołączyła do grona państw z podium w F2 bardzo późno
Przed nami były już Czechy, Bułgaria, Estonia, Rumunia co już w 2017 miała kierowcę co zrobił podia.
Nie mówiąc już o egzotyce jak Paragwaj czy Barbados.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tumialemdaclogin
tumialemdaclogin 06.06.2026, 13:24:58
  • 4
Biliński jeszcze umi w deszczu, także liczę na jakiś deszczowy wyścig w europejskiej części sezonu
#f1 #f2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrRedz
MrRedz
06.06.2026, 11:40:18
  • 14
Dla przypomnienia warto dzisiaj odpalić transmisję z F2 o 14:15. Roman Biliński startuje z pierwszego rzędu do sprintu i jak nic się złego nie stanie to będzie pierwsze polskie podium w historii F2 (づ•﹏•)づ
#f2 #f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tumialemdaclogin
tumialemdaclogin 06.06.2026, 12:17:43 via Wykop
  • 1
@MrRedz: ciekawe czy @milosz1204 będzie oglądać
  • Odpowiedz
tumialemdaclogin
tumialemdaclogin 06.06.2026, 12:15:38
  • 2
No to ptysie w dłonie i patrzymy na zwycięstwo Polaka rodaka w F2
#f1 #f2
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sprzedafcaMakaronu
sprzedafcaMakaronu
sprzedafcaMakaronu
07.06.2026, 14:32:08 via Wykop
  • 0
@tumialemdaclogin: Człowieku, ale bym się takiego Ptysia w szklanej butelce napił!!!
  • Odpowiedz
jedlin12
jedlin12
06.06.2026, 11:56:37
  • 10
#f1

https://x.com/wearetherace/status/2062949258790129994

Stary cwel nie ma dobrego bolida i już obrażony na cały świat. Ciekawe czy tak samo narzekał w '23
jedlin12 - #f1

https://x.com/wearetherace/status/2062949258790129994

Stary cwel nie...

źródło: 1000010276

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tumialemdaclogin
tumialemdaclogin 06.06.2026, 12:14:46 via Wykop
  • 0
@jedlin12: ale jazda hybrydowym(jedynym w stawce) samochodem nie przeszkadzała mu wygrać Le Mans
  • Odpowiedz
tumialemdaclogin
tumialemdaclogin 06.06.2026, 09:07:54
  • 14
Gładysz na bolidzie ma flagę USA wtf
#f1 #f3
tumialemdaclogin - Gładysz na bolidzie ma flagę USA wtf 
#f1 #f3

źródło: 1000006904

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tumialemdaclogin
tumialemdaclogin
Autor
06.06.2026, 09:09:37 via Wykop
  • 5
@JuzefCynamon: ale tak serio to nie mogę rozkiminc czemu, dwie flagi są jak ktoś ma podwójne obywatelstwo. On raczej nie ma
  • Odpowiedz
tumialemdaclogin
tumialemdaclogin
Autor
06.06.2026, 09:13:42 via Wykop
  • 4
@JuzefCynamon: ponoć on w jakiś niskich formulach startował już kiedyś na licencji USA
  • Odpowiedz
tumialemdaclogin
tumialemdaclogin
Autor
06.06.2026, 09:45:47 via Wykop
  • 10
@CyrkF1: @JuzefCynamon
tumialemdaclogin - @CyrkF1: @JuzefCynamon

źródło: 1000006906

Pobierz
  • Odpowiedz
tumialemdaclogin
tumialemdaclogin 06.06.2026, 09:18:57
  • 23
Mewa z------a żarcie z vip restauracji tuż przy samym torze. Gdzie pewnie ten kawalek kosztuje z kilka set euro
#f1
tumialemdaclogin - Mewa z------a żarcie z vip restauracji tuż przy samym torze. Gdzie...

źródło: 1000006905

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
06.06.2026, 09:25:05 via Wykop
  • 13
@tumialemdaclogin: i to będzie więcej akcji niż jutro na torze
  • Odpowiedz
Akatrosh
Akatrosh
06.06.2026, 09:26:39 via Wykop
  • 1
@Logistyk_z_Cadillaca: ała
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
06.06.2026, 08:59:57
  • 16
#f1 10,3k ale to z--------a
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tumialemdaclogin
tumialemdaclogin 06.06.2026, 09:00:50 via Wykop
  • 9
@JuzefCynamon: jak Kubica w barierkę
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >
  • As long as the car is not red, I wish you the best!

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.01.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking