Wpis z mikrobloga

@CptPsyh: one po prostu szukają atencji, jedna przez drugą ścigają się, która znajdzie coś i zaistnieje.

@Tygrysia_Lilia: ja tam widzę laskę z obiema zajętymi rękami bo ma dziecko i torebkę i kolesia z dzieckiem za jedną rękę, a w drugiej kawa na spółę. Dla nich. Dla niej i dla niego. A niesie ją bo ma #!$%@? jedna rękę wolna bo nie nosi torebki.

Takie tępe pindy to rak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Tygrysia_Lilia: a moze tak wbic siena grupe dla tych pan, podszyc sie i zaczac cos w stylu "kluby nas dyskryminuja! Sadza ze jestesmy biedne i nie potrafimy za siebie zaplacic! Trzeba yo zmienic"

A jesli by to przeszli, to by bylo pieknie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Can_I_help_you: Wszystko się zgadza, ale chyba nie myślisz że takim logicznym wywodem da się coś wytłumaczyć ludziom którzy widzą problem w obrazku z kubka do kawy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@Tygrysia_Lilia: ja to widze tak ze kobieta karmiaca nie powinna pic kawy, chyba ze nie chce zeby babelek spal. A stary jedzie na kawie bo pomaga z dziecmi i jeszcze pracuje. No ale mi sie zmienilo postrzeganie odkad zostalam madka XD
  • Odpowiedz
@Tygrysia_Lilia a odpowiedź jest taka prosta... Pani wypiła rano herbatę w domku, bo kawy nie lubi, podczas gdy mąż ogarnial dzieci do wyjścia natomiast mąż jest fanem kawy z żabki, sklep ma pod blokiem więc nie ma ekspresu do kawy w domku
  • Odpowiedz