Wpis z mikrobloga

Dziedzictwo Hogwartu 8/10.
Fabuła i kilkanaście zadań pobocznych skończone.
Gierka super. Jak to w zwyczaju na początku była nuda. Po kilku misjach gra się rozwinęła i jako fana HP bardzo mnie wciągnęło.

Na plus nauka czarów, zwiedzanie otwartego i rozbudowanego świata, walka z przeciwnikami, pozyskiwanie zwierzaków, latanie na miotle.
Na minus trochę fabuła, dziwne dialogi, czasami grafika zawodziła.

Największe wrażenie wywarl na mnie otwarty świat. Latałem sobie po całej mapie i walczyłem z przeróżnymi stworami i znajdowałem różne przedmioty. Najlepsze było jak wszedłem do jakieś krypty pod jedną wioską i odkryłem bardzo dużą kopalnie. Wiele było takich miejsc.

Grę chyba sprzedam.

Co teraz pograć? Myślałem nad The Last of Us.
Zaliczone już mam God of war Ragnarok, Wiedzmin 3, Cyberpunk, teraz Hogwart Legacy.
#playstation #playstation5 #ps5 #gry #konsole #hogwartslegacy #dziedzictwohogwartu
kopek - Dziedzictwo Hogwartu 8/10.
Fabuła i kilkanaście zadań pobocznych skończone.
G...

źródło: 18788852eb489-screenshotUrl

Pobierz
  • 47
@kopek Jak dla mnie to początek był fajny a im dalej w las tym większa nuda. Tylko jeden wątek fabularny mnie interesował, otwarty świat po odblokowaniu latania okazał się jak zwykle wypełniony powtarzalnymi aktywnościami z 3 typami przeciwników na krzyż i kiepskimi misjami pobocznymi. No i system ekwipunku jak z loot shooterów, w każdej skrzyni znajdujesz jakieś badziewie, które jest minimalnie lepsze od tego co masz, w związku z czym w grze
@schreder: Może poczytaj co sie nie podoba, to sie dowiesz? Bo wiele mozna zarzucić drugiej części i nie chodzi o sam fakt pojawienia sie wątków lgbt. Nie, nie wyręczę cie z korzystania z google, sam znajdz watki na reddit.
@kopek: Jak dla mnie ta gra to takie 6.5/10. Byłoby o wiele lepiej gdyby istniał w niej jakikolwiek system reputacji. Każdy npc powtarza jakie to zaklęcia niewybaczalne są okropne, a robisz sobie avada kedavra i co najwyżej skomentują "no nieładnie!" albo gra zachęca do wchodzenia do domów i kradnięcia rzeczy z kufrów i nikt sobie z tego nic nie robi. Plus jakiś dziwny system wstrzymywania wątków, gdzie wypełnia się przy jakimś
@kopek: Rdr2 jeśli masz ogrom wolnego czasu. Ta gra powinna być stawiana za przykład modelowego otwartego świata. Generalnie, chyba nadal mój top 1 gier.
Tlou, pierwsza cześć to połączenie ciekawej historii i nudnawego gameplayu, w dwójce mamy za to jedna z najlepiej opowiedzianych historii w grach ever, a sam gameplay też aż tak mnie nie nużył.