Wpis z mikrobloga

Wołam @Moderacja, @a__s, @m__b oraz wszystkich zainteresowanych turbosłowiańskimi manipulacjami @binuska.

https://www.wykop.pl/link/5049103/kolejne-turboslowianskie-manipulacje-binuska-na-tagach-historia-i-sztuka/

Wołam również plusujących wpisy @binuska:
@Bazarnia, @Billybob, @Brunuser, @Canis_Majoris, @CenturionWodka, @CygaNwWannie, @Engma, @F4eddy, @fajnyprojekt, @farmer111, @Fren, @Generalissimus, @hammerheart, @hill7, @Hu_Yu_Hai_Ding, @hugoprat, @invisibleborder, @JakovKarnic, @JRLarry26, @Klauzula_wykonalnosci, @koraki, @kukimanstah, @mannoroth, @Masterpolska94, @milenaolesinska, @MReiss, @New_Leader, @no_49, @nosacz_ninja, @ondraszek, @pestis, @Piz-dur, @rybak_fischermann, @skarbie, @suwalka, @swaginsky3000, @szukajek, @TakiZeMnieSmieszek, @terr0r_dr0ne, @Trojden, @twoja_stara_to_jezozwierz, @TwojKoszmar, @Vadzior, @Waffenek, @Werian89, @xXx_perun_xXx, @Zashi

Tagi spamowane przez binuskę:
#archeologia, #arianizm, #artefaktnadzis, #bekazkatoli, #bukwica, #carowie, #cerkiew, #ciekawostki, #ciekawostkihistoryczne, #czechy, #epokavilka, #fotohistoria, #hanysy, #herby, #historia, #historiapolski, #historiaslaska, #imperiumlechitow, #jagiellonowie, #krym, #kryminalnahistoriakatolicyzmu, #lublin, #malarstwo, #megality, #mitologiaslowianska, #monety, #numizmatyka, #nysa #opole, #piastowie, #polska, #poznan, #prawoslawie, #przemyslidzi, #religia, #rodzimowierstwo, #rosja, #rzezba, #scytowie, #sevastopol, #silesia, #silesiorum, #slask #sleza, #slowianie, #sobotka, #starszezwoje, #sztuka, #sztukaslowianska, #ukraina, #warjagi, #wielkopolska, #wroclaw, #zloto

#gruparatowaniapoziomu #kultura #sztuka #historia #moderacja #moderacjacontent #afera #qualitycontent
  • 26
  • Odpowiedz
@pani_doktor_od_arszeniku: Moderacja się już przecież odniosła, że nie są w stanie weryfikować każdego wpisu pod względem prawdziwości dlatego nic z nią nie zrobią, ale łap plusa i wykop za demaskowanie tych manipulacji
  • Odpowiedz
Mi się wydaje, że to troll. Każdy foliarz widząc, że nie ma tu nikogo do stworzenia własnego kółka adoracji pt "My znamy prawdę" by przeniósł się już na jakieś foliarskie serwisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz