Wpis z mikrobloga

  • 12
@plusikdziczku Raz mi paczka doszła tego samego dnia, sklep był 5 km ode mnie i nie chciało mi się jechać. Myślałem że na drugi dzień będzie a tu cyk za 2 godziny w paczkomacie
  • Odpowiedz
  • 11
@pokyw12 Oznacza że kurier odebrał i na 99% będzie, jakby nie miał zamiaru dostarczyć to po cholerę by ją brał na weekend. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby wydana paczka nie doszła w ten sam dzień, soboty to jest przecież nic nadzwyczajnego
  • Odpowiedz
  • 761
@onepnch: Mój rekord to paczka w 15 minut. Okazało się, czego wcześniej nie ogarnąłem, że sklep z którego zamawiałem i paczkomat do którego zamawiałem są dosłownie obok siebie (po przeciwnej stronie ulicy). Czyli kurier odebrał paczkę i od razu wrzucił do paczkomatu docelowego. A się wtedy wkurzyłem, że zamiast darmowego odbioru osobistego zapłaciłem za "transport" paczki o jakieś 50 m :)
  • Odpowiedz
@plusikdziczku Mieszkam w Holandii i jakby InPost poszedł na zachód Europy to murowany sukces, przecież tu czas się zatrzymał 10 lat temu, zamawiasz paczkę w niedzielę to czekasz minimum do środy XD niedawno zamówiłem buty do pracy to czekałem tydzień
  • Odpowiedz
@plusikdziczku: za to kochasz Polske bo te rzeczy są tak na prawdę rewolucyjne i są ludzie którzy to ogarnęli. To nie jest taka mała rzecz tak na prawdę. To wprowadziło inną jakość o której zachodnia europa nawet nie zdążyła pomyśleć. Gdybyśmy mieli 10 elektrowni jądrowych i brak pisu przez ostatnie 8 lat to nie mówię, że moglibyśmy być potęgą ale na pewno bylibyśmy duuuużo dalej niż jesteśmy (i tak jest
  • Odpowiedz
@plusikdziczku: Blik przynajmniej jest alternatywą jeśli visa lub mastercard nawali. To #!$%@? że cały kontynent polega wyłącznie na systemie amerykańskim ale europa taka nieporadna i nic z tym nie zrobisz.
  • Odpowiedz
@plusikdziczku: @PokemonowyRambo
A pamiętasz kilka lat temu początki InPost?
Jak wzięli się za roznoszenie listów to można było je znaleźć w różnych dziwnych miejscach bo doręczycielom nie chciało się przynosić i potrafili np
wszystkie wrzucić do jednej skrzynki albo np. porzucić w rurze szlabanu pod lasem.
Paczkomatami odpokutowali, ale ja te rysę na ich wizerunku pamiętam.

https://gazetawroclawska.pl/znow-problem-z-listami-inpostu-przesylki-min-z-sadow-i-prokuratury-znalezione-w-rowie/ar/3733886
  • Odpowiedz