Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SzybkiStachu
SzybkiStachu

SzybkiStachu

Dołączył 8 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1381
  • Znaleziska 4
  • Mikroblog 1377
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
Nobody32
Nobody32
3 godz. i 27 min temu
  • 28
W Stalowej Woli odbył się marsz dla życia i rodziny. Jakieś 80% uczestników to emeryci. W komentarzach na fejsie wiele wpisów, że Ci starsi to ostatnie normalne pokolenie które miało dzieci i teraz cieszą się wnukami.
Ale jak się stwierdzi, że to oni przecież tak wychowali własne dzieci, że z jakichś powodów nie chcą się teraz rozmnażać albo mają max po jednym dziecku to oczywiście dostaniesz odpowiedź, że to wina propagandy a
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzybkiStachu
SzybkiStachu
SzybkiStachu przed chwilą via Wykop
  • 0
@arsze_nick: Kiedy to nie było aborcji, normalnie szło się do akuszerki czy znachorki i ona załatwiała sprawę przyszłego dziecka po polsku, a nie jakieś wymysły u lekarzy
  • Odpowiedz
cierpka-rzodkiewka
cierpka-rzodkiewka
wczoraj, 04:29:00
  • 81
to są najlepsze #zwiazki a wy nie dajecie szans takim chłopakom #logikarozowychpaskow
cierpka-rzodkiewka - to są najlepsze #zwiazki a wy nie dajecie szans takim chłopakom ...

źródło: 14120

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzybkiStachu
SzybkiStachu
SzybkiStachu wczoraj, 05:52:35 via Wykop
  • 7
@cierpka-rzodkiewka: Jak to jest, że jak chłop jest grubszy niż baba to oceniamy babę, bo pewnie na hajs poleciała, ale jak baba jest grubsza niż chłop, to też oceniamy babę bo "logikarozowychpaskow"
  • Odpowiedz
i-marszi
i-marszi
11.06.2026, 06:41:42
  • 11
Jesteśmy ostatnim pokoleniem, które dotknęło żywej historii.

Kiedy urodziłem się w 1980 roku, świat wyglądał zupełnie inaczej pod względem pamięci o II Wojnie Światowej. Ludzie, którzy w czasie wojny byli nastolatkami czy młodymi dorosłymi, mieli wtedy po około 50-60 lat. Byli w sile wieku. To byli nasi sąsiedzi, nauczyciele, ekspedientki w sklepach, nasi rodzice i dziadkowie.

Wtedy wojna nie była suchym rozdziałem w podręczniku, ona wisiała w powietrzu.
Przeżywaliśmy to w kinie, w literaturze pięknej,
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzybkiStachu
SzybkiStachu
SzybkiStachu 11.06.2026, 10:08:18 via Wykop
  • 0
@niecodziennyszczon: idealny przykład jak punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Tak samo młodzi bedą mówić, że są ostatnim pokoleniem który miał mechaniczne klamki w oknach porownując do klamek smart, i ze ostatnim który miał reklamy drukowane na szybach, teraz to wszędzie te ekrany cyfrowe
  • Odpowiedz
onepnch
onepnch
11.06.2026, 05:10:04
  • 10
czemu brzydcy ludzie popełniają przestępstwa, nie wiedzą że dostaną większą karę?
tak jak że wszystkim innym, jak planujesz zamach to bądź chociaż chadem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzybkiStachu
SzybkiStachu
SzybkiStachu 11.06.2026, 10:05:21 via Wykop
  • 0
@onepnch: Tak samo z biednymi. Czemu biedni kradną skoro idą za to do więzienia, gdyby byli bogaci to by nie szli do więzienia.
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN
10.06.2026, 04:33:05
  • 168
Zacznijcie w końcu odrywać te nakrętki
WolnyBLN - Zacznijcie w końcu odrywać te nakrętki

źródło: 1000010101

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzybkiStachu
SzybkiStachu
SzybkiStachu 10.06.2026, 06:10:04 via Wykop
  • 45
@WolnyBLN: Jak w maju było 32 stopnie to było gadanie "zawsze w maju są cieplejsze dni". Jak pierwszy raz spadł normalny deszcz od pół roku to krzyk "GLOBALNE OCIEPLENIE TO FIKCJA"
  • Odpowiedz
titus1
titus1
titus1
03.06.2026, 04:57:53
  • 99
Może nie granat ale jednak petarda w szambie...

Tak sobie wczoraj siedzimy z żoną przed domem, późno popołudniowa kawa, rozmowy o tym co wydarzyło się w ciągu dnia, co trzeba zrobić w obejściu, ot zwykłe pogaduchy starego małżeństwa. Nagle dzwoni krewna, dziewczyna w naszym wieku, która w czwartek wydaje za mąż córkę. Dzwoni i pyta, czy nie przyszlibyśmy na wesele. Hmm, o tym, że wesele będzie, wiedzieliśmy od kilku miesięcy, ale nikt
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzybkiStachu
SzybkiStachu
SzybkiStachu 03.06.2026, 08:26:15 via Wykop
  • 13
rezerwowych gości, bo pewnie budżet weselny się nie spina


@titus1: Ziom, jak robią wesele i dzień przed ktoś im odpadł to odzywanie się do listy rezerwowej nie jest niczym dziwnym, w końcu już zapłacili za jedzenie to po co ma się marnować. Masz prawo nie przyjść ale po co dorabiać jakąś teorie ekonomii do tych zaproszeń xD

Jak my kogoś zaprosiliśmy miesiąc przed to uslyszelismy tylko "co, na liscie rezerwowej
  • Odpowiedz
SzybkiStachu
SzybkiStachu
SzybkiStachu 14.05.2026, 06:33:01
  • 0
Zostałem oszukany na 250zł, a OLX mimo wykupionego pakietu ochronnego nie zwróci mi pieniędzy i każe iść na policje.

Gość zapewniał mnie, że lego które sprzedaje jest oryginalne, oprócz tego w nazwie sprzedawanego produktu było słowo LEGO (Nazwa marki). OLX uznał jednak, że nie da się jednoznacznie określić oryginalności towaru który dostałem (mimo, że nie ma logo w żadnym miejscu w którym powinien mieć) i, że powinienem ze sprawą iść na policje
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b_milejkowski
b_milejkowski
14.05.2026, 06:35:16 via Wykop
  • 2
@SzybkiStachu: a mnie wyruchal kupujacy na #allegro sprzedalaem sprawny telefon po czym kupujscy zglosil ze telefon jest uszkodzony, dostal zwrot kasy z programu ochrony, odzyskalem telefon ale to nie jest ten ktory wyslalem tylko rzeczywisci jakis uszkodzony egzemplarz
  • Odpowiedz
b_milejkowski
b_milejkowski
14.05.2026, 07:45:55 via Wykop
  • 0
@Fedain: ale nie udowodnie temu, polak byl glupi i nie zarejestrowal
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
28.04.2026, 05:17:21
  • 1
Jaki jest sens posiadania dzieci? ¯\(ツ)/¯
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzybkiStachu
SzybkiStachu
SzybkiStachu 28.04.2026, 06:14:37 via Wykop
  • 0
@jmuhha: Ja zawsze porównuje to do picia piwa, jak ktoś chce pic to pije, nie patrzy się na plusy czy minusy, to po prostu czysto chemiczna potrzeba w mózgu. I dopóki nie przesadzasz z ilością to raczej nikt normalny Cie nie ocenia
  • Odpowiedz
dzien_dobry_22
dzien_dobry_22
dzien_dobry_22
27.04.2026, 05:53:33
  • 2
Na co oni w ogóle zbierają skoro leczenie raka, a zwłaszcza dzieci jest opłacane z NFZ? Pytanie bez jadu, po prostu za co ta fundacja płaci? #latwogang
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzybkiStachu
SzybkiStachu
SzybkiStachu 27.04.2026, 06:51:17 via Wykop
  • 0
@dzien_dobry_22: Nie chodzi o stricte leczenie, tylko o pomaganie przetrwać. Sama chemia/radioterapia to tylko część walki ludzi z nowotworem, najtrudniejsza walka jest w głowie.
  • Odpowiedz
Leschek
Leschek
17.03.2026, 06:32:27
  • 30
Tak czytam te posty i serio mnie to zastanawia skąd u wielu z was taka selektywna moralność. Z jednej strony potępiacie decyzję USA i Trumpa, a z drugiej nagle robicie z Iranu niemal ofiarę systemu.

Przecież mówimy o reżimie, który od lat finansuje grupy terrorystyczne, tłumi własnych obywateli i nie ma nic wspólnego z wartościami, które są tu fałszywie sygnalizowane. Gdyby którykolwiek z was tam pojechał i powiedział to co pisze tutaj
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzybkiStachu
SzybkiStachu
SzybkiStachu 17.03.2026, 08:23:15 via Wykop
  • 0
Ich cel jest tylko jeden: umrzeć za kalifat i oczyścić świat z niewiernych.


@Leschek: I wierzysz w propagande hollywood, że 93 mln kraj składa się z samych terrorystów ale mimo to jakoś w ciagu ostatnich 10 lat zabili co, moze z 500 osob. Wielki mi dzihad xD
  • Odpowiedz
galek
galek
11.03.2026, 11:18:14
  • 150
#ekonomia #pkb #gospodarka #pieniadze #gielda

Najbardziej śmieszne jest to, jak wszyscy zachwycają się wzrostem PKB w Polsce, uznając ten wskaźnik za wyznacznik bogactwa kraju, całkowicie ignorując fakt, że ten wskaźnik niewiele mówi. Zyski są bowiem w większości transferowane za granicę. W sytuacji, gdy nie mamy własnych firm i własnych marek, jesteśmy jedynie hubem produkcyjnym, w którym wytwarza się te produkty, podczas gdy
galek - #ekonomia #PKB #gospodarka #pieniadze #giełda

Najbardziej śmieszne jest to, ...

źródło: 1000009058

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzybkiStachu
SzybkiStachu
SzybkiStachu 11.03.2026, 14:01:30 via Wykop
  • 0
@galek:

W sytuacji, gdy nie mamy własnych firm


Zawsze jak widzę, że ktoś tak pisze to wyobrażam go sobie rozmarzającego się za czasami komuny. Ahh, wtedy wszystkie firmy byly "nasze".
  • Odpowiedz
Miskuzi
Miskuzi
Miskuzi
25.02.2026, 05:10:23
  • 32
Szybkie pytanie, szybsza odpowiedz.
Gdzie sciagacie filmy?
wszedlm po namowie wykopu na thepiratebuy.... jak za gowniarza 20 lat temu, ale tam nic nie ma
mozecie mi polecic ze 3 dobre strony?
nie bede placic 30 za wypozyczenie filmu
dzieki ;)
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzybkiStachu
SzybkiStachu
SzybkiStachu 25.02.2026, 06:59:38 via Wykop
  • 398
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
drte111
drte111
20.02.2026, 05:07:29
  • 414
drte111

źródło: IMG_2754

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzybkiStachu
SzybkiStachu
SzybkiStachu 20.02.2026, 07:11:16 via Wykop
  • 5
@drte111: A wiecie, że chłopy pozwoliły babom pracować w kopalni dopiero w 2014r.?
SzybkiStachu - @drte111: A wiecie, że chłopy pozwoliły babom pracować w kopalni dopie...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
SzybkiStachu
SzybkiStachu
SzybkiStachu 06.02.2026, 22:32:53
  • 24
#mediolan2026
SzybkiStachu - #mediolan2026

źródło: 17704171368041305700146715598196

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Onde
Onde
06.02.2026, 22:34:23 via Wykop
  • 4
@SzybkiStachu: Czyli jednak - punkt Nemezis.
  • Odpowiedz
waro
waro
06.02.2026, 13:18:44
  • 8
W ogóle cała ta Odyseja Nolana to się szykuje na mega wtopę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przynajmniej pod względem estetycznym.

Już pomijając czarną Helenę i zbroję Batmana, to i ten koń trojański też lipnie wygląda. W "Troi" z 2004 roku faktycznie wygląda tak, jak powinien wyglądać - wykonany na prędkości z części greckich statków, bez tych artystycznie dokładnych szlifów. U Nolana natomiast koń trojański jest tak bardzo dopieszczony,
waro - W ogóle cała ta Odyseja Nolana to się szykuje na mega wtopę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przyna...

źródło: HAQ6Fw4aMAAJL0Q

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzybkiStachu
SzybkiStachu
SzybkiStachu 06.02.2026, 14:14:02 via Wykop
  • 1
A wedle przekazów


@waro: Ty, ale wiesz, że to tradycja ustna? To nie było na prawdę, to takie baśnie i legendy. Przypominam, że istnieje tam Achilles, co był niezniszczalnym ziomem
  • Odpowiedz
SzybkiStachu
SzybkiStachu
SzybkiStachu 22.01.2026, 13:58:54
  • 1
Czy ten nick czyta się jako Jan Iegejja, Papiesz? Jakieś zbyt gruzińskie na Papieża to nazwisko Iegejja
@JaNieGejJaPapiesz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
22.01.2026, 14:03:21 via Wykop
  • 1
@SzybkiStachu: naucz się czytać, pozdrawiam
  • Odpowiedz
SzybkiStachu
SzybkiStachu
SzybkiStachu 22.01.2026, 06:51:37
  • 178
To już 4 koniec wykopu w moim życiu.
W tym 2 ostateczne.

#wykopgate20
SzybkiStachu - To już 4 koniec wykopu w moim życiu.
W tym 2 ostateczne.

#wykopgate20

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321
22.01.2026, 08:57:58 via Wypiek
  • 36
@SzybkiStachu węgiel przywieźli, będzie Wykop 3.0, przed Wykopem 2.0 też był.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking