Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Wiecie kto w tej całej akcji z #koronawirus wzbudza mój największy szacunek? Bezimienni ludzie którzy w pocie czoła i przegrzania mózgów, walczą o to by zorganizować dla nas lekarstwo lub szczepionkę. O ich nazwiskach nie dowiesz się prawdopodobnie nigdy, a jak się dowiesz, to pewnie będzie to nazwisko jego szefa lub kogoś w tym stylu. Jeżeli za jakiś czas zaszczepisz się i poczujesz się zajebiście bezpiecznie, to będzie zasługa tego
- 11
@pogop: to jest wyścig o to kto przytuli tryliardy dolarów a nie próba zbawienia ludzkości XD
@pogop to teraz pomyśl, że ktoś całe swoje życie przechodził przez kolejne etapy edukacji i szczeble kariery, teraz pracuję w pocie czoła by wynaleźć szczepionke. A gdy już mu się uda to i tak polowa społeczeństwa powie, że trucizna i oni tego nie wezmą bo grypa grozniejsza.
- 130
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
@GoldenJanusz odkąd w Polsce nie ma monarchii, odtąd Berło przestało się liczyć.
- 0
Kiedy słyszałę, że wszyscy ludzie są braćmi,
zaraz chcę być jedynakiem
Lech Nawrocki
#cytatywielkichludzi #przemyslenia #zycie
zaraz chcę być jedynakiem
Lech Nawrocki
#cytatywielkichludzi #przemyslenia #zycie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
@TaboretBezPoszycia p--------e
@TaboretBezPoszycia: co mu jest?
od urodzenia czyli 26 lat mieszkam w tym samym miescie ktorego mam dosc i juz nim rzygam
obecnie pracuje za minimalna w januszexie
ostatnio dostalem oferte pracy za nawet spoko kase
ta praca w ogole mnie nie interesuje, nie jara, ale jest perspektywistyczna
co byscie zrobili, kisili sie dalej w miescie i szli do rozwojowej dobrze platnej pracy do ktorej wam sie nawet nie chce isc, czy dazyc ku wyprowadzce do innego miasta i probowac
obecnie pracuje za minimalna w januszexie
ostatnio dostalem oferte pracy za nawet spoko kase
ta praca w ogole mnie nie interesuje, nie jara, ale jest perspektywistyczna
co byscie zrobili, kisili sie dalej w miescie i szli do rozwojowej dobrze platnej pracy do ktorej wam sie nawet nie chce isc, czy dazyc ku wyprowadzce do innego miasta i probowac
co bys wybral(a)?
- kisic sie dalej w zamian za rozwoj i pieniadze 58.3% (14)
- hej hej przygodo witaj nowy miescie! 41.7% (10)
- 2
@ijones: tylko jak mozna "ogarnac" co czlowiek lubi robic? Myslalem nad tym setki razy. Jedyne co mi zawsze zostawalo z tych pomyslow to cos zwiazanego z IT. Tylko za kazdym razem jak probowalem do tego podejsc, to szybko poprzestawalem nauke. Wydaje mi sie, ze jakby mnie to faktycznie jaralo, to bym sie dalej tego uczyl.
- 0
@ChelseaDagger: heh, na to w sumie chyba nie ma odpowiedzi - to cyba jest jak z kobietami - albo sie zakochasz i wiesz że to jest to ale niekoniecznie dlaczego i wiedziesz sobie szczęśliwe życie z różnymi wzlotami i upadkami ,
albo wybierasz na logike i schematem - wpierdzielasz sie w związek z rozsądku i tak se egzystujesz , budząc się codziennie do konca swojego istnienia z myślą jak bardzo
albo wybierasz na logike i schematem - wpierdzielasz sie w związek z rozsądku i tak se egzystujesz , budząc się codziennie do konca swojego istnienia z myślą jak bardzo
5
Polityka przejmuje wydawanie „Wiedzy i Życia”

Wydawca tygodnika „Polityka” przejął od Prószyński Media wydawanie miesięcznika „Wiedza i Życie”. W redakcji nie będzie zwolnień: skupić się ma ona teraz na rozwoju digitalizacji treści. - Potrzebujemy na to kilku miesięcy, maksymalnie pół roku - mówi Dariusz Zmelonek
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Pół roku pracy zdalnej z wynajmowanego ciasnego pokoju uświadomiło mi, że największą karą dla mnie, jako człowieka społecznego, łaknącego towarzystwa, byłoby zamknięcie w więzieniu. Ledwo sobie już radzę z odosobnieniem, moje zdrowie psychiczne i samopoczucie bardzo ucierpiało. W porównaniu ze sobą z marca, jestem znacznie bardziej zgaszonym i smutnym człowiekiem. To chyba najgorszy czas w moim życiu #pracbaza #zycie #przemyslenia #wiezienie
@DerMirker: bosze ja mam odwrotnie. Niech praca zdalna nigdy się nie kończy. W końcu mogę przez większość dnia się do nikogo nie odzywać i nie spotykać żadnych ludzi.
Czy tez po zakonczeniu studiow nadeszly Was male rozkminy co dalej, które przeszły na grube rozkminy co dalej z moim zyciem, co ja wlasciwie od niego chce, gdzie widze sie za kilka lat. #kiciochpyta #zycie troche #rozkminy
@niezdiagnozowany: to jak w obszarze kierunku to idź w tą stronę, która bardziej cię jara. Zawsze to ciekawiej w robocie
- 0
@niezdiagnozowany: tak
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 9
@AnonimoweMirkoWyznania: fajnie sie zyje w duzym domu samotnie? z dala od ludzi. pewnie ze fajnie byloby odpoczac jakis okres, ale na dluzsza mete slabe to dla mnie.
konto usunięte via Android
- 11
@dimitrov lol, za 370tys z wykończeniem duzy dom? przecież to bait
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@niekibicujepilkarzom: za robote bys sie wzial gowniarzu
@niekibicujepilkarzom: co ci to przeszkadza gówniarzu
Czy według was w pracy i w ogólnie w życiu lepjej jest siedzieć cicho dostosowywać się do tego co mówi szef i generalnie nie robić problemów i nie dyskutować oraz nie wyrażać własnego zdania, nawet jeżeli coś w danej firmie nam się nie podoba, czy może właśnie lepiej mieć swje zdanie, wyrażać je, itd? Jak uwazacie?
#praca #zycie #dyskusja
#praca #zycie #dyskusja
@xWiteQx: lepiej jest mieć własne zdanie ale najważniejsze to wiedzieć kiedy je powiedzieć a kiedy siedzieć cicho
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Idź do lekarza, nie psychologa, tylko psychiatry, depresję należy leczyć, bo to choroba. Serio mówię. Miałem tak samo, dalej mam niską samoocenę, ale przynajmniej już nie mam ochoty na koniec.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
745
"Błękitna kropka" przemowa z każdym rokiem coraz bardziej aktualna (napisy PL)

Wypowiedź Carla Sagana (ur. 9 listopada 1934, zm. 20 grudnia 1996) – astronoma, kosmologa, astrofizyka, astrobiologa, pisarza i popularyzatora nauki.
z- 57
- #
- #
- #
- #
- #
Nie bójcie się mówić o swoich uczuciach w stosunku do bliskich, być dla nich lepszymi, bo może się zdarzyć tak, że nie zdążycie i będziecie żałować.
Moja mama jest jedną nogą na tamtym świecie. W pogoni za własnymi sprawami zapomniała o swoim zdrowiu. Mogłem się bardziej nią zainteresować, a ojciec zbliżyć do niej bo byli zwaśnieni od kilku lat.
Choć wiem, że mnie usłyszy, to już nie porozmawiamy, nie pośmiejemy się razem,
Moja mama jest jedną nogą na tamtym świecie. W pogoni za własnymi sprawami zapomniała o swoim zdrowiu. Mogłem się bardziej nią zainteresować, a ojciec zbliżyć do niej bo byli zwaśnieni od kilku lat.
Choć wiem, że mnie usłyszy, to już nie porozmawiamy, nie pośmiejemy się razem,
źródło: comment_159765410451RabG6hF6QHHU3aGbleaN.jpg
Pobierz- 319
@janusz_z_czarnolasu: to wiele mówi o naszym społeczeństwie
- 354
@janusz_z_czarnolasu: wystarczyło napisać jeden list
I miałby spokój ;) #pdk
Drodzu ludzia, kochaciu kota bardzie niz ja odchodzu żegnajci Lalka
I miałby spokój ;) #pdk
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 2
Czy tylko ja mam taki lek że ziemia się może do góry nogami odwrócić i spadniemy w niebo? Wiem że to dziwne ale naprawdę xD
#choroby #chorobypsychiczne #zycie
#choroby #chorobypsychiczne #zycie
źródło: comment_1597427782IvFzyHBxsXdNsUG2HTOjU5.jpg
Pobierz























Komentarz usunięty przez autora