via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Wiecie kto w tej całej akcji z #koronawirus wzbudza mój największy szacunek? Bezimienni ludzie którzy w pocie czoła i przegrzania mózgów, walczą o to by zorganizować dla nas lekarstwo lub szczepionkę. O ich nazwiskach nie dowiesz się prawdopodobnie nigdy, a jak się dowiesz, to pewnie będzie to nazwisko jego szefa lub kogoś w tym stylu. Jeżeli za jakiś czas zaszczepisz się i poczujesz się zajebiście bezpiecznie, to będzie zasługa tego
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pogop to teraz pomyśl, że ktoś całe swoje życie przechodził przez kolejne etapy edukacji i szczeble kariery, teraz pracuję w pocie czoła by wynaleźć szczepionke. A gdy już mu się uda to i tak polowa społeczeństwa powie, że trucizna i oni tego nie wezmą bo grypa grozniejsza.
  • Odpowiedz
od urodzenia czyli 26 lat mieszkam w tym samym miescie ktorego mam dosc i juz nim rzygam
obecnie pracuje za minimalna w januszexie
ostatnio dostalem oferte pracy za nawet spoko kase
ta praca w ogole mnie nie interesuje, nie jara, ale jest perspektywistyczna
co byscie zrobili, kisili sie dalej w miescie i szli do rozwojowej dobrze platnej pracy do ktorej wam sie nawet nie chce isc, czy dazyc ku wyprowadzce do innego miasta i probowac

co bys wybral(a)?

  • kisic sie dalej w zamian za rozwoj i pieniadze 58.3% (14)
  • hej hej przygodo witaj nowy miescie! 41.7% (10)

Oddanych głosów: 24

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ijones: tylko jak mozna "ogarnac" co czlowiek lubi robic? Myslalem nad tym setki razy. Jedyne co mi zawsze zostawalo z tych pomyslow to cos zwiazanego z IT. Tylko za kazdym razem jak probowalem do tego podejsc, to szybko poprzestawalem nauke. Wydaje mi sie, ze jakby mnie to faktycznie jaralo, to bym sie dalej tego uczyl.
  • Odpowiedz
@ChelseaDagger: heh, na to w sumie chyba nie ma odpowiedzi - to cyba jest jak z kobietami - albo sie zakochasz i wiesz że to jest to ale niekoniecznie dlaczego i wiedziesz sobie szczęśliwe życie z różnymi wzlotami i upadkami ,
albo wybierasz na logike i schematem - wpierdzielasz sie w związek z rozsądku i tak se egzystujesz , budząc się codziennie do konca swojego istnienia z myślą jak bardzo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Pół roku pracy zdalnej z wynajmowanego ciasnego pokoju uświadomiło mi, że największą karą dla mnie, jako człowieka społecznego, łaknącego towarzystwa, byłoby zamknięcie w więzieniu. Ledwo sobie już radzę z odosobnieniem, moje zdrowie psychiczne i samopoczucie bardzo ucierpiało. W porównaniu ze sobą z marca, jestem znacznie bardziej zgaszonym i smutnym człowiekiem. To chyba najgorszy czas w moim życiu #pracbaza #zycie #przemyslenia #wiezienie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy według was w pracy i w ogólnie w życiu lepjej jest siedzieć cicho dostosowywać się do tego co mówi szef i generalnie nie robić problemów i nie dyskutować oraz nie wyrażać własnego zdania, nawet jeżeli coś w danej firmie nam się nie podoba, czy może właśnie lepiej mieć swje zdanie, wyrażać je, itd? Jak uwazacie?
#praca #zycie #dyskusja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie bójcie się mówić o swoich uczuciach w stosunku do bliskich, być dla nich lepszymi, bo może się zdarzyć tak, że nie zdążycie i będziecie żałować.
Moja mama jest jedną nogą na tamtym świecie. W pogoni za własnymi sprawami zapomniała o swoim zdrowiu. Mogłem się bardziej nią zainteresować, a ojciec zbliżyć do niej bo byli zwaśnieni od kilku lat.
Choć wiem, że mnie usłyszy, to już nie porozmawiamy, nie pośmiejemy się razem,
t.....m - Nie bójcie się mówić o swoich uczuciach w stosunku do bliskich, być dla nic...

źródło: comment_159765410451RabG6hF6QHHU3aGbleaN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach