wpisy
Najnowsze
Archiwum

Składam wniosek o dowód osobisty i do wyboru mam urzędy miasta wrocławia z dopisaną dzielnicą. Pierwszy raz się z takim nazewnictwem spotykam aa w internecie nic nie nzajduje. Ostatecznie wybrałem URZĄD MIEJSKI WROCŁAWIA (Wrocław-Krzyki, woj. dolnośląskie) ale nie mam pojecia gdzie on jest xDD. Ktoś coś wie i pomoże? Kiedys bylo zapolskiej, nowy targ, kromera a teraz takie cudactwa..
#wroclaw
#wroclaw
@Hmrogrz Urząd miasta, który sam się posługuje nazwami nieistniejących dzielnic xD
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Grupa "bedrock :3" na facebooku zrzuciła #wroclawposting i mają w planach w-----ć wszystkie duże ukrofilskie peje. A ta grupa to w sumie taki #karachan ale jeszcze gorszy więc ostrożnie, jak wyzywali gościa w komach to h wie skąd po chwili miał już pełny adres całej rodziny jego ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wroclaw #bedrock
źródło: IMG_3473
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 25
@siemaniarzkolanski: Warto przypomnieć jak w rzeczywistości wyglądają wasze UwU anime waifu, które namawiają was do walki z zachodem:
źródło: FjhMlTKXkAAgxlG
Pobierz@siemaniarzkolanski Jak by to powiedziała młodzież. Nieźle delulu. Jako stary dziad powiem tylko XD
źródło: temp_file8941861874321469842
Pobierz@lycaon_pictus: Patusiarz w mikroapartamencie urządzonym w stylu "późny PRL" wyżywa się na dostawcy, bo śmiał zapytać panicza czy zamówienie jest jego.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@marsjanin2012 no sam się zdziwiłem wyrokiem i odszkodowaniem. Za co? Czyli można zbudować sobie nielegalne szałasy/lepianki i żyć tak w większym mieście. No, a jak cię wyeksmitują to do trybunału i cyk odszkodowanie. Kwota może nie jest duża, ale dla takiej średniej wielkości romskiej/cygańskiej rodziny to 40k euro to juz dobra kasa. Tak z 7 lat zbierania złomu, kradzieży kabli itd.
W Polsce możecie się jedynie cieszyć, że nie macie ich
W Polsce możecie się jedynie cieszyć, że nie macie ich
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@RarestOfAllPepes Wydaje mi się, że zasieg jest zależny od dostępności i odległości BTS, a nie pociągu
@Viking- od pociągu też jest zależny. Jak jest wykonany z materiałów tłumiących sygnał to drastycznie sygnał spada. W takim pendolino będzie gorszy zasięg niż w starym wagonie. https://gazetawroclawska.pl/dlaczego-w-pendolino-nie-ma-internetu-ani-zasiegu-komorek/ar/3830317
- 0
Siema. Gdzie mogę znaleźć z którego roku jest kamienica wybudowana w Wrocławiu?
#wroclaw #geodezja #nieruchomosci
#wroclaw #geodezja #nieruchomosci
@yawa: SIP system informacji przestrzennej Wrocławia -> wybierasz mapę gminna ewidencja zabytków
@yawa: Ciężko powiedzieć bez spojrzenia w kartę ewidencyjną. To jest zwykle pierwszy trop. Niestety, to ile jest tam informacji, zależy od tego kto ją sporządzał. Nie zawsze zajmowały się tym osoby o odpowiednich kwalifikacjach. Trochę nie rozumiem, o co chodzi z pełną dokumentacją. Jeżeli zachowywały się różnej maści niemieckie plany budynku, to będą w archiwum Budowlanym. Co do powstania obiektu, skoro jest tak na mapie, to powinno być tak jak
- 1
Siema,
Opłaca się teraz iść do Zoo we Wrocku w weekend?
Z racji pory roku jest mniej ludzi, czy nadal są straszne tłumy?
#wroclaw
Opłaca się teraz iść do Zoo we Wrocku w weekend?
Z racji pory roku jest mniej ludzi, czy nadal są straszne tłumy?
#wroclaw
@quescik1: na ferie jest teraz promocja, "Wrocławskie ZOO przygotowało dla odwiedzających specjalną promocję na czas ferii zimowych, umożliwiającą dwukrotne zwiedzanie ogrodu zoologicznego w cenie jednego biletu." Jak pójdziesz rano to na pewno tłumów nie będzie :)
@quescik1: nie oplaca sie bo malo zwierzat. Chyba ze tylko do afrykarium ale i tak polecam w maju
@Zgredzimierz każdy stary
@Zgredzimierz: sprawdzal mi auto, moge polecic z czystym sumieniem - Piotr Łasisz, https://www.auto-check24.pl/
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Orżo jest dobre czy tylko popularne?
- Dobre! 15.3% (9)
- Popularne! 84.7% (50)
@Hmrogrz: nie jest złe, ale przehajpowane. Drinki mają lepsze niż jedzenie
Ale mnie denerwuje brak możliwości płacenia kartą. O ile w zupełności rozumiem w przypadku prowadzenia prawilnego biznesu, o tyle zabierać usługę tylko po to, aby nie wydawać paragonu jak w Złotym Smoku czy Ha-Noi Szybowcowa, to już jest dla mnie nieakceptowalne.
Nigdy w tych knajpach nie otrzymałem paragonu, tylko wydruk systemowy symulujacy paragon.
Czas skończyć wspierać takich pseudo przedsiębiorców.
#wroclaw #gastronomia #podatki
Nigdy w tych knajpach nie otrzymałem paragonu, tylko wydruk systemowy symulujacy paragon.
Czas skończyć wspierać takich pseudo przedsiębiorców.
#wroclaw #gastronomia #podatki
@MirkujeOd2009Roku: ale kurczaka pikantnego z sosem sambal by się zjadło?
- 4
@Rad-X gdyby się nie miało ochoty zjeść azjatyckiej kuchni to chyba by się nie szło? Nie rozumiem komentarza, jakby chęć zjedzenia czegoś azjatyckiego miało być równoznaczne z godzeniem się na lewizne. Jest wiele knajp, gdzie wydają paragony i ceny są podobne do tych bez paragonu. Weź kaczkę po pekińska z makaronem na wynos w takim Złotym Smoku na Nowym Dworze, zapłacisz bez paragonu 49 pln. Za taką cenę otrzymam w rynku
Na youtubie już dostępne kolejne Okiem Watchdoga, nasze podsumowanie tygodnia.
Waszej uwadze polecamy też kolejne spotkania z jawnością, które odbędą się:
- 13 lutego w godz. 18-20 we Wrocławiu (Dom Technika NOT, ul. Piłsudskiego 74, sala 114),
- 14 lutego w godz. 16:30-18 w Olszynie, Gminny Ośrodek Kultury (ul. Wolności 20D),
- 15 lutego w godz. 11-13 w Krakowie (dokładna lokalizacja zostanie podana wkrótce).
Temat
Waszej uwadze polecamy też kolejne spotkania z jawnością, które odbędą się:
- 13 lutego w godz. 18-20 we Wrocławiu (Dom Technika NOT, ul. Piłsudskiego 74, sala 114),
- 14 lutego w godz. 16:30-18 w Olszynie, Gminny Ośrodek Kultury (ul. Wolności 20D),
- 15 lutego w godz. 11-13 w Krakowie (dokładna lokalizacja zostanie podana wkrótce).
Temat

- 0
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PurpleHaze: ich fotograf dopiero na wiosnę rozwinie skrzydła, jak to w przyrodzie
- 5
- 0
@r__k ban
Grupa "bedrock :3" na facebooku to zrobila bo mają w planach w-----ć wszystkie duże ukrofilskie peje. A ta grupa to w sumie taki #karachan ale jeszcze gorszy więc ostrożnie, jak wyzywali gościa w komach to h wie skąd po chwili miał już pełny adres całej rodziny jego ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wroclaw #wroclawposting
źródło: IMG_3473
Pobierz@MrExpendable: park Tołpy stare dziadki grają za pieniądze
@Rad-X: A do tego jeden z nich wygląda jak Andrzej Sapkowski xD
@MrExpendable No są przecież kluby szachowe, kojarzę że jeden był na Św. Jadwigi, koło Hali targowej.
@MrExpendable No są przecież kluby szachowe, kojarzę że jeden był na Św. Jadwigi, koło Hali targowej.
- 47
źródło: 365 Sky Tower Śnieżka
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 24
@belu_p: nigdy bym nie powiedziała, że będzie widać Śnieżkę z Wrocławia, ale poszukałam i faktycznie jest to jednak możliwe - zwracam honor, ale przy okazji radzę wyjąć kija z czterech liter, bo te podjazdy o wykształceniu zupełnie zbędne
- 15
@miss_error: to jest wykop, swoim tonem wypowiedzi to ja narzucam Ci wyjęcie kija, nie mam ochoty dawać emotek żeby wizualnie nadać ironiczny charakter. To Ty zarzuciłaś mi kłamstwo i brak znajomości terenu, pośrednio. Poczułem się zagrożony, a najlepszą obroną jest atak. Oby to było ostatni raz.































#wroclaw
źródło: 1
Pobierz