#slaskwroclaw #wroclaw #kiciochpyta
Czołem, wybieram się autem z innego miasta na mecz Śląsk - Widzew. Pytanie, jak z tym parkingiem stadionowym? Można tam zaparkować w spokoju dniu meczu przy tych 25-30 tysiącach na trybunach? Czy trzeba być tam wcześniej przed meczem z godzinę, bo potem może być ciezko?
Czołem, wybieram się autem z innego miasta na mecz Śląsk - Widzew. Pytanie, jak z tym parkingiem stadionowym? Można tam zaparkować w spokoju dniu meczu przy tych 25-30 tysiącach na trybunach? Czy trzeba być tam wcześniej przed meczem z godzinę, bo potem może być ciezko?
































Jak to możliwe. Czeka człowiek na autobus lub tramwaj i od tak m 12 minut opóźnienia plus jeden w ogóle nie przyjechał XD Kolejna kwestia jak już wsiadłem do tego autobusu, zastanawiało mnie czemu ciągle słyszę ukraiński no i się okazało 25% mieszkańców Wrocławia to Ukraińcy. Przecież to szok, co 4 mieszkaniec to Ukrainiec ;_;
#zalesie #c-------y #polska
@Chicoxxx66: ukraincy mieszkaja w autobusie mpk?