Wszyscy tak narzekaja, ze w miescie jest mnostwo imigrantow i kurde maja racje. Ostatnio spotkalem goscia z Walbrzycha! Podobno z Brzegu tez przyjezdzaja! Jeszcze ze Zlotoryji sie zjada to juz w ogole bedzie dramat…I jak wroclawianie moga sie czuc bezpiecznie? #wroclaw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, szukam opinii na temat studiów informatycznych we Wrocławiu. A mianowicie co ogólnie będzie lepszą opcją, jeden z kierunków informatycznych na pwr czy może informatyka na uwr. Jakie są wasze opinie, na temat poziomu, programów i podejścia wykładowców na obu uczelniach? Z góry dzięki za odpowiedź.
#wroclaw #studbaza #studia #informatyka #pwr #uwr
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TomWro: i zgadzam się z kolegą, lepiej studia informatyczne sobie odpuść. Na informatyka zawsze możesz się przebranżowić i wskoczyć z marszu jako absolwent dowolnego kierunku po kursie pythona.
Jak jest koniunktura to biorą jak leci, jak nie ma to i tak jesteś w dupie bo studia nie gwarantują Ci zatrudnienia.
Zrób sobie jakieś budownictwo albo psychologię, będziesz miał papiery na konkretny zawód a nie że co 2 lata będziesz musiał
  • Odpowiedz
Siema mirki,
Gdzie we #wroclaw najlepiej zamontować hak do auta? Póki co znalazłem najtaniej za 550 zł na strachowickiej ale może ktoś ostatnio robił to gdzie taniej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uprzedzam, że sam tego nie zrobię bo nie mam gdzie i kiedy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś doświadczenie, jako pracownik, z Arthur Murray? Znajoma rozmawiała z nimi o pracy i z tego co mi mówiła to jakieś śliskie to się wydaje, musisz być w studiu nawet jak nie masz zajęć, nie chcieli podać stawki godzinowej. Ktoś, coś?
#taniec #naukatanca #wroclaw #warszawa #praca
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy zaczęliście już może dostawać zwroty podatków (jak takie mieliście...) z urzędu skarbowego Wrocław Fabryczna? Ile czasu od złożenia?
#wroclaw #podatki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z Wrocławia, co powiecie o lekarzach pierwszego kontaktu w Dolmed? Jest problem z zapisami? Polecacie kogoś szczególnie? #wroclaw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stachu_a_kto_przy_telefonie:

Koszt instalacji folii na przednią szybę to koło 1000-1500zl. Folia wytrzymuje pół roku. Folia jest bardzo miękkim materiałem, który mocno rysuje się od wycieraczek. Sugeruję kupić AC na przednią szybę.

Przednią szybę opłaca się odkleić kiedy masz auto do którego trudno znaleźć nową
  • Odpowiedz
podłożem tej całej szajby na napływ ludności w Polsce do dużych miast i dlaczego młode dziewczyny chcą za wszelką cenę "uciec z tej dziury" jest to, że jakaś influencerka wstawiła selfie z napisem


@MakiawelicznyAltruista: Tak, na pewno xD Co za pierdoły. Ten trend jest starszy niż powszechny dostęp do internetu w Polsce, a ty spłycasz to do influencerów. Bo ludzie przedtem wcale nie spieprzali z wiosek za pracą albo perspektywami
  • Odpowiedz