Idę dzisiaj na casting #wynajem Jak się ubrać żeby zrobić dobre wrażenie na Panu Właścicielu mieszkania? Ale mam stresa:( #nieruchomosci #wroclaw
wpisy
Najnowsze
Archiwum
Joxek
- 4

kossok
via Android- 17
@Joxek garnitur załóż i kup kwiaty, tylko nieparzyście np tulipany

ZwyklyRoman
via Wykop- 18
@Joxek: Ubierz jakąś ładną bieliznę, może nawet jakieś szpilki i pończochy..
@przecietnyczlowiek: sprawdz sobie na https://plip.um.wroc.pl/
konto usunięte via Android
- 6
@NuklearnySzpadel nikt Ci nie zakazuje tego na raz opłacić XD
Wszyscy tak narzekaja, ze w miescie jest mnostwo imigrantow i kurde maja racje. Ostatnio spotkalem goscia z Walbrzycha! Podobno z Brzegu tez przyjezdzaja! Jeszcze ze Zlotoryji sie zjada to juz w ogole bedzie dramat…I jak wroclawianie moga sie czuc bezpiecznie? #wroclaw
@pasta_alla_carbonara: patrz nawet im toi toia podstawili
źródło: obraz_2025-03-03_180435468
Pobierz- 1
- 0
Hej, szukam opinii na temat studiów informatycznych we Wrocławiu. A mianowicie co ogólnie będzie lepszą opcją, jeden z kierunków informatycznych na pwr czy może informatyka na uwr. Jakie są wasze opinie, na temat poziomu, programów i podejścia wykładowców na obu uczelniach? Z góry dzięki za odpowiedź.
#wroclaw #studbaza #studia #informatyka #pwr #uwr
#wroclaw #studbaza #studia #informatyka #pwr #uwr
konto usunięte via Wykop
- 2
@TableTea: sprawdź ranking szanghajski i siebie odpowiedz. Studies informatyczne w 90% nic nie dają, lepiej iść na jakieś dające kontentny papier.
@TomWro: i zgadzam się z kolegą, lepiej studia informatyczne sobie odpuść. Na informatyka zawsze możesz się przebranżowić i wskoczyć z marszu jako absolwent dowolnego kierunku po kursie pythona.
Jak jest koniunktura to biorą jak leci, jak nie ma to i tak jesteś w dupie bo studia nie gwarantują Ci zatrudnienia.
Zrób sobie jakieś budownictwo albo psychologię, będziesz miał papiery na konkretny zawód a nie że co 2 lata będziesz musiał
Jak jest koniunktura to biorą jak leci, jak nie ma to i tak jesteś w dupie bo studia nie gwarantują Ci zatrudnienia.
Zrób sobie jakieś budownictwo albo psychologię, będziesz miał papiery na konkretny zawód a nie że co 2 lata będziesz musiał
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PurpleHaze: W rankingu wrocławskich szkarad to coś zadebiutuje chyba na pierwszym miejscu od razu xD
@Darth_Gohan: Tak, na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
Solpol był znacznie brzydszy
@Darth_Gohan: Tak, na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
- 6
źródło: obraz_2025-03-03_175325015
Pobierz- 0
Siema mirki,
Gdzie we #wroclaw najlepiej zamontować hak do auta? Póki co znalazłem najtaniej za 550 zł na strachowickiej ale może ktoś ostatnio robił to gdzie taniej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uprzedzam, że sam tego nie zrobię bo nie mam gdzie i kiedy
Gdzie we #wroclaw najlepiej zamontować hak do auta? Póki co znalazłem najtaniej za 550 zł na strachowickiej ale może ktoś ostatnio robił to gdzie taniej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uprzedzam, że sam tego nie zrobię bo nie mam gdzie i kiedy
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Wychwalany: z tego co widziałem to 8 straży jechało, a miejsca było tylko na jeden wóz... reszta stała na drodze i czekała aż ludzie przeparkują
@Grajox3: Większych bzdur niż te Twoje wysrywy to już raczej dzisiaj nie zobaczę.
- 10
#dziendobry Zimno, pochmurno.
WIATR............ zachodni (W) z prędkością 13 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
CHMURY........... zachmurzenie całkowite (8/8)
TEMPERATURA...... 4
WIATR............ zachodni (W) z prędkością 13 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
CHMURY........... zachmurzenie całkowite (8/8)
TEMPERATURA...... 4
źródło: 481472340_1044277124391391_1800848875598535122_n
Pobierz- 0
Ma ktoś doświadczenie, jako pracownik, z Arthur Murray? Znajoma rozmawiała z nimi o pracy i z tego co mi mówiła to jakieś śliskie to się wydaje, musisz być w studiu nawet jak nie masz zajęć, nie chcieli podać stawki godzinowej. Ktoś, coś?
#taniec #naukatanca #wroclaw #warszawa #praca
#taniec #naukatanca #wroclaw #warszawa #praca
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@JestemKolejnymRozowymPaskiem mhmm zwierzęta i bezdomni załatwiający się na taki wózek <3
- 0
Mirki z Wrocławia, co powiecie o lekarzach pierwszego kontaktu w Dolmed? Jest problem z zapisami? Polecacie kogoś szczególnie? #wroclaw
Od godziny pali się mieszkanie na jagodnie, 6 wozów gasi, a na tagu cisza? Gdzie ukraincy postuja zdjęcia i robia lajwy? #wroclaw
@Wychwalany: a skad mamy wiedziec, co sie dzieje poza miastem?
- 0
Co się dzieje, że tyle policji i patusy w kominiarkach i bejsbolami na mieście? #wroclaw
konto usunięte via Android
- 1
@masiej nic takiego dzisiaj nie zaobserwowałem
Co się dzieje, że tyle policji i patusy w kominiarkach i bejsbolami na mieście?
@masiej: Marsz Żołnierzy Wyklętych.
źródło: temp_file3581995817834633676
Pobierz@teraz_palimy_w_piekle: swojego czasu byl koles, co tam sie wdrapywal chyba co tydzien i policja go za kazdym razem sciagala.
- 1
@pasta_alla_carbonara oj kiedy to było, jeszcze w techbazie pamiętam typa co tam wszedł i browary łoił
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@rasTt4 tani gaz pieprzowy? To ile on ma kosztować, 5zł? Kup taki za 25 zł czy ile możesz dać i tyle.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Chciałbym zabezpieczyć karoserie auta, pewnie jakąś ceramika albo oklejenie. Możliwe że jeszvze chciałbym zabezpieczyć przednia szybę. Pacjent to kia sportage. Ktoś coś poleca we #wroclaw ?
#motoryzacja #detailing
#motoryzacja #detailing
@Stachu_a_kto_przy_telefonie, we Wrocławiu masz mireczka @Foxio, na południu. Wypolerowany.pl.
@Stachu_a_kto_przy_telefonie:
Koszt instalacji folii na przednią szybę to koło 1000-1500zl. Folia wytrzymuje pół roku. Folia jest bardzo miękkim materiałem, który mocno rysuje się od wycieraczek. Sugeruję kupić AC na przednią szybę.
Przednią szybę opłaca się odkleić kiedy masz auto do którego trudno znaleźć nową
Koszt instalacji folii na przednią szybę to koło 1000-1500zl. Folia wytrzymuje pół roku. Folia jest bardzo miękkim materiałem, który mocno rysuje się od wycieraczek. Sugeruję kupić AC na przednią szybę.
Przednią szybę opłaca się odkleić kiedy masz auto do którego trudno znaleźć nową
@anonim1133 poczekaj jeszcze z miesiąc.
@anonim1133: to czas kupić wielosezonowe i przestać się zastanawiać czy to już moment na zmianę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MakiawelicznyAltruista
Ja się im w sumie nie dziwię, większość powiatowych w Polsce to są dziury bez perspektyw. Sam nie chciałbym mieszkać poza jakąś większą aglomeracją (max 15 km do wojewódzkiego z top 6-7).
Ja się im w sumie nie dziwię, większość powiatowych w Polsce to są dziury bez perspektyw. Sam nie chciałbym mieszkać poza jakąś większą aglomeracją (max 15 km do wojewódzkiego z top 6-7).
podłożem tej całej szajby na napływ ludności w Polsce do dużych miast i dlaczego młode dziewczyny chcą za wszelką cenę "uciec z tej dziury" jest to, że jakaś influencerka wstawiła selfie z napisem
@MakiawelicznyAltruista: Tak, na pewno xD Co za pierdoły. Ten trend jest starszy niż powszechny dostęp do internetu w Polsce, a ty spłycasz to do influencerów. Bo ludzie przedtem wcale nie spieprzali z wiosek za pracą albo perspektywami
- 0


























