Siostra chce żebym jej kupił telefon w UK i przywiózł jak będę jechał do domu, bo jest taniej a ja akurat tutaj teraz mieszkam. Moge normalny, zapakowany, co istotne, telefon wnieść na pokład samolotu i nie będę musiał płacić cła??
#kiciochpyta #uk #pytaniedoeksperta



























Może dlatego, że u nas nie ma czegoś takiego jak tani fast food? xD