#heheszki #zmywak#UK
ŚWIAT INKLUZYWNY TO TAKI ZAMIESZKAŁY PRZEZ LUDZI KTÓRZY ZAPYTANI ILE JEST PŁCI DOSTAJĄ 15 MINUTOWEJ ZAWIESZKI ,
ŚWIAT INKLUZYWNY TO TEN GDZIE STATYSTYKA URAZÓW JĄDER W SPORTACH DLA KOBIET WYŁĄCZNIE ROŚNIE
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy referees przy aplikacji o obywatelstwo musza wypełniać papierowe deklaracje, czy wszystko może być zrobione online?
Czy mogę im dać te deklaracje do wypełnienia przed złożeniem wniosku o obywatelstwo?
Jeśli tak, to skąd wziąć najnowszą kopię deklaracji?
#uk #anglia #obywatelstwobrytyjskie #szkocja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@constancel: tak, papierowe formularze muszą wypełnić, a na nich musisz nakleić zdjęcie swojej facjaty i oni mają potwierdzić że to ty. Możesz im to dać do wypełnienia już teraz, a później w odpowiednim etapie wypełniania aplikacji będziesz miał już gotowe skany, chociaż teoretycznie oni powinni zapoznać się z treścią twojej aplikacji i oświadczyć że wg ich wiedzy to wszystko jest wypełnione zgodnie z prawdą, więc dobrze byłoby mieć wszystko uzupełnione
  • Odpowiedz
@Brant:
Nie dostaniesz esimu w uk.
Musisz fizycznie kupic karte.
W mojej sieci nadal jest to w powijakach i testach. Jestem bardziej niz pewny, ze w innych jest podobnie.

Tu zobacz. Pokazuje, ze da
  • Odpowiedz
  • 3
w PL gdyby zrobili takie karty, i zbierasz punkciki za każde oddanie krwi, które wymieniasz na pluszaki,


@GregPelka: gang krwiaków xD skrzep Marzena, zator Zbyszek, wylew Bogdan... xDDD

Swoją drogą wyrobienie tej karty to banał: na krwiodawstwie pobierają jedną ampułkę więcej... I tyle. Ez
  • Odpowiedz
  • 1
wg mnie to ja jestem czuły na ból ()


@Steven_Hyde: bo taką masz perspektywę, przez pryzmat subiektywnych spostrzeżeń i doświadczeń. Tymczasem średni próg bólu w społeczeństwie jest dużo niższy i gros ludzi (w tym ja, ale ja mam uszkodzony układ nerwowy, długi temat) nie przetrwa nawet zwykłej plomby "na żywca". I mental nie ma tu wiele do rzeczy: po prostu jesteś w stanie znieść ból lepiej
  • Odpowiedz
Polska zawsze mi sie wydaje cud kraina i nostalgia za wszystkim szczegolnie zwiazanym z dziecinstwem gryzie. Gryzie do momentu kiedy polece na tydzien i wtedy to przechodzi, na jakis czas i okazuje sie ze ten wyidealizowany kraj istnieje tylko w mojej glowie. Po miesiacu czy dwoch nostalgia wraca i konczy sie ponownie na kolejnych odwiedzinach. Obserwujac grupy Polakow nie tylko z UK, a takze innych krajow - wydaje sie byc ze ta
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@taki-tam-czlowiek: Dawno się wyleczyłem z tej choroby. Wystarczy sobie uświadomić, że idealizujemy miejsce w którym spędziliśmy dzieciństwo, a to poza jakimiś skrajnymi wyjątkami zawsze jest okres w życiu, który dla każdego jest sielanka. Z czasem okazuje się, że idealizowanie Polski jest błędem logicznym, bo tak na prawdę tęskni się za czymś co bezpowrotnie minęło i fakt że mialo to miejsce tu a nie gdzie indziej nie ma żadnego przełożenia na
  • Odpowiedz
a po przyjezdzie jak widze te bloki, Januszy, te domu wybudowane w polu to mi sie rzygac chce i dostaje depresji.


@ksos I następnie wracasz do UK patrząc z radością na angielskie domy socjalne, chavsów oraz nieskończone ilości śmieci na ulicach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Żeby korzystać z pakietu swojej sieci z UK muszę płacić 2 funty dziennie będąc w PL. Zależy mi jedynie na danych komórkowych. Jaką sieć byście polecili w PL żeby mieć powiedzmy te > 10GB do dyspozycji w opcji prepaid?

#uk #siecikomorkowe
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sztachuk: w virgin masz jakos 10 gb na start na miesiac, bez doladowania, wiec za 5 zl. W sklepie zobacz, teraz wiekszosc starterow ma 6-15 gb neta na start.

Brexit mial nie wplywac na darmowy roaming w sieciach z UK ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zaintrygował mnie dzisiaj jeden samochód na drodze. Wielokrotnie pisałem, że widzę #samochody bez przednich tablic. Teraz jeden z nich miał z tyłu blachy z #uk. Tak mi się wydaje przynajmniej, ale jak sprawdziłem na stronie vehicleinquiryservice.co.uk to "nie ma takiego numeru".
Czyżby po drodze popylało sobie czarne #bmw na fałszywych blachach z UK i #policja nic z tym nie robi? Powinien się rzucać
Yelonek - Zaintrygował mnie dzisiaj jeden samochód na drodze. Wielokrotnie pisałem, ż...

źródło: Zrzut ekranu 2023-06-04 214455

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uk
W jednym kołchozie gdzie zdarza mi się odwiedzać już im się znudziło maltretować normalnych ludzi gejowskimi flagami w czerwcu.
Ostatnie 3 lata flagi na cały korytarz a w tym roku jedna i kilka mikroskopijnych flag,
Za rok pewnie znikną całkowicie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach