#anonimowemirkowyznania
#januszex #janusz biznesu #truestory #nie-pasta #nie-bait

Jeszcze będąc na studiach zacząłem pracować dla pewnego Januszexa, Janusz stwierdził że skoro mam wciąż zajęcia na uczelni to będzie płacił mi za pół etatu głodową stawkę ale jako że nie miałem żadnych norm godzinowych to dawał mi tyle roboty i tyle wymagał że praktycznie wychodził mi pełny etat a czasami więcej.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rano obudziłem się z bólem gardła, więc rejestracja do przychodni. 2 godziny później jestem już u lekarza, dostaje skierowanie na test covid i receptę do apteki.
Ide do apteki, jest kolejka aż na dwór.
Wchodzę do środka, i pytam się kto jest następny - Pani przy drzwiach mówi, że ona jest ostatnia i że na dworze jest jeszcze kolejka. Ogłaszam ze szukam następnej osoby do kasy, a nie ostatniej. Podchodzę do Pani przy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie pamiętam jak dawno odwaliłem taką porażkę jak wczoraj.

1. Wykańczasz mieszkanie, głównie z pomocą taty.
2. Zostaw tatę na długi weekend w mieszkaniu, bo wracasz na piątek pracować do domu (ponad 1h drogi w jedną stronę)
3. Stwierdzasz, że zrobisz niespodziankę wracając w piątek wieczorem i zabierzesz już telewizor do mieszkania, żeby fajnie obejrzeć mecz.
4. Na miejscu okazuje się, że zapomniałeś zasranego pilota.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miał ktoś może nałożone ograniczenia na FP facebookowym? W postaci braku możliwości reklamowania postów. Mianowicie puściłem do reklamy kartki świąteczne, te takie wiecie co firmy sobie rozsyłają, reklama została odrzucona, miałem 3 próby weryfikacji, skorzystałem z nich i nadal ban. Ponadto wywaliło mi jedna stara reklamę, nie znam dokładnej przyczyny. FP działa i wyświetla, tylko reklamować za hajsy nie mogę. Kontaktowałem się z pracownikiem FB ale sam był w szoku, ze doszło
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Nie potrafie odnalezc szczescia. Dawniej rozpaczalem nad swoim zyciem, ze tylko komputer i komputer. Bylem strasznie samotny, chcialem zyc jak inni. Miec dziewczyne, kumpli i normalne zycie. Nie wiem, moze za bardzo idealizowalem to wszystko? Zawsze uwazalem siebie za typ romantyka, chcialem miec dziewczyne zeby siedziec z nia wieczorami na stacji kolejowej wtuleni w siebie i obserwowac pociagi, no tego typu sprawy ogolnie. A jak juz ja znalazlem i
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Opportunist: omg, mam to samo! Druga połówka nie zastąpi znajomych. Do tego praca zdalna w której najlepiej dogaduję się z mieszkającym w Niemczech pięćdziesięciolatkiem. Zostaniesz mojom pszyjaciułkom? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 133
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mescuda: Nie jest wyrzucona za poglądy, wcześniej gadała głupoty i nikt nie zerwał z nią współpracy.
To chodzi o wizerunek. To telewizja, nie fabryka mebli.

Przez najbliższe kilka miesięcy na profilu szatanki nie zobaczymy żadnej współpracy reklamowej.
Ona nie jest zatrudniona za bycie ekspertem w jakiejś dziedzinie i generowanie zysku, jest zatrudniona za wizerunek, który na własne życzenie sobie zepsuła.
  • Odpowiedz
Straż graniczna to służba jak pogotowie, straż pożarna...


@Mescuda: i policja, którą jeszcze jakieś pół roku temu wszyscy tu obrażali do woli ale jak widać Staż Graniczna jest święta a tysiące migrantów docierają do Niemiec
  • Odpowiedz
#feels #truestory #dziecinstwo #takaprawda #vhs
Znam pana @ayyy_lmao jeszcze ze starych czasów, jak prowadził wypożyczalnie kaset VHS. Byłem wtedy bardzo mały, pamiętam jak przychodziliśmy z mamą głównie wieczorami i zawsze było bardzo miło, a jak nie było jakiejś bajki ktorą chciałem to @ayyy_lmao przegrywał mi kasete ze swojej domowej kolekcji i na drugi dzień przynosił! Cudodowne to były czasy, nie
DziecizChoroszczy - #feels #truestory #dziecinstwo #takaprawda #vhs
Znam pana @ayyylm...

źródło: comment_1636542247rd8popy4cUkEDzsoAuo6hM.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam witam i o moje #zdrowie a także poradę medyczną pytam. Coś mnie dopadło, a Sprawa wygląda tak, że:

Wstałem dzisiaj rano jakby lewą nogą, jakiś taki nieco zmęczony, nie swój. A od lewej strony łóżka to ja mam ścianę, więc nie było fizycznie opcji, żebym lewą pierwszą postawił - prawa noga na pewno miała pierwsza kontakt z podłożem, jak co dzień.Wzbudziło to moje podejrzenia, ale dałem sobie szanse. Posiedziałem
Filip69 - Witam witam i o moje #zdrowie a także poradę medyczną pytam. Coś mnie dopad...

źródło: comment_1636457932CZWGrxewzeDz3t5QDSQkRj.jpg

Pobierz

Co mnie dopadło?

  • Raczej przeziębienie 25.9% (7)
  • Raczej grypa 14.8% (4)
  • Raczej na pewno covid 59.3% (16)

Oddanych głosów: 27

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ingbank jak możecie robić mi coś takiego? Mój koteł już się cieszył z nowego drapaka, już witał się z gąską i co?

I drapak wisi w koszyku, a ja zapłacić za zamówienie nie mogę, bo wasze usługi leżą i kwiczą ;( patrzajcie jaki smutny koteł.

#ing #oswiadczenie #smutnazaba #banki #truestory #sadstory #pokazkota #koty
chozi - #ingbank jak możecie robić mi coś takiego? Mój koteł już się cieszył z nowego...

źródło: comment_16363906915uNztg0gMNQDH7GA1FWJoH.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatnio byłem w pracy na strasznym kacu, takim, że od 8 do 13 spałem z przerwami na rzyganie, przed pracą kupiłem ziomkowi 2 monsterki, tak go po nich w------o, że zaczął z---------ć za nas dwóch, wstałem o 13:05, chwyciłem jakieś przewody i coś tam skubalem.O 13:15 wbił kierownik, patrzy się, robota zrobiona, pochwalił mnie i mojego ziomka po czym powiedział, że możemy jechać do domu, później wypiłem na hita litr kakao i
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siedzę sobie w przychodni, a tu taka sytuacja. Baba przychodzi do lekarza, a lekarz też się okazał być babą.
Śmiechom nie było końca, potem wstał kierowca autobusu i zaczął klaskać.
#truestory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2306
Pomocy jestem caly rozstrzesiony. Jestem w szoku zycie mi sie załamało. Łzy lecą mi na klawaiture taka akcja po 3 latach razem... Ja pie***le!!!!!!!!!!!!!!!!

Wczoraj wrocilem z zagranicznej delegacji dzien wczesniej. Byłem szczęśliwy że wracam do naszego domu., ktory ukonczyłem rok temu kosztem ogromnego kredytu na siebie. Kosztem brania delegacji w #pracbaza zeby stacbylo mnie na kredyt. Wszystko dla nas. Dla niej...

Byłem we Włoszech kupiłem jej piękne pamiatki. Nie
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach