Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem 1 sezon. Nigdy jeszcze się nie zdarzyło żeby jakiś serial nie nudził mnie dosłownie ani razu od pierwszej minuty aż do ostatniej sceny sezonu, ale stało się. Nawet nie chciałem oglądać, bo przeczytałem kiedyś o czym to jest i to wybitnie nie moja tematyka. Ale ten serial jest tak dobry, tak dobry...Cała historia + świetnie napisane dialogi między ludźmi + niedoceniane chyba tutaj walory komediowe (duet Tom/Greg ale nie tylko). Dla mnie ten serial to jest jakieś mistrzostwo świata. W jednej linii z Breaking Bad, Grą o Tron, The Office czy Dark można go ustawić. Mistrzostwo. #succession #sukcesja #hbo #seriale #telewizja #rozrywka #oswiadczenie #truestory
Pobierz arahooo - Właśnie skończyłem 1 sezon. Nigdy jeszcze się nie zdarzyło żeby jakiś seria...
źródło: comment_1637935966gQD4UPvXYG9lOWR1f4kDPh.jpg
  • 14
@arahooo: Ja myślałem że to jakiś współczesny klon Dynastii i olewałem temat :D
Niezależnie od tego co się dzieje, świetnie przeplatany humor ale zupełnie nie spłyca on fabuły
No i przede wszystkim świetne zdjęcie, bezstronnie dokumentujące co się dzieje. Niby widać widać bogactwo głównych bohaterów ale zdjęcia emanują takim chłodem że zupełnie brak przepychu, blichtru