Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie skończyłem 1 sezon. Nigdy jeszcze się nie zdarzyło żeby jakiś serial nie nudził mnie dosłownie ani razu od pierwszej minuty aż do ostatniej sceny sezonu, ale stało się. Nawet nie chciałem oglądać, bo przeczytałem kiedyś o czym to jest i to wybitnie nie moja tematyka. Ale ten serial jest tak dobry, tak dobry...Cała historia + świetnie napisane dialogi między ludźmi + niedoceniane chyba tutaj walory komediowe (duet Tom/Greg ale nie tylko).
arahooo - Właśnie skończyłem 1 sezon. Nigdy jeszcze się nie zdarzyło żeby jakiś seria...

źródło: comment_1637935966gQD4UPvXYG9lOWR1f4kDPh.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KamDG: nasraj im na wycieraczkę, podetrzyj dupę banknotem 200zl i zostaw go obok sraki, a potem patrz jak robaki sprzątają i czyszczą banknot żeby kupić sobie ryż
  • Odpowiedz
Chciałbym podzielić się w Wami moimi doświadczeniami z platformą Allegro Lokalnie.
Jakieś dwa lata temu wystawiłem obudowę komputerową na sprzedaż. Jestem starym użytkownikiem, który na Allegro jest już 17 lat. Głównie używałem zawsze licytacji, bo wtedy mam pewność, że nikt nie będzie się ze mną targował. No więc znalazł się kupujący, ale chciał przedmiot odebrać osobiście. Co prawda nie miałem takiej opcji w aukcji, ale myślę "why not?". Koleś przyjechał, zapłacił, pojechał, zapomniałem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiersiowkaPelnaZiol: chłopie ja miałem taką paczkę że co weekend przez 3 lata u mnie siedzieli, mogliśmy zrobić dla siebie wszystko.
Dzisiaj wiem że jeden mnie nawet na ślub nie zaprosił mimo że był na moim weselu 2 lata wcześniej

Czy to jest normalne( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 753
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 50
Podjeżdżam do Skarbowego. Na drzwiach, że wizyty są tylko umawiane internetowo lub telefonicznie. No to wyciągam telefon rejestruje się na za 15min, ale wchodzę 15 min wcześniej i pytam:
- Czy już można?
- Można.
xD
#panstwozdykty #truestory #urzadskarbowy #podatki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@Adom007: kuźwa, wy to naprawdę macie jakąś blokadę psychiczną. w wieku 16 lat pojechałem z matką odwiedzić jej koleżankę z dzieciństwa, gdzieś na wsi.
na miejscu okazało się, że ma córkę w moim wieku, a do tego taką, że myślałem że mi rozporek wystrzeli. ale jak tylko starzy zaczęli piec kiełbaski i chlać przy ognisku, to od razu zaproponowałem jej żeby się ewakuować w jakieś przyjemniejsze miejsce. poszliśmy na spacer,
  • Odpowiedz
W lodówce było dużo kawalków jakiejś zeschniętej wędliny, kiełbasy, pasztetu, jakiś salceson. Wszystko nadal nadające się do zjedzenia ale że wiedziałem, że nikt tego nie zje w domu w najbliższych dniach, to stwierdziłem, że rzucę to psu, żeby się nie zepsuło. Dodatkowo jeszcze nie było mnie w domu cały dzień, więc miał delikatny post, bo zjadł już to co mu naszykowałem zanim wyjechałem.

Jego zachowanie kiedy wsypałem mu to wszystko do miski
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@moll: Pamiętam 2 lata temu wesele, które nagrywałem. Cywilny ślub 24+ latków, którzy przyjechali do Polski z Holandii tylko powiedzieć sobie tak. Młoda różowe trampki + biała suknia, genialny widok, ziomek wyczilowany na maksa. Kurde jak oni na siebie patrzyli, z takim szczęsciem w oczach, przytulając się, rozmawiając ze sobą, było po prostu widać, że mega im na sobie zależy. To jedno z tych wesel, które zapadły mi w pamięć
  • Odpowiedz
W nawiązaniu do wpisu, gdzie op dowodzi, że piractwo żyje i ma się dobrze


Nie dalej jak dwa tygodnie temu zakupiłem sobie licencję na #microsoft #office 2019. Kupiłem nowy komputer to i potrzebowałem. Zapłaciłem pieniążki, jak prawy obywatel. Fajnie? Otóż nie do końca.
Wczoraj wieczorem odpalam i co? "Twoja licencja jest zainstalowana na innym kąkuterze". No kurczę, chyba nie. Ale że możliwości automatycznego supportu skończyły się na propozycji bota "wyloguj
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Majku_: poza brzydszą grafiką jest o wiele wygodniej i więcej funkcji da się wyciągnąć na paski. A obsługa formatu docx w tym momencie na takim samym poziomie. I pdfy da się fajniej generować
  • Odpowiedz