• 0
Mirki z tagu #zycietruckera

W niedziele wyjezdzam w pierwszą trase (podwójna obsada). W zwiazku z tym mam kilka pytan.

1) jaką nawigacje polecacie ? Najlepiej na androida, tak zeby mnie nie prowadziło na wiadukty gdzie zestaw nie przejdzie czy cos. Bede jezdzic po polsce i na czechy. Najlepiej jakas darmowa, a przynajmniej z jakimś okresem testowym (np 14 dni za darmo a dalej normalnie platna)

2)
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Xobroq: 1. Igo jest apka na andka, i zwykle nawigacje.
2. Jak koledzy wyżej, też jeżdżę na boso.
3. Na podwójnej jak będziesz jeździł to musisz się dogadać z drugim kierowcą, bez sensu wozić dwa palniki czy dwie butle. Raz kupi on, raz Ty
  • Odpowiedz
szkorbutny - Jakie zakupy robcie z użyciem taksówki ? ( ͡º ͜ʖ͡º) https://itaxi.pl/usl...

źródło: comment_1603907548M8FyoViYT37x0YOXG7wW8x.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupowanie naczep Krone to jest typowy syndrom sztokholmski.
Wiesz ze podłoga będzie się ruszać, że tu czy tam wyjdzie rdza ale i tak kupujesz.
I w obliczu tego mam pytanie do posiadaczy innych naczep.
Potrzebował będę firany standard, w kompletnym malowaniu, podnoszona ośka etc
Krone ze taki fajny wypas bez alusów liczy sobie 25k euro.

Możecie
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@merkes232: nowe Koronki zacząłem kupować od 2014 roku, i od tamtego czasu mówią że już co roku są ulepszenia i co roku juz jest nowa wanna do ocynku #pdk

Ale chyba zostanę na Krone
  • Odpowiedz
Mirki drogie z #transport i #spedycja - co jest grane, że nie ma chętnych na zorganizowanie transportu całopojazdowego z PL do DE? ( ͡° ʖ̯ ͡°) W piątek rozesłałam zapytania do kilku firm, dzisiaj do kolejnych i zero (!!) odzewu. :(
Jakby był jakiś chętny Mirek na nawiązanie współpracy to więcej info na PW, ważne żeby płatnikiem za transport mógł być kontrahent unijny (proforma
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Heheszkara klient z kilkoma załadunkami w roku też może być dobrym klientem, tylko musi dobrze płacić i być dobrze zorganizowanym. Mnie po prostu dziwi że nikt nie odpowiada. Dywaguję z czego to by wynikało w moim przypadku.
  • Odpowiedz