#anonimowemirkowyznania
Mireczki spod tagu #spedycja #transport #tsl

Pracuję na stanowisku, które w zasadzie ciężko opisać. Zacząłem od stanowiska A, po kilku miesiącach przeszedłem na spedycję, a po tygodniu zastąpiłem kobietę z handlu która się zwolniła. Moim głównym zadaniem jest pozyskiwanie klientów, choć w początkowej fazie ogarniam ich ładunki samodzielnie. Kiedy już się rozkręcą, oddaję ich do spedytorów, mając nad nimi opiekę handlową i pozyskując
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mireczki spod tagu #spedycja #trans...

źródło: comment_1604682402pIfEbjYj4mJBkwg46ICOEA.jpg

Pobierz

Ile powinienem postarać się o podwyżkę?

  • TAK 80.0% (24)
  • NIE 20.0% (6)

Oddanych głosów: 30

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: przy tej marży obecnej powiedzmy 4800e, twoje zarobki na poziomie 4500 zł do ręki w pełni oskladkowane wydają się ok, bo jeszcze inne osoby muszą się angażować w jej wyrobienie. Inna sytuacja byłaby gdybyś to obsługiwał sam.
Może na razie jeszcze z 3 miesiące rób sobie statystyki i wtedy zobaczysz jak to się będzie rozwijało.

Swoją drogą targety na obrót są dość dziwne w tej branży. Szwajcaria lub Europa-
  • Odpowiedz
Woltersdorf, Niemcy. Tramwaj Gotha T57 z 1960 roku mknie przez parujący po deszczu późnoletni las.

Tutejsza linia tramwajowa łączy miasteczko Woltersdorf ze stacją berlińskiej kolei miejskiej. Stolica Niemiec rozciąga się tuż obok, za lasem, jednak sieci tramwajowe obu miast nie są połączone.

#podrozefilipa -> mój tag
#tramwaje #komunikacjamiejska #transport #niemcy #berlin #mojezdjecie #podroze #ciekawostki
ff_91 - Woltersdorf, Niemcy. Tramwaj Gotha T57 z 1960 roku mknie przez parujący po de...

źródło: comment_1604572560SfLTyz0fEgjPhN4QhXS0KR.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Ale sobie poprawiłem życie xD We wrześniu uciekłem od Janusza do dużego międzynarodowego korpo. Robota u Niemca, myślę, 8 godzin i fajrant myślę. Taki chooj. Siedzę na Home office i nigdy nie spędzam przy pracy mniej niż 10 godzin. Do tego nikt mnie jakoś specjalnie nie przeszkolił i zaczynam coraz bardziej tonąć w niedomkniętych tematach xD
Mam jeszcze miesiąc próbnego, ale na 70% ewakuuję się z tego cyrku. Pytanie tylko jak szybko
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zralok: jak przesiadałem się na zachód to też myślałem, że będzie 8-16, ale Ci co tam wychodzą są szybko wyjaśniani i wypadają po 1-3 miesiącach max. Robota generalnie jak piszesz 10h+, a z-------l taki że nie ma kiedy iść się wysrać bo telefon za telefonem a po powrocie z dwójki 20 maili
  • Odpowiedz
Dlaczego gdy dostawczy samochód parkuje w niedozwolonym miejscu utrudniający ruch to rowerzyści robią zdjęcia, wrzucają na fb, yt i na SM wysyłają przy tym się ciesząc, ze dostawca dostanie mandat za to ze pracuje a kierowcy najzwyczajniej w świecie omijają auto i jadą dalej?
#rower
#samochody
#podroze
#transport
#pytanie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach