@Al-3_x: Wgl Ukraina po objęciu dowództwa przez Syrskiego ma dużo lepszą doktryne wojny z Rosja, mimo cofania się wyniszczają im sprzęt w posranych liczbach.
Żaden kraj na świecie nie jest wstanie odtworzyć tych strat nawet w 1/3 nową produkcją, stąd Rosja mobilizuje wszystkie swoje zapasy i one są na wyczerpaniu właśnie.

To nie jest 2 wojna światowa, że celownik optyczny jak w T-34 to był drut w dziurze, że można
  • Odpowiedz
DEKALOG SPADKOWICZA
Bycie spadkowiczem jest bardzo proste. Musisz tylko wierzyć w to, że:
1. Deweloperzy zgarniają latami chore marże, ale pod wpływem gorszej sprzedaży przez kilka miesięcy zaczną histerycznie obniżać ceny, bo inaczej stracą płynność.
2. Bycie deweloperem jest proste, bo to tylko lanie betonu, ale jednocześnie istnieją potężne progi wejścia, które uniemożliwiają zostanie nowym deweloperem.
3. Jeżeli obecni deweloperzy pod wpływem słabszego popytu zaczną obniżać podaż to nic nie szkodzi, bo rynek przejmą nowi
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prismo: szkoda to komentować nawet dx chłopskorozumizm at its finest

jestem ciekaw czy chociaz w jednym odcinku na tysiąc, które nakręcił było coś, co mu się jednak nie podobało w tym zacofanym kontynencie jakim jest Ameryka Południowa, gdzie ludzie mordują się na potęgę i żyją w syfie i śmieciach. No, ale grunt, ze mają napój bez aspartanu i dżunglę
  • Odpowiedz
Z ludzi to jednak łatwo zrobić frajerów! 😂
Firma od paluszków powiedziała że po pożarze nikogo nie zwolni i wszystkim będzie wypłacać pensje (de facto za siedzenie w domu) i wszyscy się zes*rali "huraaa kupujcie paluszki, taka zajebista firma kochająca ludzi" a to że w mediach tak powiedzieli to nie znaczy tak zrobią, na razie jeszcze nikomu firma nic nie wypłaciła i wątpię że przez kilka miesięcy będą wypłacać pełną wypłatę ludziom
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MateMizu: no i te wieże się rozpieprzają jak tupolew w smoleńsku, po czym masz przepłacony w cholerę mieleniak z serem i bukietem surówek xD
  • Odpowiedz
  • 27
@TiniMini_pl z tego powodu przestalem zamawiac burgery w restauracjach. Ostatnio widzialem jak znajoma jadla takiego burgera nozem i widelcem zeby to jakos zjesc. Jak dla mnie to troche WTF zeby "kanapke" jesc sztuccami wiec wole normalniejsze dania
  • Odpowiedz