Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 5
@NieWiemWiecSieWypowiem:
Bez przesady
nie 80% tylko jakieś 15-20% max do tego jeszcze nonstop produkują i kupują na potęgę i nie liczą się z kosztami przy tym.
Bez przesady
- 2
@Al-3_x: Wgl Ukraina po objęciu dowództwa przez Syrskiego ma dużo lepszą doktryne wojny z Rosja, mimo cofania się wyniszczają im sprzęt w posranych liczbach.
Żaden kraj na świecie nie jest wstanie odtworzyć tych strat nawet w 1/3 nową produkcją, stąd Rosja mobilizuje wszystkie swoje zapasy i one są na wyczerpaniu właśnie.
To nie jest 2 wojna światowa, że celownik optyczny jak w T-34 to był drut w dziurze, że można
Żaden kraj na świecie nie jest wstanie odtworzyć tych strat nawet w 1/3 nową produkcją, stąd Rosja mobilizuje wszystkie swoje zapasy i one są na wyczerpaniu właśnie.
To nie jest 2 wojna światowa, że celownik optyczny jak w T-34 to był drut w dziurze, że można
DEKALOG SPADKOWICZA
Bycie spadkowiczem jest bardzo proste. Musisz tylko wierzyć w to, że:
1. Deweloperzy zgarniają latami chore marże, ale pod wpływem gorszej sprzedaży przez kilka miesięcy zaczną histerycznie obniżać ceny, bo inaczej stracą płynność.
2. Bycie deweloperem jest proste, bo to tylko lanie betonu, ale jednocześnie istnieją potężne progi wejścia, które uniemożliwiają zostanie nowym deweloperem.
3. Jeżeli obecni deweloperzy pod wpływem słabszego popytu zaczną obniżać podaż to nic nie szkodzi, bo rynek przejmą nowi
Bycie spadkowiczem jest bardzo proste. Musisz tylko wierzyć w to, że:
1. Deweloperzy zgarniają latami chore marże, ale pod wpływem gorszej sprzedaży przez kilka miesięcy zaczną histerycznie obniżać ceny, bo inaczej stracą płynność.
2. Bycie deweloperem jest proste, bo to tylko lanie betonu, ale jednocześnie istnieją potężne progi wejścia, które uniemożliwiają zostanie nowym deweloperem.
3. Jeżeli obecni deweloperzy pod wpływem słabszego popytu zaczną obniżać podaż to nic nie szkodzi, bo rynek przejmą nowi

@prismo: szkoda to komentować nawet dx chłopskorozumizm at its finest
jestem ciekaw czy chociaz w jednym odcinku na tysiąc, które nakręcił było coś, co mu się jednak nie podobało w tym zacofanym kontynencie jakim jest Ameryka Południowa, gdzie ludzie mordują się na potęgę i żyją w syfie i śmieciach. No, ale grunt, ze mają napój bez aspartanu i dżunglę
jestem ciekaw czy chociaz w jednym odcinku na tysiąc, które nakręcił było coś, co mu się jednak nie podobało w tym zacofanym kontynencie jakim jest Ameryka Południowa, gdzie ludzie mordują się na potęgę i żyją w syfie i śmieciach. No, ale grunt, ze mają napój bez aspartanu i dżunglę
@prismo: ta wypowiedź to po prostu cejrowski w najlepszej formie - drący mordę i uważający się za najmądrzejszego na świecie xD
- 384
- 381
konto usunięte via Wykop
- 347
- 90
Z ludzi to jednak łatwo zrobić frajerów! 😂
Firma od paluszków powiedziała że po pożarze nikogo nie zwolni i wszystkim będzie wypłacać pensje (de facto za siedzenie w domu) i wszyscy się zes*rali "huraaa kupujcie paluszki, taka zajebista firma kochająca ludzi" a to że w mediach tak powiedzieli to nie znaczy tak zrobią, na razie jeszcze nikomu firma nic nie wypłaciła i wątpię że przez kilka miesięcy będą wypłacać pełną wypłatę ludziom
Firma od paluszków powiedziała że po pożarze nikogo nie zwolni i wszystkim będzie wypłacać pensje (de facto za siedzenie w domu) i wszyscy się zes*rali "huraaa kupujcie paluszki, taka zajebista firma kochająca ludzi" a to że w mediach tak powiedzieli to nie znaczy tak zrobią, na razie jeszcze nikomu firma nic nie wypłaciła i wątpię że przez kilka miesięcy będą wypłacać pełną wypłatę ludziom
@Dzieci_z_Choroszczy to tak samo jak na hurrrra przyjmowanie ukrow do dom na początku wojny. Patrz stosunek do nich teraz. Zawsze mam bekę z takich akcji, a zarazem jest mi w chooj smutno z zachowań stadnych..
@imperial-green motłoch mnie nie porwał xD
#femboy
Mężczyźni dzielą się na 2 grupy:
- tacy, którzy marzą o słodkim femboyu
I ci, którzy wstydzą się do tego przyznać.
#takaprawda
Mężczyźni dzielą się na 2 grupy:
- tacy, którzy marzą o słodkim femboyu
I ci, którzy wstydzą się do tego przyznać.
#takaprawda
@painis_uranus: okey gay
@George_Liquor: onlyfans mam w bio przecież
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@KokosowyEksplorator: nie
@KokosowyEksplorator: Niby dlaczego?
- 423
źródło: temp_file7586846851531507351
Pobierz@MateMizu: no i te wieże się rozpieprzają jak tupolew w smoleńsku, po czym masz przepłacony w cholerę mieleniak z serem i bukietem surówek xD
@TiniMini_pl z tego powodu przestalem zamawiac burgery w restauracjach. Ostatnio widzialem jak znajoma jadla takiego burgera nozem i widelcem zeby to jakos zjesc. Jak dla mnie to troche WTF zeby "kanapke" jesc sztuccami wiec wole normalniejsze dania
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 3
@Antybristler: można też pić wodę
- 4
@meltdown: jak zwierzę?
- 367
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@ONVIF gorsze od nazywania się psią matką jest tylko nazywanie dziecka i psa rodzeństwem
- 2607
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 417
@adamsowaanon trochę w sumie związane bo jego rodzina miała znajomości ze środowiskiem ziobry dlatego mógł tak łatwo s--------ć
@adamsowaanon: tluczcie do nich na instagramie komentarze. Wrzucaja teraz info, ze jada sladami papaja, a moze dali by rade pojechac sladami matczaka
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MateMizu: Nie zabrakło, bo to jej psieci. xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Prawacy sa tolerancyjnie jedynie wobec samych siebie. Lewacy nie toleruja nawet samych siebie.
#takaprawda #cynizm #ludzie
#takaprawda #cynizm #ludzie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@czleksztatny: to po co zakładałeś tu konto?
- 1

































#heheszki #szury #takaprawda