Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Im jestem starszy tym bardziej jestem sfrustrowany i wkurzony życiem ale chyba dlatego, że powoli dociera do mnie że jednak nie będę miał życia jak na instagramie, chociaż mocno w to wierzyłem. Robiłem to co należyło robić żeby mieć "dobre życie" jak to mawiali rodzice czy nauczyciele, wiecie studia, stabilna praca, nauka języków, itd. Gardzę już tą pracą na etacie.. mogę się poświęcić w imie doszkalania się ale ile więcej realnie zarobie w kontekście najbliższych (kolejnych) 30-35 lat? Jestem sftrustrowany bo widzę masę bogatych dzieciaków, które mają to wszystko bez żadego wysiłku: fajny samochód, mieszkanie od rodziców. Tacy od razu korzystają z życia a nie tracą 3/4 życia na harówkę żeby przeżyć a to co uda ci się zarobić ponad dopiero na jakieś "luksusy" dla przeciętnego Polaka.
Jestem tak sfrustrowany, że nawet podziwiam tych wszystkich cwaniaków co się dorobili na oszustwach, scamach, patostreamach, itp. Jacyś streamerzy ze wschodu co się dorobili na live'ach z dziw*ami, robili odpały a ludzie wpłacali i teraz żyją jak królowie. Tak samo bogate dzieciaki, które nie musiały robić nic bo ich starzy się dorobili w czasach przemian ustrojowych w Polsce a teraz śmigają sportowymi autami po mieście i robią narko-imprezki z podobnymi do siebie. Mogę być przykładnym pracownikiem, dokształcać się, być sumiennym i pracowitym i co z tego? Potem to ja jestem tym, który żeby odreagować szare życie otwiera browar i ogląda tych wszystkich bogaczy zza ekranu, którzy żyją pełnią życia a więc to ostatecznie ja jestem frajerem.

#przemyslenia #feels #egoizm #hedonizm #przegryw #takaprawda #blackpill #samotnosc #mgtow #antykapitalizm #relacje #zwiazki #hipergamia #tfwnogf #tinder #zycie #filozofia #antynatalizm #doomer #praca



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Im jestem starszy tym bardziej jestem sfrustr...

źródło: comment_1UqYtiiAA1sGJPBqAmjGZKKZ6JIPRQhR

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: chlopie, znam ludzi co tak żyją, a długów maja na 10 baniek - tylko mają na to wywalone jaja.Ja jak nie oddam koledze z pracy 5zł za colce z żabki to mam wyrzut sumienia co sobie o mnie pomyśli.
  • Odpowiedz
Jestem sftrustrowany bo widzę masę bogatych dzieciaków, które mają to wszystko bez żadego wysiłku: fajny samochód, mieszkanie od rodziców. Tacy od razu korzystają z życia a nie tracą 3/4 życia na harówkę żeby przeżyć a to co uda ci się zarobić ponad dopiero na jakieś "luksusy" dla przeciętnego Polaka.


@mirko_anonim: to boli strasznie niestety
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Jestem sftrustrowany bo widzę masę bogatych dzieciaków, które mają to wszystko bez żadego wysiłku: fajny samochód, mieszkanie od rodziców.


To wszystko jednak masz szansę nadrobić, czy to ciężką pracą, czy fartem w inwestycjach, natomiast NIC nie zrobisz z faktem braku powodzenia u kobiet na skutek genetyki. Pomyśl sobie jaki to jest kompletny gwóźdź do trumny.
  • Odpowiedz
  • 2
chlopie, znam ludzi co tak żyją, a długów maja na 10 baniek

@PedzacaGuma: Jak ktoś ma dług na 10 milionów to jest to na 99% dług pod nieruchomość firmową przeznaczony na rozwój firmy więc nic dziwnego, że tym się nie przejmują. Nic też dziwnego, że tak żyją jak taka firma standardowo będzie warta z 20-50 milionów i dawała im 100k zł nadwyżki miesięcznej ponad zobowiązania
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Przecież to co widzisz na tych instagramach to fikcja, nikt tak nie żyje. Większość tonie w długach, uzależnienia, złe relacje z rodziną i tak dalej. Zgadza się, na tysiące zdjęć i filmów znajdzie się ktoś, kto w jakiejś części będzie żył jak na tych rolkach. Nadal jednak, czy hedonistyczny styl życia sprawi, że będzie w pełni szczęśliwy? U sąsiada trawa ZAWSZE będzie bardziej zielona. Znajdź sobie jakieś fajne hobby,
  • Odpowiedz
Im jestem starszy tym bardziej jestem sfrustrowany i wkurzony życiem ale chyba dlatego, że powoli dociera do mnie że jednak nie będę miał życia jak na instagramie, chociaż mocno w to wierzyłem


@mirko_anonim: To jest zycie na pokaz. Sztuczne. I w dlugach.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Porównywanie się do innych to jest najgorsza głupota jaką można sobie zrobić ever. Poza tym jakbyś nagle dostał to wszystko czego tak innym zazdrościsz to odkryłbyś, że dalej Ci czegoś w życiu brakuje. Pomyśl o tym bo to nie bogactwa Ci brakuje.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Oj chłopie, żebyś ty poczytał relacje psychologów, z jakimi problemami do nich przychodzą dzieci bogatych rodziców. Nie mają celu w życiu bo wszystko już dostali od rodziców, ale i tak ich gonią na jakieś studia których nie chcą robić, bo nie może być wstydu w rodzinie. Mają zostać prawnikami i już. I cokolwiek nie osiągną to ludzie mówią że to wszystko dzięki bogatym rodzicom. Czują się więc nikim, rozpuszczonymi
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: smutne to co piszesz, ale jednak prawdziwe. Im dluzej zyje i im wiecej widze takich oskarkow i julek, ktore maja wszystko za nic, tym bardziej mi sie to zycie nie podoba i tym mniej sensu widze w nauce i rozwoju, bo wychodzi na to, ze jest to tylko szarpanie sie z zyciem, a nie zycie
  • Odpowiedz
Przecież to co widzisz na tych instagramach to fikcja, nikt tak nie żyje. Większość tonie w długach, uzależnienia, złe relacje z rodziną i tak dalej. Zgadza się, na tysiące zdjęć i filmów znajdzie się ktoś, kto w jakiejś części będzie żył jak na tych rolkach. Nadal jednak, czy hedonistyczny styl życia sprawi, że będzie w pełni szczęśliwy? U sąsiada trawa ZAWSZE będzie bardziej zielona. Znajdź sobie jakieś fajne hobby, prawdziwą pasję w życiu i osiągniesz taką satysfakcję i szczęście, o jakiej otumanione syfem mózgi oskarków mogą tylko pomarzyć

"Człowiek jak obejrzy se Matrixa to nie będzie skakał po budynkach

Ale puść mu tylko film "Stepsister" - zaraz będzie marzył o kuzynkach


@Chce_tylko_byc_obok_Ciebie: dokładnie,
Ja sam jeżdżę na ekspedycję wyprawy rowerowe bikepackigowe offroadem z GPSem, byłem na Kubie niedawno na
  • Odpowiedz
Po prostu jesteś niezadowolony ze swojego życia bo nie jesteś ani wybitnym specjalistą, ani nie spełniasz swoich marzeń zawodowych, ani prywatnych i dorabiasz ideologię do fikcji zza ekrany
  • Odpowiedz