Pomyśleć, że telewizja z roku na rok staje się coraz bardziej zbędna, dziś mało kto ogląda telewizję, jakieś tam pozostałości starszych ludzi lub ludzi, którzy mieszkają na jakiś zadupiach, gdzie jest nawet problem z internetem, pamiętam jak ponad 20 lat temu jak było widać przy domu antenę satelitarną to wiedziałeś, że w tym domu nie mieszkają biedni ludzie a posiadania takiej telewizji to był komfort i nie płacili za telewizję małych rachunków,
w.....m - Pomyśleć, że telewizja z roku na rok staje się coraz bardziej zbędna, dziś ...

źródło: telwwzija2006

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomyśleć, że telewizja z roku na rok staje się coraz bardziej zbędna,


@wakxam: Nie zgodzę się, radio też miało być zbędne. A nawet jeśli już to warto pamiętać, że przede wszystkim dzieje się to na własną prośbę telewizji tym bardziej, że wiele stacji przespało zwyczajnie swój czas kiedy mogło zwyczajnie płynnie i bez bólu wejść do internetu o czym mówi się chociażby wielokrotnie w przypadku podmiotów kreujących kulturę chociażby takich
  • Odpowiedz
Marża jest marża #takaprawda mimo że #niepopularnaopinia
Budowa pomników Papieża Polaka na sprzedaż to nie sprzedaż chleba, wody pitnej, lekarstw, czy energii do ogrzania mieszkania. Na tych produktach marże potrafią być wiele razy większe i co? Ktoś się pruje z tego powodu codziennie? Nikt nie umrze od tego, że nie kupi sobie #pomnikpapieski w dużym mieście. Budowa musi się opłacać na tyle, żeby komuś chciało się
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marża jest marża #takaprawda mimo że #niepopularnaopinia
Budowa mieszkań na sprzedaż to nie sprzedaż chleba, wody pitnej, lekarstw, czy energii do ogrzania mieszkania. Na tych produktach marże potrafią być wiele razy większe i co? Ktoś się pruje z tego powodu codziennie? Nikt nie umrze od tego, że nie kupi sobie #mieszkaniedeweloperskie w dużym mieście. Budowa musi się opłacać na tyle, żeby komuś chciało się ponosić ryzyko
w.....X - Marża jest marża #takaprawda mimo że #niepopularnaopinia
Budowa mieszkań na...

źródło: marża

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak się nie będzie opłacało to znowu będzie spadek budów jak w 2022 i elo


@wypopekX: marża 30% albo przestajemy budować i będziecie mieszkać w lepiankach z gówna! deweloperzy to nowi górnicy, co roku nowe dopłaty, coraz bardziej nierynkowe warunku, a jak nie to FOCH. terroryści 2.0
  • Odpowiedz
@wypopekX: nie słyszałem żeby polski związek miłośników kawy domagał się dopłat do swojego ulubionego trunku. W tym wypadku jak ceny będą zbyt duże i ludzie przestaną pić kawę, cena po prostu spadnie - co wydaje się być niemożliwe w branży deweloperskiej
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Ciesze się, że z powodu bycia nieatrakcyjnym i posiadaniu konserwatywnych katolickich wymagań, nigdy nie zdradzę i nigdy nie będę zdradzony.

A to dlatego, że nie będę miał z kim zdradzić (z resztą nawet bym nie chciał), ani nie będzie mnie miał kto zdradzić - bo nigdy nie będę w związku, bo:
1) jestem brzydki, biedny, spokojny, nudny i nieśmiały - a więc nieatrakcyjny,
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nigdy nie zdradzę i nigdy nie będę zdradzony


@mirko_anonim: tak se możesz gadać póki nie masz pokusy, a będąc tak pewnym siebie podejrzewam że przejedziesz się na tym...

2) mam konserwatywne wymagania, których żadna dzisiejsza kobieta nie spełni.

cope
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@L3gion: możesz sobie zabierać nawet do psiego psychiatry i bioenergoterapeuty, mam to gdzieś. Ale jak na mnie wyskoczy w parku to ja mu zrobię grooming (cokolwiek to jest) gazem pieprzowym na niedźwiedzie.
  • Odpowiedz
Kolejny raz czytam jakieś żale młodych nauczycieli i też starych jak to oni mają ciężko. Tyle lat studiowania, użeranie sie z rozwydrzonymi dzieciakami i to za grosze, no dramat xD


@Castellano: a co to ma wspolnego z pozostala czescia wpisu?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: rano to nawet chciałem z tego pośmieszkowac ale nie mam teraz czasu - ZSRR to Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich i Polska nie była w jego składzie
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Moh1kanin z punktu widzenia natury masz rację. Jesteśmy pasożytami którzy opanowali te planetę i pasożytujemy wykorzystując jej zasoby naturalne.

Nic z tym nie zrobisz. Ciesz się że masz jako takie życie i w naszej polskiej kolonii pasożytów masz co jeść. Mogłeś urodzić się w Afryce i głodować byłoby gorzej
  • Odpowiedz
@Veillo: To odpowiedz mi prosze na pytanie co powinno sie konfiskowac pieszym idacym po sciezce rowerowej jak obok maja chodnik.
Chetnie sie dowiem.

Zielona strzalka to droga rowerowa a niebieska to chodnik. Nie masz pojecia ile razy widze na drodze rowerowej pieszych czy biegaczy.
gorzki99 - @Veillo: To odpowiedz mi prosze na pytanie co powinno sie konfiskowac pies...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz